НОЕМВРИЙСКИ дечица добрички, ръсят бисери и разсмиват всички

  • 26 320
  • 724
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 416
Галенце и от мен fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Дидия и аз не ползвам количка от месеци насам. Ивчето и сама не ще,наскоро я изкарах ,защото имах багаж за носене,но тя поседя 10-ина мин и каза,че иска долу. Та колкото и да ни е дълъг преход си вървим пеша,ако се измори много ме кара да клякам долу и да я гушкам да с почиваме Heart Eyes
Ох,днеска ми е затъжено за нея,липсва ми,свеки настоя още от сутринта да я вземе днеска,въпреки,че съм от по-късно на работа.. Нищо де,после ще се гушкаме Heart Eyes Само да се оплача,че пак почна с тръшканиците и да заспива и много късно също,снощи към 00.30 пак...Пък тя за късмет е попаднала и на нервна майка,та хич не я трая почвам да викам,че и пляскам,ако прекали..абе въобщеее някои са родени за майки,аз не,колкото и да се старая и се уча на търпение.
Толкоз от мен,отивам да си взема душ и се приготвям за работа. Чао!

# 61
  • Мнения: 24
Късмет на интервюто!  Grinning Ще стане... Embarassed
Бързо оздравяване на болните дечица! Heart Eyes Hug
Хубав и успешен ден!

# 62
  • Мнения: 37
РАЗБИХ ГИ!  Party Heart Eyes Mr. Green Hug Peace Peace Peace Peace Peace
Срещата беше с 2-ма Директори, от "голямото добро утро",
аз спокойна като сутрешно спокойно море Simple Smile , усмихната, в целия си блясък влезнах и им казах какво искам и защо!
Жената не спря да ми прави лъскави комплименти, а мъжа стоеше и се усмихваше, като каза, че не съм за тази позиция и ще ми търси нещо като за мен. Важно е че оставих доброто впечатление, а от там нататък, нещата са в техни ръце!
Малкия е в нас, опитваме се да спим, но е много крив нещо. Николай отиде на работа.
После ще дописвам.....
Такива неща, много ми  е преповдигнато, знам че ще излезе нещо добро, чух само хубави неща, от доста високопоставени хора в Компанията.
Оставям ви мацки, Маруся мерси за обаждането и смс-а Simple Smile

Последна редакция: чт, 14 яну 2010, 14:01 от Galaxy_26

# 63
  • Мнения: 1 546
Привет!

Браво, Гале! Flutter Знаехме си, че ще ги разбиеш. Sunglasses Как е Никича? Heart Eyes

Момичета, а какво точно значи трета сливица? newsm78 Embarassed Идея си нямам.

Скре4, продавай палтото, или ако имаш наистина сигурна и проверена шивачка, тогава преправяй. Simple Smile

Диди, и ние не сме ползвали количка за разходка от края на лятото. Ходим пеш, "тати носи конче" Grinning, вземаме автобус или такси за по-дългите разстояния. Ноооо...от време на време се приспиваме в количката. Blush Срам, ама...какво да направим. Whistling

Ние сме добре. На Мона й изби и долния десен кучешки, сега чакаме горен и долен ляв. За последни кътници не ми се мисли кога ще избият. Crazy Сутринта беше студено, но поиграха пред блока с любимият й "паятел". Heart Eyes

Целувки! Hug

# 64
  • Мнения: 37
ДиТ - Ники е много по-добре с очичките, не образува такива гурели, капките дейтсват и вървим на оправяне, лекуваме се с една дума. Сега спинка, аз също отивам на там, че доста емоционално ми беше.
От яслата ми с еобадиха сега, в групата на Ники е обявена варицела, официално е имало детето контакт с моето и сега какво? Казаха ми че около 20-ти да следя за мехурите, нещо дава ли се превантивно, да се страхувам ли. Оффффф, започна се.Знам, че трябва и да се радвам, че ще се изкарат навреме, ама нали съм майка= нон стоп притеснения.

Последна редакция: чт, 14 яну 2010, 14:22 от Galaxy_26

# 65
  • Мнения: 804
Гале, много се радвам за теб  Hug
А за варицелата просто следи Никича и ако имаш бременни приятелки или с малки бебенца просто не ги събираи с Ники.

Аз все си мисля, че колкото по-скоро изкара варицела толкова по-добре, но от друга страна сигурно ще ми е ужасно притеснено, особенно ако не успея аз да си я гледам. Но пък от друга страна не искам да я кара чак в училищна възраст, а за нататък въобще да не говорим  Wink

Дита, колко зъба трябва да има чедото отгоре и колко отдолу?  Thinking Тя Лена откакто стана пираня на три месеца и половина й изпуснах края  Mr. Green

# 66
  • Мнения: 1 311
Гале, браво за интервюто  Hug За варицелата - обикновено около 14 дни (между 7-ия и 21-ия) след контакта ако се е заразил се появява температура и обрив. Може и в обратна последователност. При голямото ми дете, първо се появиха няколко пъпки и след това температурата. Пъпките са с бяло връхче, приличат на акне. Първо се появяват по лицето, врата, корема, гърба, един вид обрива "слиза" отгоре надолу. Обикновено след първите няколко избиват на 3 вълни. След третата спада и температурата. Лекарства профилактично, не се сещам да има, освен ваксина, но за нея мисля, че не трябва да е имал контакт. Давал се температуропонижаващи лекарства. Препоръчва се диета, ако стигнете дотам, лекарката ще ти каже. Някои доктори препоръчват да не се къпеш, според други може, но само с вода, за да не се дразнят пъпките. Може да се маже с ментолов спирт и някаква пудра имаше, за да се облекчи сърбежа. Има тенденция, колкото по-малко е детето, по-леко да я кара, но моето беше на 3,5г. и я изкара доста тежко, гаранция няма. Не е от най-силно заразните шарки - групата на Ники повече от 3 месеца беше под карантина, преди да се разболее и той. Стискам палци да се разминете.

Медхен - зъбките са общо 20. По 10 отгоре и отдолу. На Тошко последните кътници още не са излязли.

# 67
  • София
  • Мнения: 2 348
Продавам чистак-бърсак палтенце. Reserved му е марката Ур'гиналнУ купено от МОЛ  Flutter за нЕкоя женица малко по-голЕма от менЕ. Цвят бяло ама не съвсем. Май на кремавко бие. С двойни копчета и колан, късо палтенце. Снимка ако ви дам ще се откажете да купувате, защото в него съм като в харизано(то си ми е харизано де  Laughing ) и не ми се виждат ръцете.

# 68
  • Мнения: 324
Привет на всички!
Гале, браво! Сега ще стискаме палци за по-добра позиция  Flutter и по-бързо да ти се обадят.
Бразо оздравяване на Ники!
Диди, аз ползвам още количка, когато излизам сама, защото обикновено пешеходствам. Ако ходим до някоя близка градинка или излизаме с колата, не ползваме, но пак се налага да я нося /че и обикновено държи на мен се окаже тази чест, дори и баща й да е с нас Crazy/. А и съм нервак, едва издържам спирането на всеки ъгъл и постоянната промяна на посоката. По-дълги разстояния, направо не мога да си представя колко време бихме ги минавали.
Дребното много обича да се вози и да си стои в количката. Ако и до лятото е така, не смятам да си усложнявам живота и пак ще я ползваме. Иначе сме с лятна, но има няколко позиции на гръбчето, ако случайно заспи в нея.
Скреч, все пак му направи някоя снимка на палтенцето и можеш да го пуснеш тук, във форума за продажби  Wink Или се регистрирай в Продавалника.

# 69
  • София
  • Мнения: 63
Галакси, знаехме си, душка-браво  Hug
Дано сега ти предложат някакво хубаво местенце по- в центъра  Wink

Ето снимките от срещичката, че тя другата ще дойде докато ги пусна  Mr. Green:
http://november2007.snimka.bg/baby/don-domat.463224

Александър снощи вдигна пак 40 градуса и няколко часа се побърках, докато поспадне.Цяла нощ му слагахме кърпи по крачетата и челцето.Днес не вдига толкова, но като цяло е омърлушен и кисел.Хайде да минава, че...Утре сме при педката.



# 70
  • Мнения: 37
Абе Таш - големите позиции и големите пари са на майната си като разстояние, така че няма да съм в центъра, колкото и да ми се иска.
Това със сигурност, а нали за големите неща се борим Simple Smile хахахахах

# 71
  • София
  • Мнения: 63
Е, щом големите са далече, ще се пътува  Mr. Green

# 72
  • София
  • Мнения: 2 348
Таш, свекърва ми ми е казвала, че температурате со гони само от едната страна(демек не се слагат студени компреси и на краката и на главата), но не помня от коя страна  Rolling Eyes Дали се слагаше на краката, а челото остава открито или обратното  Thinking
 Нашата бедиатърка казва да се слагат на свивките на краката(при памперса) и подмишниците.

# 73
  • София
  • Мнения: 165
Таш, виж сега...те големите пари ( и позиции ) водят до големи коли  Mr. Green. Така, че не я мисли. Дай Боже да започне, доста бързо я виждам    car003
Сериозно - стискам всички налични палци.

Таш, едно голямо ГУШ. Бързо оправяне.

Скреч,  аз знам, че студените компреси са на главата, а оцет по крачетата.
 Hug

# 74
  • Мнения: 37
Аааааа, а Кате ти с тази голямата кола...../значи с големи пари си, тъй ли? Simple Smileхиихихи, супер. А мен с голяма кола не ме виждаш, хич ама....не бих се наела да карам в софия, а и толкова далеч.Не е за мен това разстояние, като начинаещ шофьор, цЪ, цЪ.
Милички много сте мили.
Таш - дано сте добре.

Общи условия

Активация на акаунт