НОЕМВРИЙСКИ дечица добрички, ръсят бисери и разсмиват всички

  • 26 332
  • 724
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 165
Абе Галенце, душа златна то има и малки бонбонски коли. Пък да ти кажа с кеф ще карам и шкодичка за 200 лв, само и само да съм с кола, не с СГТ  Laughing....
Ти мене ме зарежи, аз ходя по полята с таз голяма кола ...

# 76
  • Мнения: 804
Ти мене ме зарежи, аз ходя по полята с таз голяма кола ...

Катюшка, как не можем да се засечем на някой кър да се наснимаме  Mr. Green

Таш, цял ден се каня да ти се обадя  Confused Бързо оправяне на Али  Praynig

Гале, бързо оправяне и на Никича  Peace

# 77
  • Мнения: 827
Здравейте мили момичета.
Как са всички малки (вече пораснали) сладурковци. Ние вече сме голями калпазанки , но важно е да сме здрави.
Надявам се всички да са добре.
Ето ни и нас.
http://misheto.eu/1godinka/
http://misheto.eu/1godinka/new/index.html

# 78
  • Мнения: 804
Здравейте мили момичета.

Здравей, много се радвам да те "видя"  Hug Имаш много сладко и красиво момиченце, което е пораснало мноооого  Heart Eyes

# 79
  • София
  • Мнения: 165
Ми Еличке, ти така кажи. Тогава да не пием кафе на Ботев утре, а по баирите ...........Най-често ходим из Петричко- Санданския вилает  Mr. Green.....и последно по следите на Пионерския слънчоглед из Добричкия край  Whistling Flutter

# 80
  • Мнения: 3 205


Катенце, честит рожден ден! Бъди все така засмяна! Желая ти здраве и късмет във всички начинания!    bouquet

# 81
  • Мнения: 37
Честит Рожден Ден Катенце!
Бъди жива и здрава,
усмихната и горда от 2-та ти мъже.
Хубав празник!

Последна редакция: пт, 15 яну 2010, 11:42 от Galaxy_26

# 82
  • София
  • Мнения: 2 348
Честит рожден ден, Кате! Желая ти много здраве, любов и продуктивни години, мир в семейството и много приятни мигове!

# 83
  • Мнения: 804
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, КАТЯ! ЖЕЛАЯ ТИ ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ И ЩАСТИЕ!   bouquet

# 84
  • Мнения: 1 546
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, КАТЕ! БЪДИ МНОГО ЩАСТЛИВА И УСМИХНАТА! Hug

Лейдибейби, миналта седмица ходих да те шпионирам из Ноемврийките.  Heart Eyes Радвам се, че сте добре. Целувки на малката Мишка. Hug

Тук времето е страхотно! Таках баво си поиграха децата навън, Симона заспа като талпичка. Heart Eyes

# 85
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
ЧРД, Кате! Пожелавам ти много здраве и успех във всяко твое начинание!

# 86
  • Мнения: 37
Ей, ник'ви ви няма. Аз отхвърлих доста работа, ама нали съм с малкия, че видях зор да си призная, то човек на лесното свиква бързо, по цял ден на яслата, аз си шетам и оправям бързо, но сега с него трудна работа. Важното е че с еоправих, чакаме гости за уикенда/кумовете/ и ще разпускаме уж утре вечер. Тази ще сме в нас на вкусна вечеря.
Дори успях и 1 филм да си пусна, много се успокоявам с филмчетата, действат ми супер. Сега съм презаредена, доволна и малко рошава, но на кой му пука. Важното е че вчера бях убавица, днес може и малко неглиже. Simple Smile
Айде оставям ви за сега.... после незнам до колко ще мога § удобно да пиша, затова Весел и спокоен уикенд шушита.  Heart Eyes Hug

# 87
  • София
  • Мнения: 12 375
ЧРД, КАТЕ! ДА СЕ МНОГО ЗДРАВА, ЩАСТЛИВА И ОБИЧАНА!

# 88
  • София
  • Мнения: 63
Честит рожден ден, Кате-много здраве, любов и късмет!
Хубав празник и подаръци  Laughing


# 89
  • София
  • Мнения: 63
Лейди Бейби, голяма хубавица е Мишето-да ви е жива и здрава  Hug.А ти изглеждаш невероятно   bouquet

Вярно никакви ви няма  newsm78 /а така ми се чете  Laughing/

Общи условия

Активация на акаунт