НОЕМВРИЙСКИ дечица добрички, ръсят бисери и разсмиват всички

  • 26 372
  • 724
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 165
Аз "ботяяяяя".....Донесох си задачките в къщи. Нещо въобще нямам време за нищо. Утре баба ще ни гледа отново...

Катееее, и тук Честит Рожден Ден! Много щастие и мноооого лИИбов ти пожелаваме двете с Нинка.

# 91
  • София
  • Мнения: 614
Да се включа и аз със честитките -

Кате, Честит рожден ден! Желая ти много здраве, много щастливи моменти с любимите ти същества и да постигаш със самочувствие и женски чар всички цели, които си поставяш!





 Hug

Последна редакция: сб, 16 яну 2010, 07:00 от Цецето

# 92
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
КАТЕ ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, БЪДИ МНООГО МНОГО ОБИЧАНА


Цеце  Hug Hug Hug

# 93
  • София
  • Мнения: 1 262
Кате, честит рожден ден!

Цеце,  Hug, всичко ще се подреди и ще го измислиш по най-правилния начин  Hug

Аз съм болна, ларингит, Кари от 48 часа поддържа температура от над 39 градуса. Освен лек, прозрачен сопол други симптоми няма. 2 пъти я гледа педиатър. Тази вечер вдигна 40,7 градуса  #Crazy Дано утре се събудим без оплаквания  Praynig

Лека нощ!

# 94
  • Мнения: 199
Милички набързо да ви се обадя,

Утре ще пътуваме към свекърите на гости (Ditta може да се засечем в Мола Simple Smile)

Кате, ЧРД (малко на патерица)! Много здраве, късмет и любов   bouquet!
Цеце,  сигурна съм, че ще вземеш вярното решение  Hug
Гале, стискам палци и чакам да се похвалиш Grinning.

Много прегръдки за всички болни-малки и големи и бързо оздравяване  PraynigHug

# 95
  • Мнения: 37
Добро утро Simple Smile
Привет милички, нещо нови - при нас - не.! Гостите останаха до късно, но не спаха в нас, така решили. Да, ама ми с еспи, защото към 02,30ч си легнах, докато измия чинии и оправя и то много късно. Исках още малко сън, ама няма. Ники нещо неспокоен ми се стори, събуждаше се. Хапнахме, сега едно кафе ще си направя и ще се надявам да светна.
Скреч - за палтото, не се интересувам, иначе имам доста неща от тази марка.и съм мн доволна!Успех в продажбата.
Цеце - скъса ми и на мен душата с това за" Мамо, обичам те" Ники не го е казвал до сега. А на теб бързо уреждане на делата.
Креми - ама във вас сериозно положението, доста вирусна, А/?Изтръпнах направо с тази 40,7 Т??? Shocked Shocked Shocked Praynig Бързо оправяне на всички ви.
Хубав ден. Hug  bouquet

# 96
  • София
  • Мнения: 614
Много кахърен пост съм спретнала снощи, затова го изтрих, че хич не се харесвам такава  Whistling

Креми, бързо оздравяване на теб и Кари! Hug Направо ме плашите с тия температури  ooooh! Да не излезе пък някоя шарка, те обикновено започват с висока Т, без други симптоми?  newsm78


Гале, така е, не може всички екстри накуп  Wink Дано да си направите поне хубав следобеден сън. За работата ще ти честитя като има вече нещо черно на бяло, радвам се, че си се представила добре на интервюто  Hug А ти да не забравиш да почерпиш, като му дойде редът! Wink

Къщата ми е пълна с цветя и малко ми просветна пред погледа вече  Laughing Хубав ден от мен!

# 97
  • Мнения: 37
Цеце - то почерпката е най-сладкото, няма да се размина, да знаеш  Crazy Mr. Green На другата срещичка, дано имам вече повод за черпене!?  Hug Хайде приятно на всички отново...., не мога да се отлепя от вас бе.... Simple Smile

# 98
  • Мнения: 46
Здравейте, момичета! Благодаря на всички ви за пожеланията и честитките. Невероятни сте!  Hug

Вчера наистина имах един страхотен ден. С Мимо цял ден се вихрихме в кухнята, готвихме, чистихме, вечерта гости подаръци, духахме свещички (Мариян де) голяма радост беше Simple Smile. Емоцията беше много голяма и за детето, цяла вечер беше ц,ентър на внимание и се скъса от маймунджолъци, показа всичко каквото може и знае и така  Laughing А бе готино Wink

Днес чакам свеки да ни дойде на гости. Тя жената е проявила инициатива сама да дойде да ни види, а аз вчера не се сетих да я поканя за уикенда като се чухме  Embarassed Днес обаче баща и син ще се вихрят в кухнята, защото аз се измъкнах в офиса да си свърша разни неща.

Иначе сме добре, гледаме се с Мариян по цял ден. Аз някак си явно съм отвикнала по цял ден с дете у дома, защото ми е голяма въртележка деня. Вече няма детска кухня и като почна да мисля менюто за деня 1-2-3 лошо ми става. Вие с какво ги храните вашите деца?

Мариян се очертава много музикален. Постоянно иска музика, иска да танцува и по този повод съм намислила да го водя някъде на танци ли и аз не знам, но най-вече заради разнообразието, спорта и срещата с други деца и хора.


прозореца започна да ми подскача и ще спра до тук.

# 99
  • София
  • Мнения: 165
Вие с какво ги храните вашите деца?

Вие храните ли ги въобще децата  Mr. Green? Аз моето не....ако си намери нещо под масата яде, ако не ....не и така hahahahahahaШегувам се. През деня яде при свещки ( сутрин и на обяд). Ако е съб и неделя - тати прави закуска , чат пат и на обяд или вечеря. Тя последните месеци яде веднъж на ден, останалите пъти е хапка.две. Иначе като е при мен, единственото което я ограничавам е хляб ( защото свеки наваксва ) и сладки неща - еле шоколад. Супи не обича, но яхнийки обожава. Неща, които яде сама - с вилица ( и нож) ги обожава. Снощи яде препечена филийка с вилица и нож  ooooh!.


Отивам да си пиша домашното...........хубав ден.

# 100
  • Мнения: 2 126
Kатенце,да си жива и здрава мила!Все така да те глези мъжлето и обича много! Hug  bouquet

За среща тук на местна почва съм ЗА-ще дойда Mr. Green А това че не са ме виждали някои,казвам ви съкратили сте си куп кошмари Mr. Green

Моите ядат най-много леща и боб.Това са двете неща които съм сигурна ако има на лице ще са яли и ще са се наяли.Нищо друго няма такъв успех при нас - не картофи,не манджи с меса.Ааа и ориз яде Християна с голям кеф.А иначе закуската която хапват с интерес(казвам с интерес,защото закуската не е голям приоритет) са кус-кус,звезди,букви и прочие макаронени със сирене и масло Peace

Да ви кажа за 3ти пореден път спасяваме посещение при доктор и усложнения и АБ с помощта на Умкалор.При Хриска всичко винаги се развиа по един и същи начин.Почват сополи,след 2-3 дни кашлица.Аз давам Умкалор и тинктура,в началото и Осцило... Този път Умкалора свърши,а тя все ощ кашляше и аз в един момент взех да се тревожа.Като казвам кашляше имам предвид,че се обажда от време на време само денем,нощем спи като бебенце Heart Eyes Една сутрин с баща и се заведоха на лекар,ама за наш късмет тя нямала да работи 2 дни подред Shocked И аз реших да и приготвя някой домашен сироп от Д-р михайлов,но посещавайки аптеката се заговорихме с аптекарката и тя ми препоръча сиропа на Тайс- Лека нощ  слайка и още билки.След 2 дни пиене и кашлицата отмина и всичко си дойде на мястото.Убедих се че наитина Умкалора възпрепятства усложнниятаи ако се появи кашлица тя минава бързо и леко.Казвам всичко това че може на някой да съм от полза.И да ви кажа на нашето педи му забравихме физиономията откакто ползвам Умкалор Peace

Последна редакция: сб, 16 яну 2010, 14:12 от Дес

# 101
  • София
  • Мнения: 2 348
Реших да прешия палтото  Rolling Eyes . Коце толкова се кефеше, че ми е купил хубаво палто и после беше толкова разочарован, че реших да си го нося, макар да не изглежда най-добре след промените  Whistling

Митко го храня с каквото дойде. Супи от пиле или свинско, телешко. Манджи с месо или спанак, фасул, грах, комбинации разни и т.н. Боб, леща, риба (нея все я правя я с картофи, я с ориз). За закуска му правя овесени ядки и елда най-често, а по-рядко булгур(аз за закуска го правя  Crazy ), амарант и други бозалаци. Не рядко пропуска да яде или яде по две хапки.

Днес бях на кино и гледах "Принцесата и жабока". Бях със зълвето и тя го избра  Simple Smile

А Коце ходи в Пирогов заради възпален пръст на крака, но му отказали да го прегледат, ако не плати 25лв. Все пак доктора тръгнал да му казва как да си направи самолечение, а сестрата му се сопнала:"Докторе, какво му изнасяте лекции!? Да си плати и тогава ще обсъждате!"

# 102
  • Мнения: 804

А Коце ходи в Пирогов заради възпален пръст на крака, но му отказали да го прегледат, ако не плати 25лв. Все пак доктора тръгнал да му казва как да си направи самолечение, а сестрата му се сопнала:"Докторе, какво му изнасяте лекции!? Да си плати и тогава ще обсъждате!"

Скреч, Коце нали работи и е с платени здравни вноски - какъв им е проблема  newsm78

Креми, бързо оправяне  Hug

....

# 103
  • Мнения: 37

Веленце - Честит Рожден ден миличка!
Бъдете заредени с много красиви емоции, бъдете здрави и щастливи
- цялото семейство. Много приятели, с които да споделите празника!

# 104
  • Мнения: 804
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ВАЛЕнсия! ДА СИ ЗДРАВА, ВЕСЕЛА, ЗАСМЯНА! МНОГО ДА ТЕ РАДВАТ, СЛУШАТ И ОБИЧАТ ВКЪЩИ!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт