Изкуство с мъниста 3

  • 72 842
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 0
slun4o666- давай смело напред .... пък  къквото стане  Hands Thumbsup

# 721
  • Мнения: 236
Поздрави на всички нови момичета,които са се запалилида творят Hug
Но....къде сте всички останали майсторки-ериана,дадуся,станче,чародейка-липсвате ми Cry

# 722
  • Мнения: 0
I_N- здравей Hug
А ти също къде се губиш? sun
Другите момичета също не се чуват Two Hearts
Влизайте въвчас Naughty

# 723
  • Мнения: 541
Заповядайте мацки-черпя ви за вчерашния рожден ден на моето Ани с домашна торта  Heart Eyes:


Ако на някой му се гледат снимки Wink  Heart Eyes

корнишонка  Hug

страхотни неща сте сътворили тези дни,браво на всички  Hug

# 724
  • Мнения: 236
Аничка,честита първа годинка на Ани  bouquetДа ти е жива и здрава и все така усмихната Heart EyesГолям сладкиш!А тортата е страхотна!!!И на вид,а и на вкус предполагам Crazy
 b_dobri ,аз съм в час,т.е. имам много нови неща,но не съм снимала.
Момичета,почти изписахме темата.Ако има желаещ да пусне нова (аз много не съм по тия работи).

# 725
  • Мнения: 0
ани4ка-Да ти е жива и здрава малката кукла  bigdance2
  party023 е страхотна
  Party Time Tada  ura

# 726
  • Мнения: 3 326
Аничка, много сладки дечица (на мен ми се разглуждат снимки - нали съм бебеманка Laughing), да ти е жива и здрава рожденичката и баткото и таткото и ти... абе всичките сте много симпатични!

Чародейкееееее, изчародей ни пак една темичка, плийз Embarassed

# 727
  • Мнения: 541
ааа пешеходке баткото е зет всъщност  Mr. Green  Crazy от както тя беше на няколко месеца са се залюбили двамата  Heart Eyes
аз мога да пускам теми,но нека да минем на 50-та стр.,а и чародейка ако иска пак тя да пусне  Hug

# 728
  • Мнения: 155
На всички по една целувка от мен. Чета ви редовно, но нямам силички да пиша. Между другото страхотно се справяте всички. Аз съм доволна, ама много доволна. Няма да ви споменавам по именно защото ще изтърва някой и после КОФТИ. Още съм на тема бижута, скоро ще кача снимки.

# 729
  • Мнения: 106
Момичета,здрасти на всички Simple Smile
аз влизам по-рядко,то детето беше с настинка и стоя в къщи,затова нямах доступ до компа Laughing после празници и така,нали знаете....

аничка честито рожденичка,да е жива и здрава ,сладурана  bouquet

още искам да кажа,че страхотни неща показвате,обаче няма да ви изброявам поимено,че много съм пропуснала,нали ме извините? Embarassed

от мен една орхидея

# 730
  • Мнения: 236
Ей,момичета,така се радвам,че се появихте Hug
Дадуся,невероятна е орхифеята ShockedПоздравления  bouquetПо схема ли я прави или "на око"?Ако има схема-плййс Praynig

# 731
# 732
  • Мнения: 175
Здравейте и от мен....Аничка, да ти е жива и здрава малката красавица и много да те радва...Дадуся, прекрасно изпълнение...Аз се поизкалпазаних напоследък, но скоро ще се отчета с едно пролетно дърво.

# 733
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Показвам последното ми творение, напоследък нямам много време, но ето -
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs463.snc3/25459_128 … 005_5938714_n.jpg
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs463.ash1/25459_128 … 006_4371248_n.jpg

# 734

Общи условия

Активация на акаунт