С изпълнени с обич сърца, чакаме МАЙските ни деца № 12

  • 15 849
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 30
Силве, вече чух толкова много противоречиви коментари...
На мен от ЖК ми казаха, че няма никакъв проблем да пия зелен чай... в началото избягвах обаче. От скоро почнах да си го позволявам и то по максимум 2 чаши дневно. Преди да забременея изпивах по 2 кани на ден  #Crazy много го обичам.

# 721
  • Sofia
  • Мнения: 4 471
madelix  Зеленият чай не е ли противопоказен при бременност?!? Лекарят ми каза да не пия newsm78

Аз съм голям любител и не съм чела нищо противопоказно, но и през двете бременности не пия, защото не ми понася на стомаха. Няколко пъти пробвах, но и киселини имам от него, затова спрях.

angelka, брей в този сайт много изгодни неща  Peace И аз съм на линия за обща поръчка, че нещо цената на диливърито не ми харесва  Mr. Green

# 722
  • Мнения: 52
Употреба при бременност:  не се препоръчва да се употребява от бременни жени, тъй като стимулиращото действие върху движенията на червата може да се пренесе върху матката."

Най-сериозната опасност,за която прочетох е свързана с най-полезната при всякакви други обстоятелства съставка на зеления чай-полифенолът EGCG.Той има даже противоракови свойства,но пречи на усвояването на фолиева киселина от организма,а тя е много важна за бременността и правилното развитие на плода.

# 723
  • Мнения: 1
NOVA5 на 28.01 ще има и лекции в МОЛ-а за захранването, ще се събираме варненските мами така , че заповядай и ти  newsm10 wavey

# 724
  • Мнения: 91
Да, в сайта,наистина има мн неща на далавера.
И аз съм ЗА  Peace обща поръчка.

# 725
  • Мнения: 1
Аз също много пиех зелен чай, но го спрях като разбрах че съм бременна. Почти навсякъде чета , че е много силен за нас.

# 726
  • Мнения: 4
Леле мили бъдещи и настоящи мами като прочетох че ви притесняват 5 качени килограма се шашнах  Sad аз и моя близка досега сме качили по 11-12кг., но определено си мам апетит и си хапваме доста.  А доколкото знам 5 кг. за 5ти месец е нещо идеално, така че браво от мене  Hug

А да ви попитам всички ли сте от Варна в тази тема, няма ли Пловдивчанки Embarassed

# 727
  • Мнения: 52
кой сайт разглеждате че толкоз хубави неща Thinking

# 728
  • Мнения: 1
хабиби не сме от варна всички, мисля че има доста пловдивчанки  ама нещо се губят  newsm78

# 729
  • Мнения: 4
хабиби не сме от варна всички, мисля че има доста пловдивчанки  ама нещо се губят  newsm78

Ясно, но все пак ми прави впечатление, че сте доста сериозни и ме радвате  Hug

oblak11   и аз снощи цяла вечер се мъчих от мъдрец, но отдавна ме тормози и сега стоя с кръстени ръце.

Забравих да ви кажа термина си - 28 май и засега чакаме момиченце Heart Eyes

Последна редакция: ср, 20 яну 2010, 18:04 от хабиби

# 730
  • Мнения: 6
NOVA5 на 28.01 ще има и лекции в МОЛ-а за захранването, ще се събираме варненските мами така , че заповядай и ти  newsm10 wavey
janiii лекциите не са ли на 26.01 или нещо съм се объркала

# 731
  • Мнения: 64

poulini  и в момента ли караш колело? Много ми липсва напоследък... а сега и като се позатопли...

За ОГРОМНО мое съжаление сега не карам, защото ме е страх да не се случи нещо .. Confused Към четврти месец се наложи да полежа в болница и се изплаших, от тогава не съм се качвала.
Лятото пак ще вляза във форма, а по-натам и детско столче за колело ще си вземеме и сме по парковете Simple Smile
Зеленият чай може да предизвика контракции  Naughty
Да попитам: от какво зависи дали една майка ще има кърма и колко време ще кърми?

# 732
  • Мнения: 1
NOVA5 аз от страницата на "9 месеца" погледнах и там пише на 28.01
Ето http://www.9m-bg.com/?p=rubrik&sub=1&id=5
незнам освен ако има някаква промяна

# 733
  • Мнения: 1
Сега звъннах да се запиша - на 28.01 са лекциите. На всички, които мислят да идват предлагам да се запишат също, защото предния път предопредиха, че има много желаещи. Аз не вярвам да върнат някой но все пак  Simple Smile

# 734
  • Мнения: 6
Момичета мислех си за стерилизаторите  newsm78 Ако имам кърма,живот и здраве и не е нужно използвам АМ за какво мие стерилизатор,аз даже мисля да не ползвам биберон(залъгалка) защото съм чувала че изкривява зъбите.Така че ако имам едно шише за водичка(за изплакване на устата след кърмене) то няма да ми нужен този лукс аз мога да си го мия с гореща вода или там да си го преварявам вместо да давам 50лв за стерилизатор които става неизползваем  Naughty  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт