Любители на кучета-11

  • 57 685
  • 747
  •   1
Отговори
# 450
  • Бургас
  • Мнения: 1 484
Тази поза явно е удобна на кучовците, и моя когато е най-щастлив така спи. На легло не се качва, дивана в кухнята е негов,другаде-не.

# 451
  • DE
  • Мнения: 971
Пък моя мързел Елза, най обича да си подремва, като използва ръката ми за възглавница.
Дивана и леглото са абсолютно табу за нея, дори и не се опитва да се качва.



# 452
  • Мнения: 2 111
Сладки спящи сладурчета  Laughing

Хайде да покажа и аз любимата поза за спане-върху възглавница:
http://img411.imageshack.us/img411/2764/dsc00765d.jpg

# 453
  • Мнения: 65
Ох,колко са готини всички! Heart Eyes

# 454
  • Пловдив
  • Мнения: 2 303
Ееееее, хайде и аз да си покажа косматото дете в прилични пози Mr. Green

http://donikatodorova.snimka.bg/animals/gospojica-bridjit.481502.0.big

# 455
  • Мнения: 662
Ние спим всякак,то нормално не знам дали съм я виждала  Mr. Green
Опитах се да избера снимки от албума,ама те всичките са такива...
Няма нови снимки и съм го пускала не веднъж,ама айде пак Mr. Green
http://gudzy80.multiply.com/photos/album/4/4
Страхотни са всички кучовци,много искам да ги нагушкам Hug

# 456
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
За първи път виждам, че толкова много кучета спят така. На мен Макс ми е 4-то куче и ми е първото, което спи така. Сега виждам, че не е изключение.

http://pets.webshots.com/photo/2850485430097576648XmbtiQ

Но тук е като бебе. Сега вече е голям, на 9 месеца е и скоро не съм го фотографирала. Но и той е толкова луд, че човек трудно може да го хване в поза.

# 457
  • Мнения: 4 371
Ето моята Кари как заспа днес, имахме 10 едногодишни гостенчета(човешки деца Mr. Green), които много я умориха:

# 458
  • Мнения: 459
Малееее, страхотна душичка е тая Кари! Да я настискаш от мен и моите маймунковци.   bouquet Hug

# 459
  • Мнения: 678
Е и аз трудно й правя снимки,тя постоянно шава и скача в/у мен.Но сега мъжо е командировка и спим с детето и Зарка  заедно на леглото.Иначе мъжо не дава,кучето да си спяло в кухнята.

# 460
  • Мнения: 1
Дуци това е уникално сладка снимка с много сладка Кари! И едни спящи бебета- йорковци от нас

тука ги пазят докато спят Laughing

# 461
  • DE
  • Мнения: 971
Най си обичам мойто псенце како спи, една такава пухкава, мека.
Много хубави снимки сте показали.
Violenza, твойто псенце, май като мойто, много обича да се прави на фото модел.
gudzi, той, кучо старашен акробат !
Дуци, леле завалийката Кари, мнооооого сладка.

# 462
  • Мнения: 4 371
Съни, много са малки снимките, дай да видим тези сладки бебчета по-големи Grinning

Имам една оферта за вас: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=481625.0 Flutter

# 463
  • Мнения: 1
Ние вече сме на 42дни и сме по 600г -едни големи бебета йоркшири Laughing


Ох не знам но такива малки ми излизат снимките  Thinking

# 464
  • Мнения: 359
Здравейте Simple Smile
Да се включа и аз в вашата тема- от 1 месец имам един бебок, немска овчарка Макс-  а той вече е на 3 месеца  Heart Eyes

Както се сещате в момента е в разгара на дивотиите- утре сме на 3 ваксина и дай боже след 1-2 седмици ще почнем с истинските разходки.

Иначе е голям беладжия- ония ден ми изяде мечето от ключодържателя ми/ смятайте 5-6 см дълго ooooh!/
Но след 3 дни всякаква липса от мечо- излезе най накрая Laughing

Качвам и малко снимки да го видите каква маймунка е Flutter


ПП. Ако снимките са много големи, моля модераторите да ги намалят, че аз незнам как Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт