Добър лекар за рискова бременност във Варна

  • 8 419
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 419
И аз съм с високорискова бременност.  За два месеца изчетох всичко, което е писано за специалистите по форумите и така и не можах да направя своя избор. Един препоръчва един, друг казва той не става, колкото и приятели лекари да съм попитала за болници и гинеколози, всеки дава различен съвет. А и за повечето светила изобщо не можех да се добера до час, а и забелязах, че и с час дори, хората пред кабинетите чакат доста. Бях негативно настроена към Майчин дом, но в крайна сметка си запазих час за д-р Яков старши и ще пиша дали съм доволна.

# 16
  • Мнения: 5
Аз сащо съм с рискова бременност,препорачвам ви Майчин дом-доктор Георгиев.

# 17
  • Мнения: 3 621
Аз също съм от Бургас, и бях с рискова бременност. Първия път се доверих на бургаските "специалисти" и много съжалявам за това, защото бебето ми почина вътре в мен една седмица преди термина ми. Първата ми бременност я следеше д-р Ковачева. Още си спомням как д-р Яков ме попита дали съм сигурна, че лекарката при която съм ходила е завеждаш отделение по паталогична бременност.
В Бургас гинеколозите са под всякаква критика, лежах в отделението 3 пъти и се изредиха почти всичките. За съжаление в Бургас, бебетата се раждат въпреки грижите на АГ-тата, а не благодарение на тях.
Три месеца след това забременях отново. Цялата бременност ми я следиха във Варна в МД - д-р М.Яков, и доктор Попов от Поморие. Благодарение на тях двамата родих живо и здраво дете.
Разликака между тях двамата и другите лекари, които са ме преглеждали е огромна, и като отношение, и като обяснение и като начин на следене на бременност.
Горещо ги препоръчвам и двамата, особено на момичетата от Бургас, които нямат възможност много често да пътуват до Варна, могат да се доверят на д-р Попов.

# 18
  • Мнения: 262
на мен ми препоръчаха Скочев в Окръжна болница,
видях се с него и съм с много добри впечатления.

# 19
  • Мнения: 29
Здравейте,
Аз имам добро мнение за д-р Давидков. Да няма спор арогантен и взема много скъпо, но въпреки всичко си разбира от работата и е добър диагностик.

# 20
  • Мнения: 1
Здравейте!
Ако ви трябва добър специалист обърнете се към Д-р Давидков. Благодарение на него забременях и пак на него дължа това,че износих и родих здраво бебе. Преди това не ми беше минавало през ум , че може да имам проблеми с бременностга си, но явно нашето поколение масово се сблъсква с трудности при забременяването,износването и раждането.

# 21
  • Мнения: 34
Благодарение на д-р Георгиев от АГ моята пета бременност приключи благополучно.
Той ми обърна внимание, и спомогна да износя бебето Laughing
Специално за да ме прегледа, дойде в болницата в неделя сутрин по време на отпуск Simple Smile
Той ми направи серклаж в четвъртия месец, и с много лежане и почивка стигнах до финала Peace
Д-р Георгиев ме изроди и дори и намек за допълнително заплащане не съм усетила(както другите величия в областта искат)
Успех при избора на специалист Hug
Това чудо е вече на 1г. и 4 мес. и щуреее и ни радва много.

# 22
  • Мнения: 9
За кой доктор Георгиев става дума и били посочила някакви координати (тел.,е-майл и др.)

# 23
  • Мнения: 5
Здравейте,момичета! И аз самата се сблъсках с този проблем - аборти,рискова бременност и търсене на лекар,който си разбира от работата! За съжаление виждам околко себе си мн познати и приятелки с подобни гинекологични проблеми и като си се оплакваме една на друга ,разбирам ,че да намериш свестен доктор си е трудна работа. А специално за Бургас чувам ужасни неща!
 Специално за рискова бременност мога да препоръчам Д-р Георги Георгиев от АГ - варна.Мн е свестен ,внимателен, и си разбира от работата(защото не е важно да е само добър специалист,трябва и малко човешко отношение,а не арогантност и комерсиализъм).Някъде видях имената на Доц.Иванов също от АГ - ходила съм при него,колеги сме - не е подходящ за рискова бременност.той има специалност онкология - това му е призванието на човека.
 В майчин дом варна са д-р Маркова,Д-р Капка Атанасова и д-р Даниела Станева.Д-р Маркова е по-скоро специалист по инвитро процедури.аз в момента ходя при д-р Станева - голяма сладурана,обяснява като на идиот (ако не разбираш нещо ) и добър специалист.
 В окръжна Д-р Скочев е по тази част.
 Сега като се замисля бих се обърнала към Д-р Георгиев от АГ-то поради простата причина,4е е изключително важно къде ще се ражда детето!В майчин дом са свестни,но ако се появи усложнение пращат в окръжна или АГ.
 Надявам се,че съм помогнала на някоя от вас,защото от личен опит знам колко е неприятно да обикаляш като идиот из кабинети,да ти вземат парите и да се разочароваш накрая. И последно да добавя - малко положителна нагласа не вреди  Hug
Успех ,мамита

# 24
  • Мнения: 232
Препоръчвам д-р Скочев от Окръжна болница  Peace

Общи условия

Активация на акаунт