Мъжете Рак

  • 120 661
  • 739
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 282
Тъй като си мъж от обсъжданата зодия би ли ми разяснил за лъжите на раците, моля!

Имам си работа с такъв индивид и лъже и за дребни неща и за много сериозни. И то нееднократно. По един и същ въпрос лъже, после пак лъже и пак, и пак. Защо?



# 436
  • Мнения: 918
Раците уважават безкрайно едновременно и правдата, и вътрешния мир на всяко живо същество, независимо дали е фикус или човек. Затова в случай, че истината ще нарани достойнството ви или близките ви, тогава раците ненадейно стават дипломатични и деликатни.
Това не е вярно  Naughty
Дипломатичен и деликатен Рак, на когото да му пука за вътрешния мир на друго същество, различно от самия него? Леле...

# 437
  • Мнения: 71
Имала съм връзка с Рак и мога да кажа, че не си паснахме. Твърде затворен и лъжлив беше, може би заради асцендента в Стрелец. УЖАСНА комбинация. Успя да ми направи страхотна драма в няколко действия,  когато се разделяхме. Егоист до мозъка на костите си. Заради това не му проговорих повече и никак, ама никак не съжалявам. Предишният ми опит с Рак беше от тийн годините ми и между нас не се получи сериозна връзка, защото той не беше достатъчно настоятелен и като че ли очакваше аз да направя първата крачка. Аз съм жена, която желае мъжът да е сигурен какво иска, а на Раците им е трудно да са сигурни в каквото и да е, преди да е минало твърде много време, в което моето търпение и желание да бъда с тях се изчерпва. Това, че са невероятни любовници, е силно преувеличено - твърде плахи са, но може би аз не съм ги предразположила. Прави ми впечатление, че най-много си пасват със зодия Риби и по-манипулативни представители на зодията Скорпион. За всеки влак си има пътници, но аз лично не препоръчвам на въздушни зодии да губят време и усилия в отношения с представители на зодия Рак. Simple Smile

# 438
  • Мнения: 918
За всеки влак си има пътници, но аз лично не препоръчвам на въздушни зодии да губят време и усилия в отношения с представители на зодия Рак. Simple Smile
За въздушни зодии е трудно, съгласна съм. Ама като имаш приятели раци и дете, на което от ден на ден все повече му избива рачешкото, форумът помага. Поне си спокоен, че не ти се е паднало някакво чудо невиждано, ами най-обикновен средностатистически рачец  Laughing

# 439
  • Мнения: 7 002
Еее, фатумата, не е така, аз съм безкрайно деликатна спрямо хорските чувства. Точно защото знам какво е някой като е неособено деликатен с мен и как си го изживявам, затова гледам да не го причинявам на други.  Crazy

# 440
  • Мнения: 918
Ео, ти може и да си различна. Примерите, които мога да дам с различни раци от обкръжението си, са следните:  Ракът няма да си вдигне телефона, понеже нещо не е на кеф в момента; няма да реагира по никакъв начин, ако изпратите малък подарък за него по трети човек; няма да си отвори подаръка, ако му го връчите лично, а ще го прибере; няма да ви отговори на мейл, дори ако мейлът съдържа въпрос към него. След 1-2 месеца обаче ще ви уведоми, че не е забравил за мейла ви  newsm78
За мен обяснението е, че им е абсолютно все тая дали другите изпитват чувства.

# 441
  • Мнения: 4 270
Еее, фатумата, не е така, аз съм безкрайно деликатна спрямо хорските чувства. Точно защото знам какво е някой като е неособено деликатен с мен и как си го изживявам, затова гледам да не го причинявам на други.  Crazy
И аз бях деликатна, но от известно време в мен все повече напира асцендента - въздушен знак.
А и жените от тази зодия са различни от мъжете, доста по-тактични са.
Примерите, които мога да дам с различни раци от обкръжението си, са следните:  Ракът няма да си вдигне телефона, понеже нещо не е на кеф в момента; няма да реагира по никакъв начин, ако изпратите малък подарък за него по трети човек; няма да си отвори подаръка, ако му го връчите лично, а ще го прибере; няма да ви отговори на мейл, дори ако мейлът съдържа въпрос към него. След 1-2 месеца обаче ще ви уведоми, че не е забравил за мейла ви  newsm78
За мен обяснението е, че им е абсолютно все тая дали другите изпитват чувства.

fatoumata, права си за примерите, аз правя някои от описаните от теб неща, но когато съм разочарована и обидена. Не знам дали това е валидно за всички представители от тази зодия, но има и някои общи черти.

# 442
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Темата е стара и не помня дали съм си давала вече мнението, но пак ще кажа, ако трябва и ще го потретя. Най-отвратителните мъже и жени на света са раците. Нито един представител на тази зодия не съм срещнала, който да ми допада. За протокола- аз съм Риби и нищо вярно няма в това, че си пасват двете зодии.


За мен обяснението е, че им е абсолютно все тая дали другите изпитват чувства.

Ей тук е истината.

# 443
  • Мнения: X
Ео, ти може и да си различна. Примерите, които мога да дам с различни раци от обкръжението си, са следните:  Ракът няма да си вдигне телефона, понеже нещо не е на кеф в момента; няма да реагира по никакъв начин, ако изпратите малък подарък за него по трети човек; няма да си отвори подаръка, ако му го връчите лично, а ще го прибере; няма да ви отговори на мейл, дори ако мейлът съдържа въпрос към него. След 1-2 месеца обаче ще ви уведоми, че не е забравил за мейла ви  newsm78
За мен обяснението е, че им е абсолютно все тая дали другите изпитват чувства.

И да прибавя-егоизъм, егоцентричност, това пък за добрите любовници въобще не е вярно. Относно как са като родители-студени и ако има как някой друг да се занимава с детето, а те да мързелуват.Обичат да му изяждат лакомствата тайно.Познавам много раци, за съжаление роднини  и съм напълно съгласна с Джемма  newsm10

Най-великият българин може да е тази зодия, обаче имам 2 много близки родени на точно тази дата-ами  нищо общо.

# 444
  • Мнения: 918
Аз не бих била чак толкова крайна. За мен като въздушен знак Рибите са най-трудната и неразбираема зодия.
За лакомствата - ако големият ми син (Рак) има начин да изяде тайно лакомството, без брат му да го види, определено няма да му бъде жал  Laughing
За сметка на това, малкият ще си счупи краката, за да раздели с батко си това, което е получил.
Може би защото малкото дете не знае друго, а голямото помни, че е било единствено  Rolling Eyes

# 445
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
За мен като въздушен знак Рибите са най-трудната и неразбираема зодия.

Може би. И себе си мога да охаракеризирам , но темата не е за това.


И да прибавя-егоизъм, егоцентричност, това пък за добрите любовници въобще не е вярно. Относно как са като родители-студени и ако има как някой друг да се занимава с детето, а те да мързелуват.Обичат да му изяждат лакомствата тайно.


Абсолютно точно. И не само с детето, всякаква работа ако може някой друг да я свърши някой друг вместо тях е перфектно просто! Използвачи, нагли, арогантни, ужасно самочувствие без никакво покритие.

# 446
  • Мнения: 4 270

И да прибавя-егоизъм, егоцентричност, това пък за добрите любовници въобще не е вярно. Относно как са като родители-студени и ако има как някой друг да се занимава с детето, а те да мързелуват.Обичат да му изяждат лакомствата тайно.Познавам много раци, за съжаление роднини  и съм напълно съгласна с Джемма  newsm10

Най-великият българин може да е тази зодия, обаче имам 2 много близки родени на точно тази дата-ами  нищо общо.

 Joy Joy Joy E, не, не мога! Ама това всички раци ли? Ужасни хора казваш?

# 447
  • Мнения: 2
Връзката с рак може да ви доведе до самоубийство. alert
Статистиката сочи, че жените, самоубиващи се по любов, го правят най- често след връзка с рак.
Ако си лабилна, слабохарактерна, склонна към циврене, ако не можеш да вържеш две и две,  ако имаш много злоба в душата си (и леко ушата си) - не се захващай с рак.

Нещата ще приключат на някой мост. icanfly

 Grinning

# 448
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Аааа, заради мъж от моста??? Никога!

# 449
  • Мнения: X
Връзката с рак може да ви доведе до самоубийство. alert
Статистиката сочи, че жените, самоубиващи се по любов, го правят най- често след връзка с рак.
Ако си лабилна, слабохарактерна, склонна към циврене, ако не можеш да вържеш две и две,  ако имаш много злоба в душата си (и леко ушата си) - не се захващай с рак.

Нещата ще приключат на някой мост. icanfly

 Grinning

 Joy Joy Joy

Човече, колкото повече постове публикуваш да си защитаваш зодията, толкова повече се забавлявам  Grinning

Точно пък заради мъж никога, камо ли пък рак - по скоро него ще "бутна "случайно" от терасата  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт