Всички мартенки сме тука - няма скука и отлъка! (30)

  • 24 595
  • 746
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 24
tincheto аз до колкото знам, когато си в болничен ти тече само здравното осигуряване... Другите спират... Поне така ми обясни една от нашите счетоводителки - пенсионното осигуряване спира... В тази връзка не знам как се променя сумата за осигуровки, но сигурно се променя... Ако има някой по-просветен да драсне...

# 46
  • Мнения: 24
Iva* не се страхувай от спиналната упойка - няма абсолютно нищо страшно!  Hug Аз имам вече операция с такава упойка и знам ако съм секцио какво ме чака  Mr. Green Наистина нищо не усещаш и като ти сложат паравана и нищо не виждаш... просто си лежиш там и си лафиш с анастезиолога и лекарите  Joy Спомням си, че си разказвахме вицове и слушахме радио - даже поисках да сменят станцията на Радио 1  hahaha

# 47
  • Мнения: 95
 И а съм така,само да 11 месец са въведени,а моят работодател също ги е внесъл...
Колкото до упойката искам спинална и аз ,но при нас ,който ще раждаме във Варна в АГ-то има варянт да няма кой да ни я сложи и затова да ни сложат пълна...Мен ме е страх много от пълната Confused

# 48
  • Мнения: 41
Чудя се дали трябва да се притеснявам?Досега като преведат осигуровките и след ден-два ги виждах в сайта, но сега......Повече ме притеснява каква сума излиза за осигурителен доход за периода на болничния


Мила не се притеснявай, осигуровките остават в/у същата сума, само варират според това колко работни дни е имал месеца, както и когато си работила. Явно НОИ все още не са си актуализирали системата за 2010г. и още не излиза нищо.

# 49
  • Мнения: 3 420
Чудя се дали трябва да се притеснявам?Досега като преведат осигуровките и след ден-два ги виждах в сайта, но сега......Повече ме притеснява каква сума излиза за осигурителен доход за периода на болничния


Мила не се притеснявай, осигуровките остават в/у същата сума, само варират според това колко работни дни е имал месеца, както и когато си работила. Явно НОИ все още не са си актуализирали системата за 2010г. и още не излиза нищо.
И а съм така,само да 11 месец са въведени,а моят работодател също ги е внесъл...
Колкото до упойката искам спинална и аз ,но при нас ,който ще раждаме във Варна в АГ-то има варянт да няма кой да ни я сложи и затова да ни сложат пълна...Мен ме е страх много от пълната Confused

На мен осигуровките за декември пък са ми въведени,обаче нещо два  болнични от края на годината се губят Crossing Arms

# 50
  • София
  • Мнения: 373
Здравейте, най накрая успях да ви изчета, но пък забравих всичко.
Челси, дръж мила още съвсем малко остана Hug
Nataly Ivanova, съжалявам за проблемите ти, дано всичко се оправи.
Поздрави на всички с добри новини и стиснати палчета, за тези които се нуждаят.
Добре дошли на новите мами. Специално на КетиК, която смея да твърдя, че аз убедих да се запише при нас (видяхме се на лекцията в Бейби мола за естественото раждане). newsm51
Мерси още веднъж за добрите пожелания.
Бебка е полудяла тотално, а вече като рита доста ме боли, но пък в болницата казаха, че е много активно бебе и това е хубаво. Даваха я за пример, макар и да ни се скараха, че ще счупи апарата за запис на тонове с ритниците си  Laughing - хич не й хареса да я натискат. Аз сега пак си лягам, че нещо ми се вие свят тези дни и ме обливат горещи вълни. Сигурно лекарствата ми идват в повече.
 Hug Hug Hug за всички  Hug Hug Hug

# 51
  • Мнения: 1 165
hiki_miki, благодаря ти.Дано не ми се отразят и да ми намалят нещо майчинските тези болнични, че това ми е голямото притеснение
vassi79, аз изрично питах за добър анестезиолог вчера като бях на Жк и ми казаха за един, който бил добър в поставянето на спинална.Ще разпитам за него и ако наистина е добър ще говоря с лекаря, който ще ме изражда да е този анестезиолога, ако трябва ще му платим

# 52
  • Враца
  • Мнения: 94
Ения  Embarassed извинявай мило.Просто вече толкова телефони имам,че забравих.Ще се самонакажа обещавам

# 53
  • Мнения: 24
ahoney браво на твоята луда бебка  Hug  Joy Разсмях се като си я представих колко е активна и е измъчила сестрите при записа  Joy  Joy  Joy

Моето бебе Любо беше тотално заспало сутринта на записа - сестрата ми побутваше и пощипваше коремчето, че да го събудим...  hahaha

# 54
  • Мнения: 95
Чудя се дали трябва да се притеснявам?Досега като преведат осигуровките и след ден-два ги виждах в сайта, но сега......Повече ме притеснява каква сума излиза за осигурителен доход за периода на болничния


Мила не се притеснявай, осигуровките остават в/у същата сума, само варират според това колко работни дни е имал месеца, както и когато си работила. Явно НОИ все още не са си актуализирали системата за 2010г. и още не излиза нищо.
И а съм така,само да 11 месец са въведени,а моят работодател също ги е внесъл...
Колкото до упойката искам спинална и аз ,но при нас ,който ще раждаме във Варна в АГ-то има варянт да няма кой да ни я сложи и затова да ни сложат пълна...Мен ме е страх много от пълната Confused

На мен осигуровките за декември пък са ми въведени,обаче нещо два  болнични от края на годината се губят Crossing Arms
Аз говоря за осигуровките не за болничните

# 55
  • Мнения: 10
Върнах се от консултация,всичко е нормално и наред с бебчо.Правиха ми доплер заради кръвното,слава богу няма проблем.Все пак ми изписаха два вида хапчета и се надявам вече всичко да е нормално.
Лекарката ме пита при нея ли ще раждам,отговорих и полужително и следващия въпрос беше: -Нормално нали?!?
 Аз нали не сам решила още,казах и че се колебая и тя Shocked Shocked Shocked. Най-късно до 37ма седмица да съм решавала,не можело така Simple Smile Аз вече определено клоня към нормалното,въпреки че бях твърдо с желание за секцио.Все пак...ще си мисля...
 Nataly Ivanova почивай си а ние ще стискаме палци всичко с вас да е наред.
Нещо ми се губи НаНина да се покаже бързо да не я мисля.

# 56
  • Мнения: 3 420
Чудя се дали трябва да се притеснявам?Досега като преведат осигуровките и след ден-два ги виждах в сайта, но сега......Повече ме притеснява каква сума излиза за осигурителен доход за периода на болничния


Мила не се притеснявай, осигуровките остават в/у същата сума, само варират според това колко работни дни е имал месеца, както и когато си работила. Явно НОИ все още не са си актуализирали системата за 2010г. и още не излиза нищо.
И а съм така,само да 11 месец са въведени,а моят работодател също ги е внесъл...
Колкото до упойката искам спинална и аз ,но при нас ,който ще раждаме във Варна в АГ-то има варянт да няма кой да ни я сложи и затова да ни сложат пълна...Мен ме е страх много от пълната Confused

На мен осигуровките за декември пък са ми въведени,обаче нещо два  болнични от края на годината се губят Crossing Arms
Аз говоря за осигуровките не за болничните

Ама нещо не можем да се разберем.Моите ОСИГУРОВКИ ЗА ДЕКЕМВРИ са въведени,оплаквам се,че БОЛНИЧНИЯ МИ от 23.12. никъде не фигурира . Няма значение,м*йната му  Grinning

# 57
  • Враца
  • Мнения: 94
Дари бебе Любо е бил заспал защото събира сили за купона на Боровец,а пък вие го тормозите детето са се събуди  Naughty.На негово място е трябвало да ви тегли един шут и да ви обърне гръб и на двете Joy

# 58
  • Мнения: 95
tincheto  сподели кой е че и аз да се договарям  Wink

# 59
  • Мнения: 24
veni_sasi  Hug  Hug  Hug
 rotfImbo newsm62 rotfImbo

Общи условия

Активация на акаунт