"Дързост и красота" 56 - Чичо стана зет на мама

  • 30 527
  • 693
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 6 562
Щом това са основните аргументи и се базираме върху думите на Стефани като доказателство

Никой не говори за доказателство, а по-скоро подкрепа на твърдението, че Брук евентуално си е била бременна...
Общо взето казуса е so so. Никакви доказателства, че е била бременна или че не е била.





Значи всеки може да си го приема,както му изнася   Grinning

# 91
  • София
  • Мнения: 10 037
Далеч съм от мисълта, че ще разколебая някоя от вас по този или който и да е друг въпрос. Както и обратното. Всяко противоречиво нещо случило се в този сериал се възприема в съответствие с виждането ти за героя/героинята.Така аз като фенка на Брук приемам, че е била. Вие пък - не. Аз казвам, че Тейлър уби Дарла, вие - не...и така до безкрай  Peace

А това, че не са показали отиването на лекар - автоматично ли го изключва? Че ние колко други неща не сме видели, пък те са се случили...

# 92
  • Мнения: X
Далеч съм от мисълта, че ще разколебая някоя от вас по този или който и да е друг въпрос. Както и обратното. Всяко противоречиво нещо случило се в този сериал се възприема в съответствие с виждането ти за героя/героинята.Така аз като фенка на Брук приемам, че е била. Вие пък - не. Аз казвам, че Тейлър уби Дарла, вие - не...и така до безкрай  Peace

А това, че не са показали отиването на лекар - автоматично ли го изключва? Че ние колко други неща не сме видели, пък те са се случили...

Ами нали казахме,че приемаме за факт само давани неща!
И след като не са давали ходене на лекар,нито са споменали,ей така между другото,че Брук е посетила такъв,аз поне приемам,че въобще не е припарила до лекар и болница.
И имайки предвид как за най-малкото нещо търчат на доктор,а Брук много удобно пропусна тойзи момент,пак аз ...приемам,че хич и помен е нямало от бременност.
А само мисли и намерения...как да върже още по-здраво Ричу...не че той има нужда от чак такова връзване...стига му едно розово или черно дантелено бельо и е в краката й!

Днес:
Доживях и това:100-годишни баби да се кандидатират за манИкенки!   Joy Joy 

# 93
  • Мнения: 2 592
Ако бремеността и е била съвсем в началото, проверена с тест само ...и да е ходила на лекар да речем, ако е съвсем в началото нищо се не види Crazy Бе те раждат по къщята, и аз една акушерка или медициско лице покрай тях не съм видяла...ти на лекар за спонтанен, ранен аборт искаш да ходят Crazy

Принципно и да е проверена само с тест бременността, преди да заключи, че е загубила бебто, всяка жена според мен ще отиде на лекар, няма ей тъй да кеже: Ами загубих бебето и толкоз  Naughty
Освен това как аджаба точно разбра, че е загубила бебето, лекар ли е, що ли  Thinking

Щом това са основните аргументи и се базираме върху думите на Стефани като доказателство

Никой не говори за доказателство, а по-скоро подкрепа на твърдението, че Брук евентуално си е била бременна...
Общо взето казуса е so so. Никакви доказателства, че е била бременна или че не е била.





Значи всеки може да си го приема,както му изнася   Grinning

Ами то май така става: И за спането на Тейлър с много непознати мъже нямаше доказателство, както и за това, че видиш ли се била омъжила за Хейс заради парите му  Crazy Crossing Arms Naughty

Последна редакция: пт, 15 яну 2010, 13:47 от Nenna

# 94
  • София
  • Мнения: 10 037
Е ако за парите му няма доказателства (все още) че се е оженила, то поне станя ясно, че се е оженила, за да я измъкне от семейството ́и, пък той и богат се оказал на всичкото отгоре - самата тя го каза на Ник преди няколко серии...

Краси, значи ако не сме видяли нещо, но разговорите на героите го потвърждават или отричат ние не им вярваме. Е в такъв случай аз не съм видяла, че Тейлър е била в Мароко, не съм видяла, че се е борила да се върне при семсйтвото си, мога да не и повярвам на думите и да реша че си в вяла дупето на Френската Ривиера с някой бивш любовник, например. Можеш ли да ме упрекнеш - все пак не съм го видяла, това че го казва, не е никакво доказателство Simple Smile

А иначе че Стефани казвала че еди кой си е еди какъв си - всеки си решава как да го приема, това са лични, в случая на персонажа, мнения. Те не се отнасят до случки и събития. Да не говорим, че освен с отвратителни епитети я е наричала и с много ласкави и мили обръщения - или само лошите се броят?

# 95
  • Мнения: 2 592
Значи все пак няма доказателства, че се е омъжила за него заради парите му  Crossing Arms
Защото преди някой-друг месец това доста категорично се твърдеше из форума като неопровержим факт  Naughty

# 96
  • Мнения: X
Е,да де,ама ,Лана,никой от героите не е говорил ,че Тейлър е била някъде другаде, а не в Мароко!
Ти си фантазираш ,а не приемаш думите на един или друг персонаж.Има разлика...
А за това,дали Брук е била или не бременна,имаше съмнения и във филма...защо приемам ,че не е била,вече писах.
Та не си фантазирай,а приеми вариант на това,което са говорили актьорите.
Иначе и аз мога да си изфантазирам хиляди неща за Брук,но това каква връзка има с филма?

# 97
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 480
Е,да де,ама ,Лана,никой от героите не е говорил ,че Тейлър е била някъде другаде, а не в Мароко!
Ти си фантазираш ,а не приемаш думите на един или друг персонаж.Има разлика...

Ами и това, че Брук не е била бременна също тогава е фантазия Grinning Wink Щом не приемате думите на Щефка за истина Grinning  Wink

Значи Брук казва, че е била бременна -  не и се вярва
Тейлър казва, че се е борила да се върне от Мароко втория път - вярва и се...

Като нито за първата има доказатлество, нито за втората Grinning Wink

# 98
  • София
  • Мнения: 10 037
Значи все пак няма доказателства, че се е омъжила за него заради парите му  Crossing Arms
Защото преди някой-друг месец това доста категорично се твърдеше из форума като неопровержим факт  Naughty

Да, няма. Но това не значи че не е вярно, както съм казвала и преди. Съжалявам за което, но няма нито клипове, нито скриптове от тогава. Не че като има за нещо, това променя нещата.

Не, Краси. Аз приемам думите на Тейлър за верни, макар че не съм го видяла с очите си - казах че бих могла да не го напарвя, но тогава нещата стават измислица. Затова аз приемам казаното от героите за вярно и не го подлагам на съмнение, понеже няма как да го направя - не съм го видяла. Както приемам думите на Брук, че е направила аборт за верни, макар че не съм го видяла с очите си. И макар че ситуацията беше така представена, че да има съмнения в този разговор със Сали Стефани го потвърждава с думите си, точно както Данте и Омар го правят за Тейлър, но ние на тях им вярваме, а за това което казва Стефани си измисляме извинения, че го няма черно на бяло.

Както и да е - всеки може да си приема каквото си иска за вярно или не  Peace

# 99
  • Мнения: X

Значи Брук казва, че е била бременна -  не и се вярва
Тейлър казва, че се е борила да се върне от Мароко втория път - вярва и се...

Като нито за първата има доказатлество, нито за втората Grinning Wink

Е,да де ,ама за Брук имаше съмнения и във филма...дали наистина е била бременна или не...Несъм го измислила аз сега тук  "Абе, Брук май не беше бременна тогава?"

Докато за Тейлър никой не е проявил и капка съмнение,че не е била в Мароко,нали?
Поне досега всички приемат,че е била там.Нали и Омар я доведе и разказа какво е станало от умирането й до връщането й?
Ако някой персонаж от филма беше подхвърлил ,или изразил поне някакво съмнение,че Тейлър и Омар всъщност лъжат,и нещата са станали по друг начин или Тейлър е била на друго място,о.к. съмнявайте се колкото искате и приемайте която истина искате.
Но такова нещо няма.

# 100
  • Мнения: 2 592
Аз честно казано не виждам нищо да се потвърждава от разговора на Стефани  Thinking
Тя не е била там, нито е видяла теста, нито е била с Брук, когато изведнъж ей така каза, че вече не била бременна (пак казвам реши го ей тъй сама, без да потърси лекар, което е абсурдно според мен).
Т.е. това, че Стефка така си мисли, абсолютно нищо не доказва по простата причина, че Стефак също се осланя на думата на Брукасита  Crossing Arms
Красиsmile3501

# 101
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 480
Докато за Тейлър никой не е проявил и капка съмнение,че не е била в Мароко,нали?

И аз не се съмнявам, че е била в Мароко. Wink Това, което споменах е твърдението и, че се е борила, за да се върне в къщи Mr. Green Wink За него казах, че нямаме доказателства. Може един ден да и е писнало просто и да си е казала - абе айде, сиктир, Хиляда и една нощ Naughty Искам си ЛА и толкоз (това е шега, но схващата мисълта ми).

# 102
  • София
  • Мнения: 10 037

Значи Брук казва, че е била бременна -  не и се вярва
Тейлър казва, че се е борила да се върне от Мароко втория път - вярва и се...

Като нито за първата има доказатлество, нито за втората Grinning Wink

Е,да де ,ама за Брук имаше съмнения и във филма...дали наистина е била бременна или не...Несъм го измислила аз сега тук  "Абе, Брук май не беше бременна тогава?"

Докато за Тейлър никой не е проявил и капка съмнение,че не е била в Мароко,нали?
Поне досега всички приемат,че е била там.Нали и Омар я доведе и разказа какво е станало от умирането й до връщането й?
Ако някой персонаж от филма беше подхвърлил ,или изразил поне някакво съмнение,че Тейлър и Омар всъщност лъжат,и нещата са станали по друг начин или Тейлър е била на друго място,о.к. съмнявайте се колкото искате и приемайте която истина искате.
Но такова нещо няма.


Краси, никой не се съмнява за Тейлър. Това беше просто пример, как приемаме нещата които не сме видяли - а именно -  по думите на останалите. Да за Брук имаше съмнения, но за мен фактът, че Стефани казва, че са изгубили две деца, при спонтанен аборт е начинът на сценаристите да кажат, че тогава е имало бебе...разбира се, твое право е да не си съгласна.

Т.е. това, че Стефка така си мисли, абсолютно нищо не доказва по простата причина, че Стефак също се осланя на думата на Брукасита  Crossing Arms

Това не сме го видяли, така че няма как да знаем на какво се осланя Simple Smile

Докато за Тейлър никой не е проявил и капка съмнение,че не е била в Мароко,нали?

И аз не се съмнявам, че е била в Мароко. Wink Това, което споменах е твърдението и, че се е борила, за да се върне в къщи Mr. Green Wink За него казах, че нямаме доказателства. Може един ден да и е писнало просто и да си е казала - абе айде, сиктир, Хиляда и една нощ Naughty Искам си ЛА и толкоз (това е шега, но схващата мисълта ми).


 Joy Joy

# 103
  • Мнения: 2 592

Това не сме го видяли, така че няма как да знаем на какво се осланя Simple Smile


Самата Стефка не се ли съмняваше тогава  Thinking
Значи не е виждала тест за бременност или заключение на лекар, потвърждаващо бременност или прекъсването й  Outta Joint

# 104
  • Мнения: X
Докато за Тейлър никой не е проявил и капка съмнение,че не е била в Мароко,нали?

И аз не се съмнявам, че е била в Мароко. Wink Това, което споменах е твърдението и, че се е борила, за да се върне в къщи Mr. Green Wink За него казах, че нямаме доказателства. Може един ден да и е писнало просто и да си е казала - абе айде, сиктир, Хиляда и една нощ Naughty Искам си ЛА и толкоз (това е шега, но схващата мисълта ми).

Но и за борбата й да се върне в къщи също нямаше съмнения.Дори напротив,Омар и там се опита да я убеждава да не остава в ЛА...нали?    Laughing

Общи условия

Активация на акаунт