"Дързост и красота" 56 - Чичо стана зет на мама

  • 30 484
  • 693
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Faked a pregnancy and miscarriage to keep Ridge from Taylor and Thomas

Това родословно дърво го е създавал някой Брук-хейтър, сигурна съм Mr. Green Общо взето изобщо не стана ясно във филма тогава, Брук измисля ли си тази бременност или не. Така, че няма как такова нещо да се твърди със сигурност.  Wink
Имайки предвид как Брук тогава би направила ВСИЧКО,за да докопа Рич,не мога да не се запитам:
След като твърдеше, че е бременна,и предполагайки ,че прави аборт...не е ли най-нормалното нещо да изскочи от банята /щото,доколкото си спомням,тя се къпеше.../ и да го пришпори към най-близката болница,в опит да задържи бебето и съответно Рич?

А тя,излиза от банята и   "Рич,загубих бебето!"    Cry

И ни помен от болница,ни нищо...да не говорим ,че всяка жена най-малкото би се притеснила ужасно и за свое успокоение би хукнала към лекар!

Баш си е знаела ,че няма никакво бебе,а само баламосва Рич...   

# 76
  • Мнения: 1 425
Аз съм само със запис Crazy...че хич не ми се коментират онез плазмодии...Ник и Рик. Sick
А иначе само за протокола мисля че Рич има право да се държи така с Рик....напълно го оправдавам Peace....а естествено тези връзки не са й чужди на Брукасита та за това на нея не й прави впечатление Rolling Eyes....Нормално... Crossing Arms

# 77
  • Мнения: 400
Ехе тази от "Сен тропе" как изникна днеска. Веднага я познах. Laughing
Уауууууу,тя ли е наистина и аз се взрях като виден физиономист и ми се стори че е тя Crazy
Супер се радвам,че си имаме французойка Crazy
С дълга коса е доста по-добре Crazy
Интересно ми е да я чУЯ как говори американски и как ли са я избрали във филма Crazy
Четох в сайта на "Sous le soleil",че е най-популярният френски сериал в света Crazy
Обаче тия от Дързостта са пълни прошляци в сравнение със "Сен Тропе" и на малкия пръст не могат да им стъпят.В "Сен Тропе" 99% от кадрите са сред природата/най-вече на плажа/за разлика от Дързостта,където има външни снимки веднъж на високосна,което е свещена простота Naughty В тва отношение Дързостта е доста евтина.

# 78
  • Мнения: 6 533
Гледайки днес,ми хрумна ....Когато Рик се заиграваше с Амбър,сватби,деца...Фийби беше ли родена?    newsm78
Чичо Рик не трябва ли да е на ...около 35?
Защото в този случай и аз ще бъда против да се заиграва с детето ми!


Според родословното дърво Рик се заиграваше с Амбър /там за бебето, дето уж беше негово/ през 2000 год. Фийби е родена  септември 1999 год. Crazy А самият Рик- 1990 год.  Crazy


Извинявам се, че ви връщам отново на 4-та страница, но ако годините от сериала отговаряха 1:1 към тия от живота, то тогава 2010  Рик би трябвало да е 20-годишен, а тъй като сериите, които излъчват сега по БНТ са снимани 2007,  излиза ,че гледаме фантастичен филм от бъдещето  Thinking

А какво стана с фирмата фантом,  с която Ник преговарял?  newsm78

# 79
  • Мнения: 4 496

 Фийби е родена  септември 1999 год. А самият Рик- 1990 год. 


Извинявам се, че ви връщам отново на 4-та страница, но ако годините от сериала отговаряха 1:1 към тия от живота, то тогава 2010  Рик би трябвало да е 20-годишен, а тъй като сериите, които излъчват сега по БНТ са снимани 2007,  излиза ,че гледаме фантастичен филм от бъдещето  Thinking

А какво стана с фирмата фантом,  с която Ник преговарял?  newsm78

Аз имах предвид, че не спазват пропорционалността в разликата между възрастта на Рик и Фийби/в дадения случай/. Колкото и да е годишен Рик, Фийби би трябвало да е с около 9 години по- малка от него. Тя в момента е на 18, той би трябвало да е на 27год. Тоест едни растат с бясна скорост, а други си стоят на едно място. Като бедната Хоуп. Crazy

Фирмата фантом...в синьото от днес някакъв предупреждава Ник, че закупувайки фирмата му може да му излезе скъпо. Явно е въпросният Фантом. Thinking

# 80
  • Мнения: 2 786
Faked a pregnancy and miscarriage to keep Ridge from Taylor and Thomas (симулира бременност и аборт, за да опази Ридж от Тейлър и Томас)

 hahaha
Това е типичната Брук  hahaha
Ама той и Рич не си струва усилията  Tired

# 81
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Ридж е притеснен, че връзката между Фийби и Рик става все по- романтична и не иска те да живеят в една и съща къща. Брук обаче отказва да отпрати Рик. "Да ти напомня ли чий е този покрив?"-заядливо пита тя-
Докато правят модели, Фийби получава съвети от Джена. Фийби и тя  намират самолетен билет за  Париж, предназначен за Рик.
Шейн пристига във „Forrester Originals” и иска да види Фийби. Той гордо разказва за новата си кариера-станал е помощник мениджър, след това я кани на вечеря, тя приема. Той въодушевено й разказва за работата си, Фийби е разсеяна. Въпреки усилията му, тя не е очарована. Това обижда Шейн. Той избухва-чувства се унизен. Накрая разбира, че тя следи с поглед този, който влиза в момента.
Пристигат Рик и Джена, което отвлича вниманието на Фийби. Тя изважда самолетния билет и иска обяснение от Рик. Той я успокоява, че е анулирал полета си още миналата седмица и тя е причината за това.
Междувременно Пам е с приготвен багаж, когато Ерик казва на нея и Стефани, че не иска Пам да ги напуска. Дори е предложил на Ан да се премести в Л.А. Стефани е ядосана от тези действия на Ерик и започва да подозира нещо.Стефани говори вместо него, не му дава и дума да каже. Ерик е бесен. Чува се шум от кола, Стефани предполага, че това е таксито, но всъщност се оказва, че той е пратил лимузина, която е довела Ан. Ерик втрещява жена си, когато казва, че е наел за Ан апартамент в Санта Моника с прислуга и много слънце, шофьор, нови дрехи... Ерик казва, че Пам ще остане у тях в къщата за гости. Сега е ред на Стефани да се вбеси. Извиква Ерик на терасата."Сега не е Коледа, как ти хрумна това, без дори да го обсъдиш с мен"-ядосва се тя. Той казва, че сестра й го заслужава. "Това, което Пам заслужава е между нея и мен."-тросва се Стефани. - "Или има нещо повече, което става, а аз не знам?"Пита го още откога е рицарят с бляскава одежда за майка й и сестра й. Добавя, че е възмутена от това, че я поставя пред свършен факт.Ерик от своя страна казва на Стефани, че е уредил преместването на Ан и Пам в Лос Анджелис и смята, че е крайно време тя да поеме своите отговорности към майка си. Майката продължава с исканията си- настоява да стане модел във Форестър.
Фийби признава на Рик, че е приела срещата с Шейн, за да види как ще реагира той. Ник ги шпионира и вижда, че Шейн ги следва, след като те напускат кафе „Рус”
Ник и Сторм говорят за бизнес и се опитват да се свържат с поредния дистрибутор Хари Голдън("златния"). Двамата се съмняват, че това може да е псевдоним, зад който се крие някой богаташ. Решават да бъдат внимателни.
Сторм забелязва Брук да влиза, което кара Ник да скрие документите под бара. Говорят си за търканията между Ридж и Рик."Рик не е направил нщо нередно"-брани сина си Брук. "Нямах предвид Рик"- уточнява той. Тя му припомня как е правил за нея романтични неща- показвал й е съзвездията.Телефонът му звъни, това е Сторм, който е уредил среща с Хари Голдън. Брук си тръгва.
Пам не може да повярва на късметът, който има - досега е мислила, че ще си угасне тихо покрай майка си, но сега, благодарение на Ерик, тя започва нов живот. Казва му, че със Стефани няма да съжаляват, че са постъпили така.
Пам се хвали на майка си за роклята, която Ерик е изработил за нея.
В градината на Брук Фийби кара Рик да й каже какво мисли за нея и той й казва всички прекрасни неща, които иска да чуе едно момиче. Брук вижда размяната им на усмивки, радостта им, но се чувства притеснена, че е допуснала да се случи тяхната близост.

# 82
  • София
  • Мнения: 10 007
Не че искам да ви развалям партито, затова как Брук е изфабрикувала бременността си, но може би този клип и думите на Стефани ще хвърлят малко светлина по въпроса...според мен споменато след толкова години, и то казано от устата на Стефани, която най-много се съмняваше в истиността на тази бременостт, показва, че Брук не е излъгала (поне за мен)... http://www.dailymotion.com/video/x4ykak_bb-nov-11th-2003-part-1_shortfilms на 1:30 мин.

Ето го и в транскрипта на серията
[Sally sighs]

[doorbell rings]

sally: Come in! And whoever it is, you'd better be bringing good news, or you can turn around and go back where you came from.

Stephanie: Well, I've always been the bearer of good news -- for you.

Sally: Hello, stephanie. To what do i owe this pleasure?

Stephanie: I'm worried about you. You know that old song, "running wild, lost control"? That's you. Sally, you've got to get ahold of yourself.

Sally: What is this? Now you're sounding like some kind of intervention.

Stephanie: Sally -- your behavior at massimo and jackie's wedding was absolutely unacceptable.

Sally: I didn't crash it. I was an invited guest.

Stephanie: You revealed some very personal and very private information about ridge and brooke.

Sally: You're going to be a grandmother again. I thought you'd be thrilled.

Stephanie: You know it wasn't the right thing to do.

Sally: Yeah, well, excuse me if my little social gaffe hasn't got me covered in remorse.

Stephanie: Listen, they've lost two babies before, two miscarriages. They wanted to be absolutely sure that she was pregnant before they told anyone in the family. Now, you of all people should be sensitive to something like that.
http://tvmegasite.net/day/bb/transcripts/older/2003/bb-trans-11-11-03.htm

# 83
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 430
Lana, и аз се сетих вчера за думите на Стефани, че Брук е загубила две бременности, но само толкова...10х за изчерпателното инфо Wink  bouquet

# 84
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Щом го наричаш парти, така да е(но за протокола-това са усмивки от старите ленти). Много ясно, че Стефани ще приеме, това, което й е казал Ридж. Грешката й, че не хукна да проверява наистина ли е имало аборт, а го приема за истина.
Стефани беше ли, когато Брук абортира newsm78.

# 85
  • София
  • Мнения: 10 007
Ами след като Ридж (според теб и го е казал)  го е казал, сигурно смята че е така..т.е че е била бременна, а той беше там  Simple Smile
Имаше преди години интервю с ККЛ (не мога да го намеря), в което я питат по този въпрос и тя казва, че сценарият умишлено е бил написан противоречиво, т.е не е било ясно е ли бременна или не, но тя смята че Брук е била бременна. За да напишат сценаристите след толкова години горната сцена така, за мен значи, че потвърждават това че е била и е претърпяла аборт. Но разбира се всеки има право да си мисли какво иска...единствено исках да покажа, че твърдението
Faked a pregnancy and miscarriage to keep Ridge from Taylor and Thomas[/i] (симулира бременност и аборт, за да опази Ридж от Тейлър и Томас)
не е факт, който може да се приеме за истина, а само за нечие предположение (особено, когато източникът е неофициален)  Peace. И друг път сме си говорили, че когато нещо не сме видяли - разчитаме, на това което казват героите...

# 86
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Ами след като Ридж (според теб и го е казал)  го е казал, сигурно смята че е така..т.е че е била бременна, а той беше там  Simple Smile
...За да напишат сценаристите след толкова години горната сцена така, за мен значи, че потвърждават...
...но не е гледал под полата й...
...за мен значи обратното..

# 87
  • Мнения: 2 592
Добре де, стоя и се чудя ...
Една бременност (както и евентуален спонтанен аборт) не бива ли да се удостоверят от лекар  newsm78
Как така аджаба тя самата изведнъж реши, че е направила аборт и не отиде при лекар да го потвърди  Thinking
Или е отишла, а аз съм пропуснала таз сцена  Thinking
Инче РичУ е нормално да й вярва като му е казала, че е бременна, няма да си мисли, че го лъже, я  Naughty
Което пък изобщо не значи, че не го е лъгала  Crossing Arms
Нито пък думите на Стефка, че тя си мисли, че Брук е била бременна, потвърждават нещо в тази насока  ooooh!

# 88
  • Мнения: 6 533

 не е факт, който може да се приеме за истина, а само за нечие предположение (особено, когато източникът е неофициален)  Peace. И друг път сме си говорили, че когато нещо не сме видяли - разчитаме, на това което казват героите...

Щом това са основните аргументи и се базираме върху думите на Стефани като доказателство, можем ли да приемем за безусловна истина, че Брук е парясница и курва, както многократно я е наричала Стефка   Thinking  Crazy Mr. Green

# 89
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 430
Щом това са основните аргументи и се базираме върху думите на Стефани като доказателство

Никой не говори за доказателство, а по-скоро подкрепа на твърдението, че Брук евентуално си е била бременна...
Общо взето казуса е so so. Никакви доказателства, че е била бременна или че не е била.

Една бременност (както и евентуален спонтанен аборт) не бива ли да се удостоверят от лекар  newsm78

Ако бремеността и е била съвсем в началото, проверена с тест само ...и да е ходила на лекар да речем, ако е съвсем в началото нищо се не види Crazy Бе те раждат по къщята, и аз една акушерка или медициско лице покрай тях не съм видяла...ти на лекар за спонтанен, ранен аборт искаш да ходят Crazy

Общи условия

Активация на акаунт