"Дързост и красота" 56 - Чичо стана зет на мама

  • 30 457
  • 693
  •   1
Отговори
# 60
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Гледайки днес,ми хрумна ....Когато Рик се заиграваше с Амбър,сватби,деца...Фийби беше ли родена?    newsm78
Чичо Рик не трябва ли да е на ...около 35?
Защото в този случай и аз ще бъда против да се заиграва с детето ми!


Според родословното дърво Рик се заиграваше с Амбър /там за бебето, дето уж беше негово/ през 2000 год. Фийби е родена  септември 1999 год. Crazy А самият Рик- 1990 год.  Crazy

Аз мисля, че не е съвсем вярно това, което показват и което пишат. Когато Близначките се родиха, Томас изглеждаше 5-6 годишен, а според родословното дърво те имат 1 година разлика.
За пример също ще дам Хоуп, за която се казва, че е родена на екран през 2002, а през 2009 вече вкарват актрисата Кимбърли Матула, която да играе Хоуп вече тийнейджърка. ( на 7 години филмово време)
Всъщност мисля, че родословното дърво, което е дадено в сайта показва кога даден герой се е родил като екранен, а не в сюжета. Ние вече сме говорили, че има разлика между реално и екранно време.
Така че повече се връзва( с негодуванието на Ридж) Рик да е  на около35 години Thinking

# 61
  • София
  • Мнения: 9 979
Аз мисля, че не е съвсем вярно това, което показват и което пишат. Когато Близначките се родиха, Томас изглеждаше 5-6 годишен, а според родословното дърво те имат 1 година разлика.





Ние вече сме говорили, че има разлика между реално и екранно време.
newsm10

# 62
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Ехей РикитУ колко е голям на тази снимка Grinning И аз съм съгласна за възрастта 34-35 години Simple Smile Все пак той като се заигра с Амбър точно в колеж щеше да ходи. На колко години отиват в колеж? newsm78

# 63
  • Мнения: 4 496


Всъщност мисля, че родословното дърво, което е дадено в сайта показва кога даден герой се е родил като екранен, а не в сюжета. Ние вече сме говорили, че има разлика между реално и екранно време.


Мисля, че си права, да. Проблемът с възрастите на децата идва от там, че едните растат, а другите- не. Сценаристите не запазват пропорционалността в годините. Както Амбър, която се грижеше за бебето на Джеймс и Маги/така ли беше/, а после същото това "бебе" се върна и беше на нейните години.  Joy

# 64
  • София
  • Мнения: 9 979
за бебето на Джеймс и Маги/така ли беше/, а после същото това "бебе" се върна и беше на нейните години.  Joy

Джеймс и Шийла...

# 65
  • Мнения: 1
Ехе тази от "Сен тропе" как изникна днеска. Веднага я познах. Laughing

# 66
  • Мнения: X
Lana , благодаря за снимките!      bouquet
Значи правилно съм разсъждавала ,че Рик би трябвало да е поне с 15-16 години по-голям.
А от долната снимка е видно,че разликата е дори по-голяма.
С Амбър се ожениха преди или  около колежа на Рик /на 17 отиват в колеж,след гимназията/, а на снимката вече има и бебе...следователно Рик е на 18-19.
Фийби е на 18 сега,значи Рик би трябвало да е на 36-37 години.
Много младолик актьор са избрали за близо 40 -годишен мъж...    Mr. Green

Ама те годините в ДиК са ...като ланшния сняг!    Joy

# 67
  • Мнения: 4 496
Много младолик актьор са избрали за близо 40 -годишен мъж...    Mr. Green


А ти представяш ли си ако трябваше да ги избират на реални години...майката на Стефка?А? Joy

Лана,   bouquet

# 68
  • Мнения: 2 592
Добре де, ама ако Рик гони 40-те, баба Брукасита на колко трябва да е тогава  Thinking
А Стефка на колко трябва да е, пък да не говорим за майка й  newsm78

# 69
  • Мнения: X
Добре де, ама ако Рик гони 40-те, баба Брукасита на колко трябва да е тогава  Thinking
А Стефка на колко трябва да е, пък да не говорим за майка й  newsm78
Ами имайки предвид,че Брук го роди след колеж и т.н.,....значи на около 60!Олелеееее.
Отиде му на Фена манекенката ....     Joy
А за майката на Стефка.... Shocked   
Рич на 60
Стефка на 80 /ако предположим ,че го е родила на 20/
майка й -на 100 ....     Joy Joy Joy     

# 70
  • Мнения: 2 786
Здравейте в новата тема Simple Smile
Гледам пак са се вихрили страсти, но тук кога ли е било спокойно  Laughing
Няма да мога да гледам епизодите всеки ден, защото точно когато ги дават, имам други ангажименти Sad
Когато мога, ще пиша.
Ето днешния:

Брук в една ужасна сива рокля се лигави на Рич, докато се приготвят за празненство.
Рич й казва, че е помолил Рик да му е кум, Брук е шокирана и приятно изненадана.
Ник и Кейти идват заедно на тържеството, Бриджит се натъжава при гледката.
Родителите на Брук също идват.
Фийби и Стефи си говорят за Рик, Рич се мляска с Брук, Тейлър изпраща близначките на тържеството на Рич и Брук.
Джаки също идва на събирането, Томас е там.
Тейлър стои вкъщи,  Стефани идва при нея.
Фийби влетява при Рик да му каже как се чувства и да го разкара от живота си завинаги.
Рич и Брук влетяват при гостите и всички започват да танцуват суинг  Joy
Фийби и Рик се карат, Фийби го обвинява, че я е наранил като се е занимавал с майка му и със сестра й.
Рик й казва, че трябва да иде на тържеството и я оставя ядосана и сама в стаята.
Стефани дава снимка в рамка на Тейлър и й казва мили думи.
Фийби го настига и се качва в колата с Рик да идат заедно на тържеството на майка му и баща й.
Маркъс също се появи и се целува със Стефи.
Фийби и Рик се карат в колата, Рик й казва да се успокои, защото той кара.
Тейлър казва на Стефани, че й се иска да не се беше забърквала с Рик, защото това е създало много проблеми и най-вече наранило Фийби.
Фийби е бясна и разстроена и навиква Рик, докато той кара, обвинява го, че я е използвал, за да си отмъсти на баща й.
Тя хваща волана, двамата се боричкат в колата, Рик губи управление и карастрофират.
Край на епизода.


# 71
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Добре де, ама ако Рик гони 40-те, баба Брукасита на колко трябва да е тогава  Thinking
А Стефка на колко трябва да е, пък да не говорим за майка й  newsm78
Ами имайки предвид,че Брук го роди след колеж и т.н.,....значи на около 60!Олелеееее.
Отиде му на Фена манекенката ....     Joy
А за майката на Стефка.... Shocked   
Рич на 60
Стефка на 80 /ако предположим ,че го е родила на 20/
майка й -на 100 ....     Joy Joy Joy     
Даже малко по-късно. Да не забравяме,че Бричо беше женен за Карълайн, после дълго време не искаше да се обвързва с Брукич, въпреки че беше я извикал да живее у тях. После тя забременя, после пометна на репетицията за сватбата, после Ерик я ухажва, слагам от 3 до 5 години. т.е., не че съм дребнава, но филмовата възраст на Брук е повече от 60 години. Впрочем на Т.ейлър също. И още си мислят за бебета newsm78
 Докато надничах и аз в родословните им разклонения, видях следното за Брук: hahahaFaked a pregnancy and miscarriage to keep Ridge from Taylor and Thomas (симулира бременност и аборт, за да опази Ридж от Тейлър и Томас)

# 72
  • Мнения: 2 592
Faked a pregnancy and miscarriage to keep Ridge from Taylor and Thomas (симулира бременност и аборт, за да опази Ридж от Тейлър и Томас)

Хахаха, знаех си аз, че таз хитра лисица няма да се спре пред нищо, за да докопа РичУ . Винаги съм била убедена, че тогава излъга май-нагло Crazy

филмовата възраст на Брук е повече от 60 години. Впрочем на Т.ейлър също. И още си мислят за бебета newsm78

То вярно медицината е много напреднала, ама съвсем за канарчета ни взеха, на по 60 години да раждат и хич да не си поплюват Crazy
Че децата (най-новото попълнение АрДжей и после детето на Т) като влизат в колеж майките им ще вече с бастунки  Crazy
Че може и с памперс  Joy

# 73
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Faked a pregnancy and miscarriage to keep Ridge from Taylor and Thomas

Това родословно дърво го е създавал някой Брук-хейтър, сигурна съм Mr. Green Общо взето изобщо не стана ясно във филма тогава, Брук измисля ли си тази бременност или не. Така, че няма как такова нещо да се твърди със сигурност.  Wink

# 74
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
А, що, бе newsm78 На мен ми стана ясно Wink

Общи условия

Активация на акаунт