"Дързост и красота" 56 - Чичо стана зет на мама

  • 30 539
  • 693
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 592
Мдааа, гроздето вЕрно било много кисело  hahaha hahaha hahaha

# 676
  • Мнения: 6 566
Аз да си продължа с моя хубавец




мда  Thinking не е рус

# 677
  • Мнения: 2 592
Аз да си продължа с моя хубавец

Това значи ли, че се отказваш без бой от Дикън и ще е само мой  smile3534

# 678
  • Мнения: 6 566
Аз да си продължа с моя хубавец

Това значи ли, че се отказваш без бой от Дикън и ще е само мой  smile3534

Ами  отстъпвам ти го, нали е русоляв  Grinning

# 679
  • Мнения: 2 786
Заглавието на Пухи ми се струва дългичко  Thinking
Ако го посъкрати така, че да се запази смисъла - става.
И на Джиндж идеята ми допада  Peace
Но сегашното е просто трепач  Crazy
Я, Форестър каква хубава снимка на Тейлър е пуснал - стара снимка, ама лачена  Grinning

# 680
  • Мнения: 6 566
Нена, специално за теб  Heart Eyes






# 681
  • Мнения: 2 592
Нена, специално за теб  Heart Eyes








Аууу, изплакнах си очичките  newsm53
Мерсиииии  smile3508

Русоляв, русоляв, ама ще го пребоядисаме и ще хваща окото  newsm47

# 682
  • Мнения: 0
Заглавието на Пухи ми се струва дългичко  Thinking
Ако го посъкрати така, че да се запази смисъла - става.
И на Джиндж идеята ми допада  Peace

Наистина е дълго, права си  Simple Smile Може да се съкрати и да стане например "Че как да ти дам, га ма Стефка гльода от там", защото то май не стои въпросът дали, а направо как  Wink Горката Фийби си мислеше, че умно го е измислила за хижата, ноооооо Big Grandmother вижда всичко  smile3508
Може и да не е на диалект, но нерядко тук се използват нарочно такива думи и затова не съм мислила, че ще е проблем  Peace
Идеята на Джинджари е добра, но е подходяща за един по-късен период, когато и Рик, и близначките, и Торн ще се опитат да надминат родителите си  newsm08
Всъщност не е толкова важно какво ще е заглавието, важно е тема да има  Peace

# 683
  • Мнения: 907
На мен ми допада заглавието "Дали да ти дам, че как да ти дам, га ма Стефка гльода от там". Може и да е малко дългичко, но идеята в него е много забавна. Laughing А и като гледам и преди е имало толкова дълги заглавия, така че това не би трябвало да е проблем.
"Крушата не пада по-далече от дървото" също е хубаво заглавие, добър заместител е на по-дългото. И все пак, ако трябваше да избирам, бих избрал по-дългото. Simple Smile

# 684
  • Мнения: 1 218
Най-много Фена да ми направи забележка, но на него му е простено, той е от Плевен и този диалект не го разбира  Wink Laughing
Разбира се,все пак в Плевен се говори книжовен български...

Нима  Thinking Викаш у ваше село говорите книжовен български  Mr. Green

Ауууу,така ли се пише най-хубавото име ................ц-ц-ц-ц-ц-ц-
малееее,ужасТ

Я да цитирам малко фенския : "стотте" (вместо стоте)  , "наща " (вместо нашата) и т.н. думички от времето преди да пропише нарочно грешно .... са типичен пример за безупречен правопис  Laughing Laughing Laughing  ц-ц-ц-ц-ц малеееее ужасТ  Whistling
И когато му се направи забележка , че такива грешки не ще да са от бързане ...следва оправданието:
"Тва после се сетих,че съм го сбъркал.ц-ц-ц " ....

След тези забележки, фена започна да пише в следния  стил : " шъ дойде бащътъ на ... " , щото да не бъде отново у грешка ... един вид застраховката на филолога  ooooh!

# 685
  • Мнения: 401
То не че е по темата последното мнение,ама...........
Първо,не приемам забележки от хора с по 69 грешки на ден,а на мен сте намерили с 300 зора 2 грешки за една година #2gunfire
Второ,онова "наща" не е било вместо "нашата",както ти се иска,а вместо "наш`та",написано абсолютно нарочно "наща" от мен.
И трето,това,че пиша понякога нарочно неща от сорта "бащътъ","сестрътъ" и тн. от страх да не ги сбъркам Joy Дори ти не си вярваш #2gunfire
Истината боли,то е ясно кой как пише.
Преглътнете истината и се успокойтИ

# 686
  • Мнения: 6 566
То не че е по темата последното мнение,ама...........
Първо,не приемам забележки от хора с по 69 грешки на ден,а на мен сте намерили с 300 зора 2 грешки за една година #2gunfire
Второ,онова "наща" не е било вместо "нашата",както ти се иска,а вместо "наш`та",написано абсолютно нарочно "наща" от мен.
И трето,това,че пиша понякога нарочно неща от сорта "бащътъ","сестрътъ" и тн. от страх да не ги сбъркам Joy Дори ти не си вярваш #2gunfire
Истината боли,то е ясно кой как пише.
Преглътнете истината и се успокойтИ

Не е имало случай досега, обвиняем да  се е признал за виновен, че баш плевенският книжовник и филолог мистър Георги ли  ooooh!  Mr. Green Crazy

# 687
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Да, всички сме за убиване, само Фенът е света вода Crossing Arms

# 688
  • Мнения: 6 566
Да, всички сме за убиване, само Фенът е света вода Crossing Arms


ненапита ... bishop

# 689
  • Мнения: 2 786
Джинджари, супер пост   bouquet
Такива хора забелязват сламките в чуждите очи, но не и гредите в своите  Wink

Общи условия

Активация на акаунт