17 СОУ В Западен парк

  • 90 867
  • 484
  •   1
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 3 709
Пробвайте да намерите мнения с търсачката. Аз поне съм писала в поне 2-3 теми за училището. Логистично нещата са същите, имат нови тоалетни вече. Аз лично съм супер доволна; детето ми никога не е викано при директор…Но и зависи вие с каква нагласа/изисквания и пр. сте. Учители не могат да се избират или поне по каналния ред няма такива опции.

# 481
  • Мнения: 1 432
Пробвайте да намерите мнения с търсачката. Аз поне съм писала в поне 2-3 теми за училището. Логистично нещата са същите, имат нови тоалетни вече. Аз лично съм супер доволна; детето ми никога не е викано при директор…Но и зависи вие с каква нагласа/изисквания и пр. сте. Учители не могат да се избират или поне по каналния ред няма такива опции.

Благодаря за включването! На вашите коментари се уповавам Simple Smile
Чудесно е това с тоалетните! А успяват ли да се хранят на стола или да приготвям кутиите отсега?

# 482
  • Мнения: 1
Здравейте, търся родители с деца в начален етап в 17 СУ - Западен парк.
Бихте ли ми дали отзиви дали имат малките добри спортни дейности? Видях футбол,  дали от първи клас мога да запиша моето дете поне два дни в седмицата?
Бихте ли ми казали дали учат английски език, освен другите избираеми?
Има ли отзиви за нивото на испанския език?

# 483
  • София
  • Мнения: 3 709
От първи до четвърти клас се изучават засилено френски и испански. Погледнете фейсбук страницата на училището- поддържа се разкошно!

# 484
  • Мнения: 1
Здравейте!

А дали има отзиви за положението СЛЕД 7 клас? Среда, дисциплина, учители?

Общи условия

Активация на акаунт