Пътят за отслабване е начертан - отслабваме бързо или бавно с Дюкан - 220

  • 33 684
  • 743
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 1 080
да са живи и здрави бебчетата    ylinfant Misc Baby Bottle ! и много щасливи мигове за майките!
аз да се отчета за 2 седмици имам свалени 10 кг! чувствам се добре и въобще не усещам че съм на диета!докато предния път като я правих ми беше доста трудно да свиктна!
Как за 2 седмици 10 кила бре  Shocked
Оф, аз много бавно свалям сега бе направоооооооо  ooooh!
Ритници нещо за мен  Rolling Eyes може ли  Praynig
Честито на родилите майчета Simple Smile Simple Smile Simple Smile
А за изварата - на една пише мазнини на 100 гр. 1 гр., на друга пише 9 гр., а са все суроватъчни  Thinking
Що тъй - защото им добавят растителни мазнотии после ли?  Thinking

# 586
  • Мнения: 5 001
Оф, аз много бавно свалям сега бе направоооооооо  ooooh!
Ритници нещо за мен  Rolling Eyes може ли  Praynig
Честито на родилите майчета Simple Smile Simple Smile Simple Smile
А за изварата - на една пише мазнини на 100 гр. 1 гр., на друга пише 9 гр., а са все суроватъчни  Thinking
Що тъй - защото им добавят растителни мазнотии после ли?  Thinking
Ей ти малко наритване ritnik ritnik ritnik

Аз лично ползвам изварата на Маджаров и не се занимавам повече с етикети....От първия ден на режима си хапвах Маджаров и това е....
Като съм купувала само съм гледала да е суроватъчна.... Rolling Eyes

# 587
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
да се запиша и аз
от 2 дена съм в отбора на дюканките , чаках търпеливо да ми дойде та след това да започна диетата , че по тия празници с баници и пити ....... стана страшно
168см съм и 63кг иска ми се да ги намаля до 56 поне , а най смелата ми мечта е 53 толкова бях преди да родя , въпреки че тогава се наложи да се захранвам че бях 47 и ми казаха че с тия кг. бебе няма да видя / иначе никога не съм имала пу пу хормонални някакви проблеми/

никак не обичам месо , но какво да се прави ще ям

ноооо обичам млечните, та въпроса ми е някъде пише до 250гр някъде до 1кг - къде е истината за дневния им лимит
 
и има ли ограничение за колата лайт / никога не съм си падала по сладкото , но от тези меса нещо ме избива на сладко, вчера изпих половинка днес литър , да не правя грешка

а и да се похваля с -1кг но предполагам че е от отводняването преди да ми дойде винаги качвам и задържам вода, след което се отводнявам така да се каже и  свалям малко


# 588
  • Мнения: 445
Така...айде да помогна малко на по-старшите...дневния лимит на млечни произведения(кис.мляко, извара, сирене Ескуиза) ти е 1кг., от които до 250мл. може да ти е прясното мляко!!! Аз доколкото разбрах няма ограничение на Колата, но все пак е газирано и тези подсладители не са особено полезни, така че колкото се може по-малко!!!  Hug

# 589
  • Мнения: 7 474
Аз да ви кажа честно, като пиех по-малко кола свалях повече сякаш Thinking

Последна редакция: вт, 19 яну 2010, 19:58 от L e o

# 590
  • Мнения: 5 001
Аз да ви кажа честно, като пиех по-малко кола свалях повече сякащ Thinking
И аз го забелязах....

Ми нормално...въглеродният двуокис спомага за усвояването на ВСИЧКИ калорийки....Пък на мен ми влияеше и повечето подсладител...

# 591
  • Мнения: 162
Честити месечинки на Gardenia,Vesito5,rtery,Didranad!Да сте живи, здрави, щастливи и слаби!Да нямате повече проблеми с килограмите!Да сбъднете мечтите си и да изглеждате така както искате! Hug Hug Hug
Честити рожби на МАМА Татит и МАМА Мише!Да ви растат здрави и щастливи дечицата!Честито! newsm24
Зоритка честито! welcomeна  6-та пейка!Да си здрава ,щастлива и с коро да се похвалиш с още минусчета! Peace
Светла7070,MAMA GALQ welcomeи на вас и скоро да видите първите резултати,приближаващи ви до перфектната визия!
Много минусчета Hug Hug Hug за Kris70,TheNMaster ,L e o,pipi66, stefinka,Lolyyy ,mmmshushy80, __EtnA__ ,ЦвеTи ,ЗлаВещица,Petence-cvetenci и за...останалите дюканки и дюканци! smile3503

Последна редакция: вт, 19 яну 2010, 23:11 от hristy_09

# 592
  • Мнения: 141
Те това е! Едната ми жена (Катето с джина) да съобщава страотната новина за другата ми жена - Танчока... Crazy Аз си мислех, че само ме заплашват, ма те май верно са се съешили. tooth
Да е жива и здрава Марина, умна и хубава кат мамка си! Heart Eyes
Много ми липсват тия муцуни! Cry

# 593
  • Мнения: 63
Милички, много благодаря на всички ви за честитките  Hug
Имах тук един химикал, но са ми го отмъкнали и не можах да си запиша имената  amiiii
Как забравих на Дидранад месечинката  smile3555 Честито   bouquet
И на Весито честити година и 8 месеца    bouquet  Е, ама то това е юбилей - 20 месеца  Laughing
rtery, и ти ли имаш месечинка? Ми като не пишеш, така е - забравяме се   bouquet
Светла7070,MAMA GALQ , добре дошли и успех   bouquet
Честита принцеса на Татит! Да е кротко бебе, палаво дете и разумен тийнеджър и винаги да е гордостта на семейството!
Честит принц на Михаела77! Да расте здрав и и усмихнат и да радва целия род!
Ече, много хубаво това за добрите маниери на хранене  Hug
White dream, добре дошла при пишещите  Hug  По принцип организма изразходва повече енергия да обработи месото, отколкото то му доставя (най-образно казано), затова се отслабва с повече месо. А и си по-заситена така. Нали знаеш, че ако тялото ти чувства глад, започва да складира запаси и не отслабваш.
Не мога да ти кажа защо от млечните се задържа, но Дюкан съветва да се намалят в случай на задържане (повече от 10 дни)  Peace

# 594
  • Мнения: 223
 Mr. Green леле...за няколко часа сте изписали 3 страници  Mr. Green
относно болната ми тема- направо се побърквам от това задържане където съм уцелила
Когато запо4нах краят на септември с дюкан бях 65.600 кг , още първите седмици и дори смело казвам 1-2 месеца свалях бързо и бях много щастлива защото още със ставането си сутрин от леглото  се мерех и много се радвах. Вярно, 4етох и тук и в книгата пише ,4е колкото по-дълго се прилага диетата толкова с времето организъмт се бори със зъби и нокти и не се дава така лесно. В момента кантара се колебае на 58-59 кг. Зависи кога и как се измеря и колко съм видяла,защото се меря със старите кантари със стрелката , въпреки 4е си ме4тая за електронен,за да се стимулирам. Иска ми се да стигна до 54-55. Тези 4 кг направо ми се виждат невъзможна мисия. На втори етап съм (....все още ...  ooooh!), сега ми те4е четвърти месец на диетата, като както вече споделих- последните 3 седмици не мръдам от едно и също полижение.


Да ви попитам и друго нещо - относно диетата, килограмите и цикъла- кога ви се отрази ? Защото това е промяна за организма ,която несъмнено рано или късно се отразява. Въпреки глада, топенето на кг и режима ми до сега бях с редовен и  си мислех , 4е вси4ко е ок....до сега януари когато ми закъсня с 9 дни  #Crazy и си изкарах акъла. 3 пъти на гинеколог и 4 отрицателни теста и сумати изследвания...на хормони, на ехографи и вси4ко което можеше да е "при4ина". Оказа се, 4е е от диетата- било "голям стрес", нооооо аз не се отказвам и твърдо и упорито си дюканствам още.

Основното,което искам да ВИ попитам- вси4ки които сте на диетата И приемате противоза4атъ4ни (във връзка със това закъснение по рецепта на д-р ми изписа Ясмин) и сега хем уж слабея хем се тъп4а и с Ясмин. Страхувам се дали ще намалее ефекта от Дюкан във връзка с редките,но все пак срещащи се покачване на кг в следствие от противоза4атъ4ни. Ясмина ще ми вдига кг-те нагоре  в най-лошият слу4ай, а аз се опитвам да свалям .


ох, станах прекалено дълга май,но  ще се радвам на споделен опит от вас  Flutter

# 595
  • Пловдив
  • Мнения: 360
Ооофффф,да кажа за кексчето с извара ( това на Лео) - пълен провал!   Cry   Cry   Cry  Май само аз от сума ти хора,не го докарах-стана едно воднисто,не се изпече,а бе кофти работа.Та да питам в какви тавички го печете и колко дебел слой ви се получава,че мойто отгорв хвана коричка,ама от долу-хич!Иначе сготвих една тенджера пиле фрикасе и утре ще го омотам!  Laughing

# 596
  • Мнения: 4
Аз пак се включвам с въпрос относно продукти: какви подсладители ползвате, и от къде ги купувате? И също въпрос за рулцата от раци: могат ли да се ядат през първите две фази или не?  Blush

# 597
  • Пловдив
  • Мнения: 14 141
Подсладители има по диетичните щандове на магазините.
Ролцата са разрешени, ядат се , но с едно наум.

# 598
  • Мнения: 1 417
Те това е! Едната ми жена (Катето с джина) да съобщава страотната новина за другата ми жена - Танчока... Crazy Аз си мислех, че само ме заплашват, ма те май верно са се съешили. tooth
Да е жива и здрава Марина, умна и хубава кат мамка си! Heart Eyes
Много ми липсват тия муцуни! Cry
Ей,лудетино ,ти пак ли започна диета?  love001  love001  love001

# 599
  • Мнения: 141
Те това е! Едната ми жена (Катето с джина) да съобщава страотната новина за другата ми жена - Танчока... Crazy Аз си мислех, че само ме заплашват, ма те май верно са се съешили. tooth
Да е жива и здрава Марина, умна и хубава кат мамка си! Heart Eyes
Много ми липсват тия муцуни! Cry
Ей,лудетино ,ти пак ли започна диета?  love001  love001  love001
#Crazy Мааааалееееееееееееее, кака ми Перлита. Те сега вече ш са гътнем! Ооооооооф, УбичЪм тЪ!  Heart Eyes Heart Eyes Hug

Общи условия

Активация на акаунт