Пътят за отслабване е начертан - отслабваме бързо или бавно с Дюкан - 220

  • 33 670
  • 743
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 365
ЧЕСТИТИ РОЖБИ НА ТАНЧЕТО И МИШЕТО!  ylinfant
Аби  preggoсега е твой ред Hug Hug Hug

# 631
  • София
  • Мнения: 336
Честито на двете "нови" мамчета  bouquet  bouquet  bouquet
Дано повлекат крак и другите желаещи да ги последват Wink Praynig

# 632
  • Мнения: 397
Мастърче, не бяха само ушитеее.  Joy Joy Joy Тенкс и за разбора!  bowuu  Сега само трябва да внимавам как те наричам, че едни вариации прелитат в опразненото пространство между ушите ми.  Mr. Green

Люска, ама аз за никъде не бързам - имам още поне месец, да не кажа месец и половина.  Mr. Green Имам и къща, в която трябваше да се преместя преди края на осмия месец, а сега се моля да се преместя поне преди раждането.  ooooh!

относно болната ми тема- направо се побърквам от това задържане където съм уцелила
Когато запо4нах краят на септември с дюкан бях 65.600 кг... В момента кантара се колебае на 58-59 кг... Тези 4 кг направо ми се виждат невъзможна мисия...
Нищо по-нормално от това. Имала си малко за сваляне и си доближила границата, която организмът ти си харесва. Какво ти казва калкулаторът? Била ли си дълъг период в миналото 58-59 кг? Извинявай, ако в началото си споделила.
Освен товаq задържане след първоначалното интензивно отслабване винаги има - на организма ти му трябва време да се настрои, да свикне с новото тегло и т.н. Колкото по-бавно ги свалиш, толкова по-лесно ще ги задържиш.

Цитат
Да ви попитам и друго нещо - относно диетата, килограмите и цикъла- кога ви се отрази?
При мен още в първите месеци. В положителна насока.

Бачи  hahaha

Пете, Дани  Hug  Hug  Hug

Хайде, аз отивам на ехограф, а вие да пишете много, че да имам четиво като се върна.  Flutter

# 633
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
3-ти ден ....... не обичам месо нито риба и като си помисля какво трябва да ям ми се отяжда - днес съм само на кисело мляко с трици - моята диета заплашва да мине на неядене , което ми е по лесно от ядене на мръвки пък и да не говорим че съм с брекети....

чак ми е смешно- хубаво , че и апетита ми липсва до обед бях само на кафета кола лайт  и цигари - ще се видя довечера на кантара и ще се отчета

# 634
  • София
  • Мнения: 2 901
Честито на двете "нови" мамчета  bouquet  bouquet  bouquet
Дано повлекат крак и другите желаещи да ги последват Wink Praynig
Ха, честито и от мен и Ха, дано!

Леле, тука гледам послените странички един шарен пост на White Dream и си викам - аз имам дежаву...

Момичета, днес си взех изпита по кУрмуване! Дженуша, кеф!

Килограмите при мен са стабилни, след като проучих, какво означава терминът, мога да го употребя по предназначение! Днес съм 58,8, но да не се бъзикам с тази линийка вече... Мислех тези дни за бъдещия ми живот на хранещ се човек и си викам: очевидно няма да е ежедневно оливане в четвърта, когато мога, ще отказвам нережимности от сладък характер (съмсем вредните, нямам предвид плодове), кафето вече го пия без захар, дори и с подсладител никога не съм го замествала, все едно така съм го пила цял живот... Хлябове, картофи, оризи, тестени закуски - забравих вече какво е, но панирано от време на време, фидето и картофите в супата, оризът в сърмите от кайма, са ми добре засега... Винаги съм имала някой светъл пример край себе си дето не посяга към всичко, ми явно ми е трябвало и на мен да ми дойде акъла... Е, обаче за ен истинската гала е да отида на кино с една голяма порция пуканки - задържам вода после, вярно е, но до 2 дни от самосебе си се оправям... Такива ми ви, размисли и страсти...

# 635
  • Мнения: 850
3-ти ден ....... не обичам месо нито риба и като си помисля какво трябва да ям ми се отяжда - днес съм само на кисело мляко с трици - моята диета заплашва да мине на неядене , което ми е по лесно от ядене на мръвки пък и да не говорим че съм с брекети....

чак ми е смешно- хубаво , че и апетита ми липсва до обед бях само на кафета кола лайт  и цигари - ще се видя довечера на кантара и ще се отчета

 Миличка щом ти е такъв проблем месото , потърси друг ражим просто тук основата е то и само ако се храниш ще има резултат ! Успех   bouquet

# 636
  • Мнения: 16
3-ти ден ....... не обичам месо нито риба и като си помисля какво трябва да ям ми се отяжда - днес съм само на кисело мляко с трици - моята диета заплашва да мине на неядене , което ми е по лесно от ядене на мръвки пък и да не говорим че съм с брекети....

чак ми е смешно- хубаво , че и апетита ми липсва до обед бях само на кафета кола лайт  и цигари - ще се видя довечера на кантара и ще се отчета
Здр. мама Галя, чудесно е ,че си решила да започнеш някакъв режим, но....    този не е твоят!
Тук се яде основно месо и риба, а ти казваш, че неможеш. Друго важно правило тук е, че трябва да се яде често, а не да се гладува.
Това, което правиш ти едва ли ще ти донесе някакви резултати. Моя позната направи нещо подобно и в началото свали 3-4кг. и после явно организмът и привикна и цял месец не свали и грам и после се отказа.Но в момента ,в който започна да се храни нормално си качи тези свалените килограми плюс още толкова. Така, че помисли! Каквото и да решиш- успех!!!

# 637
  • Мнения: 42
Ох, току що изгледах колекцията от снимки "преди и сега". Страхотни сте момичета - браво. Преди време бях с вас - успях да сваля тия гадни 8 кг. Уж всичко беше наред, а после за около година се върнаха + още два. Моля ветеранките - посъветвайте ме, какво да правя. Диета ми трябва това е ясно, но сега дали ще има действие.
П.П. Бях впечатлена от резултатите на tattit и мислех да и пиша на лична, а тя си имала бебче.[/
size]ЧЕСТИТО, ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА МОМАТА И МНОГО РАДОСТ ДА ТИ НОСИ.

# 638
  • Мнения: 198


чак ми е смешно- хубаво , че и апетита ми липсва до обед бях само на кафета кола лайт  и цигари - ще се видя довечера на кантара и ще се отчета
Няма да ти харесва какво показва кантара с това ти меню. Учудващо е че точно аз ти го казвам - аз, която закусвам в 1 на обяд, но после си наваксвам.
Когато започнах диетата -  мисълта и самата дума "диета" ми убиваше апетита. Ядях колкото да не умра гладна.
Резултата е 3кг свалени през ударната от там нататък нищо. А вече карам втората седмица.
Колкото и невярващо да звучи - в яденето е истината  Peace
Ето вчера да си призная ядох като свиня - буквално (ест. все режимни неща) и днес кантара показа 500-600гр надолу  Mr. Green
Още малко и мърда линийката с още 1 кило. Crazy
При мен може би оказва влияние и това че пия доста кола и малко вода.
Е от вчера имам 2-литрово шише със степче (снощи го направих и до довечера трябва да го изпия. Седи до мен за да го виждам и да ми напомня че трябват течностииии.
Колата намалих до 1/2 чаша дневно.

И така - както и другите са казали - щом не харесваш местото и рибата - това май не е твоята диета  Peace
Нова съм и не би трябвало да давам съвети, но споделям моя личен опит до тук  Peace

# 639
  • Мнения: 2 506
Момичета, здравейте.
Днес си пазарих - купих си цели 2 кг извара, прибрах се, опитах я - ужасно ми е солена. Какво да я правя? Такъв ли е вкуса по принцип, че не съм фен на изварата, от години не бях яла.
Купих и пуешка шунка, на Аро. Ми то само 43% пуешко месо има в нея - останалото е картофено нишасте, соев протеин и разни такива Confused Май не са особено режимни тия продукти. Confused
Какво ще кажете?


п.п. - 5см. от талията Rolling Eyes

# 640
  • Мнения: 850
Elizabeth , тази която аз взимам изварата , е много безвкусна и суха , не е кремообразна и аз си слагам подправки и т.н. ! А за пуешката шунка , тази направо за домашните я остави ,  потърси си другия път като пазаруваш пуешко филе , аз си взимам пуешка плешка филе и то на поносима щена и си е замо месото , вижда се , не е пресовано като шунката !

ПП маик , разрешени са , но както е писала Ivi4ka , наблюдавайте как се отразяват на организма Ви , а те вътре са с подсладител , не със захар така че са режимни във всички фази ! 
ПП и аз да ти кажа , по повод месото мен ми втръсна чак след 8-9 месеца , но е нормално  , когато си още в удърния период да ти се иска и зеленчук , но моля да забравиш сиренето , само Ескуиза 0,2% ! И много е важно когато си на ПЗ , зеленчука не е основно ястие , той е гарнитура към месото ! УСпех   bouquet

Последна редакция: ср, 20 яну 2010, 15:53 от mmmshushy80

# 641
  • Мнения: 3 091
хубаво де - а степчето и кола лайт стават ли? ми те са фрашкани със захари и сладост колкото си искаш. и си мисля - тия ако са разрешени, по-добре знчи да спра с моя ултра-разреден айрян и да мина на тях - и без туй сладкото ми е като дрога - поне с тия да набавям малко енергия  Rolling Eyes

и друго да попитам - аз месо обичам много, но от такова количество (или по-скоро от непрекъснатото му ядене) ме втриса - а не е да се тъпча - вчера 2-3 пилешки пържолки, днес пак толкова - не е много: като количество да се събира 400 гр. на ден сигурно. само при мен ли е така или и вие сте минали през предиода 'отщя ми се месо'. едва 3ти ден е, а вече с нетърпение чакам съботата, когато мога да ям до насита зеленчуци - вече ми се привиждат салати и чушки със сирене...
...
едитвам се - за колата и сптепчетата разбрах. още днес ще се снабдя  Peace

Последна редакция: ср, 20 яну 2010, 15:42 от маик

# 642
  • Мнения: 7
маик, три пържолки на ден изобщо не са непрекъснато ядене. Според мен тебе те затормозява самата идея да си на диета и да си длъжна да ядеш нещо определено. Опитай се да промениш тази нагласа, тя може само да ти навреди. Разнообразявай храната, порови се за рецепти, има и в темата с рецептите, и в блога. Така няма да се чувстваш насилена, а ще изпитваш удоволствие от режима.
Вместо да правиш все пържоли, наготви си пилето със сос бешамел или фрикасе, с бял сос или с къри. Смели си го и си направи кюфтета на скара или със сос, птиче гнездо, пилешки кебапчета. Разнообрази с телешко, риба ...
А чушките продължавай да си ги представяш за събота, обаче пълнени с извара, защото в България няма сирене и кашкавал, които да са достатъчно обезмаслени като за нашия режим.

# 643
  • Мнения: 1 933
Привет на всички дюканки. Кой ме помни, кой не, не пиша редовно...
А причината да не пиша редовно е, че от 3 месеца не помръдвам надолу, обезкуражих се тотално, закотвила съм се на 54 и това си е. около Нова година и командировката първата седмица на Януари съвсем я овапцах, наядох се с хляб като за световно. кой съгрешавал със сладко, кой се дъни с шоколад и вафлички - аз с хляб. Да си кажа чесно толкова ми се беше стъжнило че не мърдам, сестра ми внесе своя немалък дял с опяване за това как изглеждам и как било крайно време да започна 3 фаза, как лицето ми било като изпито и т.н. С две думи "изглеждала съм ужасно"... Това всичко гарнирано с лични драми точно на 24 сутринта. Не съм се прибирала и в Бг.... Не се оправдавам, мисля, че подсъзнателно или донякъде съвсем съзнателно се нахвърлих жадно на хляба използвайки всичко което се случва около мен...
След изцепката се взех в ръце и продължава упорито с втора, но наистина мотивацията ми не е никак на ниво.
Не ми се е случвало преди да моля за нещо подобно, но сега наистина ви моля за подкрепа  Embarassed
 

Последна редакция: ср, 20 яну 2010, 16:06 от pussycat

# 644
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Елизабет, аз като купувам извара гледам да е обезмаслена. Като й сложих чубрица, червен пипер, чесънче (ако обичаш), половин ситно нарязана кисела краставичка - и е готова за намазване върху тричава филийка, да си напълниш чушка или напълниш рулце от пуешко филе. От пуешкото филе любимо ми е на Соларис.

Валентина, честита книжка!  newsm01 Със здраве да си караш, леко и безаварийно. Сега е ред да се похвалиш и с нова кола, пожелавам ти го.

А на мен ми е такова -  af и съм така цял ден kaffeetrmker_2 Да мине тази неделя и този гигантски изпит... Размечтах се.

Общи условия

Активация на акаунт