МБАЛ Дева Мария, кв. Ветрен, Бургас -тема 3

  • 103 738
  • 1 485
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 579
Ладидка, страхотна си  bouquet

И аз нймам търпение вече да идва март месец,че едвам се нося вече...
Момичета някоя знае ли Ризова дали прави ФМ или само Хубчев?

Прави можеш да си запишеш час.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 579
Хоп.... Embarassed нали ви казах, че съм като дъвка  Embarassed

# 17
  • Мнения: 206
Хоп.... Embarassed нали ви казах, че съм като дъвка  Embarassed

Да, но като безценна дъвка Hug

# 18
  • Мнения: 560
Аз пак се присетих нещо Tired .То май беше писано,ама  smile3537
Колко време след настаняването в стаята ти дават бебето(за секцио)?И може ли когато си поискам да е  при мен,а когато не се чувствам добре да го взимат?Искам почти веднага след раждането да се опитам да кърмя,а не след някакви си 12 или 24 часа или пък дни.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 579
Аз пак се присетих нещо Tired .То май беше писано,ама  smile3537
Колко време след настаняването в стаята ти дават бебето(за секцио)?И може ли когато си поискам да е  при мен,а когато не се чувствам добре да го взимат?Искам почти веднага след раждането да се опитам да кърмя,а не след някакви си 12 или 24 часа или пък дни.

Тани, мила, даже и да искаш, това няма да ти е възможно по простата причина, че ще имаш болки и няма да можеш да държиш бебето. Детето го дават на другият ден като те раздвижат сутринта. Може да ти го взимат когато си поискаш и да ти го дават пак тогава  Simple Smile Hug

# 20
  • Мнения: 560
Това е много гадно. cry
Е поне да го видя няма ли да може  Embarassed Няма да мога да изтрая до другия ден.Какво ще правя толкова време?!

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 579
Това е много гадно. cry
Е поне да го видя няма ли да може  Embarassed Няма да мога да изтрая до другия ден.Какво ще правя толкова време?!


Разбира се, че ще го видиш! Още като те свалят от родилно, ще ти го покажат през прозореца, а после като те настанят в стаята като си го поискаш ще ти го докарат, но за малко

# 22
  • Мнения: 45
Хайде и аз тук Hugдано се оформим голяма и задружна групичка та по-лесно да избутаме оставащото време.

# 23
  • Мнения: 80
Много сме, силни сме ,  Hug

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 420
Сорка, че пиша тук, опитвам се да помогна Peace Пък и живот и здраве в края на годината пак ще работим за бебе Peace
Тани, Сайки е права Peace

На мен ми показаха бебчо, за първи път, когато ме сваляха към стаята ми ( т.е. след като излезеш от упойка, стоиш в след родилно ок. 2 часа, където наблюдават състоянието ти и където ти се стабилизираш след упойката). Мъжът ти определено ще го види преди теб. Пак казвам - ако си под пълна анестезия. При спинална - си го виждаш веднага, след като го извадят от теб Peace
Когато пискаш, сладураните от неонатология веднага ще ти доведат мънинкото ( за да го видиш). И при най-голямо желание няма да можеш да се грижиш за него сама, в първите часове след операцията. Лично мен ме раздвижиха ок. 5-6 часа след операцията. Аз родих в 6.15(сутринта), в 12ч. страхотната Дани вече ме тровеше да се надигна от леглото. Разбира се всичко става по преценка на лекаря ти. За мен д-р Добрева ( Hug Heart Eyes) е преценила, че може да ме вдигнат веднага. Съседката по легло роди в 10ч.(сутринта), но я вдигнаха чааак на другия ден по обяд. Освен това имаш катетър, което затруднява допълнително движението. Когато ми го махнаха, започнаха и д ами оставят бебето и да го кърмя ( т.е. мисляяя че беше 2 или най-късно трети ден сутринта).  Peace

# 25
  • Мнения: 560
Ейй...друго си е да знаеш какво те очаква.И дните до кърменето пак няма да ми избягат така или иначе.Но важното е ,че ще си виждам детето когато поискам.
Благодаря отново и на двете ви.   bouquet Мели нали темата е информационна.А то това е информация все пак ,да знаеш кога ти дават бебето  Flushed (даже се радвам,че ми се водите и ми отговаряте   bouquet )

# 26
  • Мнения: 46
Ейй...друго си е да знаеш какво те очаква.И дните до кърменето пак няма да ми избягат така или иначе.Но важното е ,че ще си виждам детето когато поискам.
Благодаря отново и на двете ви.   bouquet Мели нали темата е информационна.А то това е информация все пак ,да знаеш кога ти дават бебето  Flushed (даже се радвам,че ми се водите и ми отговаряте   bouquet )
Тани на теб кога ти е термина и аз съм за секцио и се интересувам подробно от всичко Simple Smile

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Psychology имате ли нещо като отделение за рискови пациенти или и аз незнам как да питам.
Ако ми се наложи да ми се следи кръвното по-рано и да съм в болница, в Дева Мария има ли такава практика ?
И как се таксува?

# 28
  • Мнения: 1 403
Айде и аз да се цопна в новата теми4ка  Hug

# 29
  • Мнения: 248
момичета изследване на С-реакт. протеин  на гладно ли се прави

Общи условия

Активация на акаунт