Хубав хотел ол иклузив на Златни пясъци

  • 37 882
  • 158
  •   1
Отговори
# 150
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
soniapro , има бусче на всеки час оттам и до там
с влакчето се ходи до Русалка-в началото и после се разхождаш пеш
иначе без транспорт е 10 минутки разходка
Аквапаркът е от август явно. Ние бяхме с "Максимус" в Астория  Mr. Green
http://skorpions.snimka.bg/sea/zlatni-jeravna-bojenci.523385.19956976
снимките са от апартамента в хотела
за съжаление не достатъчно добре снимани, но се добива представа. Качени са безразборно-просто нямам време да ги оправя и са от Златни, Жеравна, Балчик, Боженци, но вие ще разберете...

Последна редакция: чт, 05 авг 2010, 15:48 от skorpion

# 151
  • Мнения: 7 605
А за Калиакра палас някой да сподели отзиви?
Притеснява ме, че пише, че е на 100 м от центъра, а аз търся тихо и спокойно местенце без шумна анимация от съседни хотели по никое време.

Той не се намира на шумно място, до Астория е, на първа линия, но малко на зад/на горе от алеята. http://www.trivago.bg/златни-пясъци-644/хотел/калиакра-палас-96249/снимка-i14018  това е снимано от алеята.

# 152
  • Мнения: 592
А за Калиакра палас някой да сподели отзиви?
Притеснява ме, че пише, че е на 100 м от центъра, а аз търся тихо и спокойно местенце без шумна анимация от съседни хотели по никое време.
Преди години имахме невероятен скандал с рецепцията и не искам да чувам това име дори. Стаите поне тогава бяха с теракот!!! Кухнята е около средно равнище с тенденция надолу!

# 153
  • Мнения: 696
soniapro , има бусче на всеки час оттам и до там
с влакчето се ходи до Русалка-в началото и после се разхождаш пеш
иначе без транспорт е 10 минутки разходка
Благодаря. Това до Фрегатата нали е до Мелия Гранд Ермитаж?

# 154
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Да!

# 155
  • Мнения: 696
Аз имам още една питанка. Къде се ползва инклузива на плажа и какво включва? И бусчетата до Фрегатата ли возят или някъде на страни остават?Благодаря

# 156
  • София
  • Мнения: 572
В понеделник(живот и здраве) заминаваме за Златни пясъци и искам пак да повдигна въпроса за паркирането Simple Smile Ще бъдем в Болеро и се надявам да ми предложите някой не много скъп паркинг наблизо. Четох за Ревиера, но ни е доста далече. Много ще се радвам, ако ми предложите вариант  Grinning

# 157
  • Мнения: 81
Момичета,
Дайте малко инфо за х-л Екселсиор....
 Simple Smile

# 158

Общи условия

Активация на акаунт