Хубав хотел ол иклузив на Златни пясъци

  • 37 883
  • 158
  •   1
Отговори
  • Мнения: 196
Здравейте момичета,
бих искала да ви помоля за някакви координати и евентуално за снимков материал от хотел,който ви е харесал.Решили сме тази година да се ориентираме от сега,съпругът ми е избрал Златн пясъци.Опитах се да избера нещо от сайтовете,но не успях.
Благодаря ви предварително!

# 1
  • Мнения: 7 605
Виж тук http://www.trivago.bg/златни-пясъци-644/хотел - хотелите са с рейтинг, мнения от почивали там и реални снимки  Peace

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
Ние бяхме в този  http://www.goldensands-bg.com/bg/pages/44  на първа линия е, стаите са просторни и храната беше добра, останахме  доволни Grinning
Моя приятелка беше в хотел Елена и  сподели само хубави впечатления от там, разгледай и него Peace

# 3
  • Мнения: 7 605
Моя приятелка беше в хотел Елена и  сподели само хубави впечатления от там, разгледай и него Peace
http://www.trivago.bg/златни-пясъци-644/хотел/elena-96703/мнение-o404781  хубаво го разгледай   Wink

# 4
  • Мнения: 196
Благодаря ви момичета Hugстрахотни сте!
Морско око наистина ми хареса,още утре ще им звънна,за подробности.
Tatjana този сайт наистина ми е много полезен,има доста за разглеждане,а за отзивите за Елена- има много цветущи Mr. Green не бих рискувала да го посетя след прочетеното.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 4 068
миналата година търсих по интернет хотел в Златни пясъци и избрах х. МИМОЗА- четири звезди уж, към 900 лева платих за мен и детето общо, стаята беше голяма и чиста, но леко оръфана,  старо миниатюрно телевизорче с един български, един немски и два румънски канала, детето ме изяде с парцалите, че не може да гледа детски канали; храната ол инклузив - много като количество, на качеството е ужас, ядох само салата, рекламираната в сайта им стая за игри нямаше нищо работещо, само една скъсана билярдна маса и два компютъра за интернет, но не безплатни разбира се, харесаха ми само двата външни байсейна с парзалка и близостта до Аквапарка, къдете си прекарвахме деня, като си тръгвахме и плащахме, девойката се опита да ми вземе 300 лева отгоре, уж не й излизало на компютъра каква оферта са ми дали от отдела за резервации, наложи се да й давам разпечатка от е-maila   за да доказвам, че съм права, не бих се върнала там никога, предпочитам да платя повече, ама да знам за какво

Последна редакция: пт, 22 яну 2010, 15:43 от asya02

# 6
  • Мнения: 196
asya02 много ти благодаря за включването HugНамерих и други отрицателни оценки за Мимоза в нета,но никоя не беше така подробна като твоята.Сега вече знам къде няма да отидем Peace

# 7
  • Мнения: 674
Иберостар е хубав!!!! Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 2 019
Още един глас за Иберостар.
Миналата година в последния момент си организирахме почивката, но останахме много доволни. Нямам никакви забележки.

# 9
  • Мнения: 330
Аз също давам един глас "ЗА" Морско око - много спокоен район и плаж, хубава храна, чисто и най-вече хотел на плажа. Постоянно от плажа се качвах до стаята за разни неща.
И един глас "ПРОТИВ" Мимоза. Наистина за четирите си звезди беше доста изгодно, заради намалението за деца, но храната изобщо не ни се понрави, само полуфабрикати от рода на замразени зеленчукови и месни шницели. За шезлонг на басейна трябва да ставаш рано, персонала гола вода.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 402
била съм и в мимоза, и в морско око, определно ЗА морско око - тихо място, по-добрата, по-широката и по-ненаселената част от плажа, обновено, чистичко, разумни цени; ПРОТИВ мимоза - мимоза освен всичко друго е и в изключително шумна зона близо до много заведения, някой по-горе беше казал, че е "оръфан" - съгласна съм; на слизане към плажа се минава по уличка, която сутрин смърди ужасно от изхвърляната помия вечер, но това е в ущърб на всички хотели в района; ето сайт с много хотели в златни пясъци и мнения за тях

# 11
  • Мнения: 115
Ние 3-4 години ходихме на Морска звезда.На първа линия е до хотел Лилия(през два хотела ама не се сещам името на другите по близо до него).Малък хотел е на 5 етажа.Храната беше ол инклузв и беше невероятно вкусна.Не се е случвало да имаме стомашни проблеми.Много чисто на всякъде,стаите много големи,били сме и в апартамент който стига за 4 човека +едно дете.Персонала много любезен.Има и външен басейн който обаче се падаше на сянка и лятото водата си беше студена.Обаче замервания на чистотата правеха на половин час.Плажа е точно а 10 метра от хотела.Имаше и безплатен чадър и шезлонг за гостите на хотела.Това обаче беше последно 2004 година.Сега търсех в нета обаче нищо с това име не излиза,може да се е сменил собственика и да са сменили и името на хотела.Някой ако знае да каже как се казва.До него беше един висок хотел май нещо с М беше и следващия е лилия.Имаше в тази посока и водна пързалка  newsm78

# 12
  • Мнения: 196
мая06 за теб-http://www.journey.bg/hotels/hotels.php?page=2&city=2
виж хотел Астория бийч
хотел Астория бийч   
(бивш хотел Морска звезда)
Обектът работи: целогодишно 

# 13
  • Мнения: 115
desi i dido точно този е   bouquet  bouquet  bouquet Страхотен хотел,такива спомени имам от там.Предполагах че са сменили името защото го търсих като Морска звезда и нищо не излизаше  newsm78

# 14
  • Мнения: 60
И аз се интересувам от Златни пясъци ,натам сме се насочили и ние .На мен ми похвалиха хотел Магнолия  ! Ще ви бъда благодарна ако изкажете мнение за него !

# 15
  • Мнения: 6 301
Тук цената миналата година  е приемлива. http://www.bulgariaholidays.net/holiday-in-LTI-Берлин-Голдън-Бийч-All-Inclusive-hotel-Bulgaria-755-bg/

Ако някой е ходил, моля да сподели.

# 16
  • Мнения: 196
sanbernarka пусни пак линка,ако обичаш,защото този не отваря нищо.

# 17
# 18
  • Мнения: 206
Да се запиша и аз. Ние бяхме септември месец в хотел Елена и останахме много доволни.

# 19
  • Мнения: 6 301
"Елена" не е ли далеч от плажа?

# 20
  • Мнения: 206
Еми да, не е на първа линия, 5-10мин пеша.Има и влакче на 10-на мин.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 402
това е официалният сайт на LTI Berlin - golden beach & green park: http://www.lti-berlin.net/bg/LTI%20Berlin-bg.htm

иначе да си призная мен ме изкушава хотел перуника

# 22
  • Мнения: 7 605
иначе да си призная мен ме изкушава хотел перуника

Пълен с англичани и много близо до нощния живот.....не знам дали е това, което търсиш.

# 23
  • Мнения: 196
И на мен ми хареса хотела предложен от sanbernarka.Включвам се в чакането на оценки Peace

# 24
  • Мнения: 592
Там сме били на няколко хотела, но търси само на първа линия, мах на 50 м от плажа, ако сте с деца. Всичко друго ще е една досада по изкачване и слизане с маса багаж. Даже и тоя измислен Кемпински не става /те май и му смениха името/ че е далеч.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 402
иначе да си призная мен ме изкушава хотел перуника

Пълен с англичани и много близо до нощния живот.....не знам дали е това, което търсиш.

не съм го виждала наживо, хареса ми от сайта, но щом е така, както казваш - със сигурност не е това, което търся

# 26
  • Мнения: 7 605
Даже и тоя измислен Кемпински не става /те май и му смениха името/

Melia Grand Hermitage е сега.

# 27
  • Мнения: 22 436
И аз искам да попитам за няколко хотела на Златни Пясъци, ако някой е ходил ще съм много доволна да даде мнение. )
Започвам с хотел Атлас, Грифид Болеро, Калиакра Палас, Екселиор, Еделвайс?

# 28
  • Мнения: 2 401
По горещи препоръки на познати ще ходим в Грифид Болеро http://www.grifidhotels.com/location_bol_bg.html
Като гледам картинките, никак не е мой тип, ама пък щом го хвалят.. Ако може някой да сподели.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 402
И аз искам да попитам за няколко хотела на Златни Пясъци, ако някой е ходил ще съм много доволна да даде мнение. )
Започвам с хотел Атлас, Грифид Болеро, Калиакра Палас, Екселиор, Еделвайс?

ходили сме в екселсиор преди доста години - само със закуска; общо взето е стандартен хотел - нямам опаквания, но не е и кой знае какво; тогава май имаше само един ресторант; басейнът не сме ползвали, защото не обичаме като сме на море да се плацикаме в басейни; намира се в централната част на последна линия, близо е администрацията на курорта, полицията и спирката на автобусите от варна към албена/балчик; до плажа се стига напряко по стълбички за 5-10 минути ходене, като цяло мястото е тихо, стига от съседни хотели да не се изцепват с дневните и вечерните анимации - тогава се вдига много шум; като цяло е ок, но и нищо специално

# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Някакви мнения за Берлин Грийн Парк...една от обсъжданите ни възможности е Rolling Eyes?  Ще съм благодарна от впечатления първа ръка  bouquet.

# 31
  • Мнения: 7 605
Някакви мнения за Берлин Грийн Парк...една от обсъжданите ни възможности е Rolling Eyes?  Ще съм благодарна от впечатления първа ръка  bouquet.
http://www.trivago.bg/златни-пясъци-644/хотел/lti-berlin-green-park-13517/мнение-o379124

# 32
  • Мнения: 2 231
Момичета какво ще кажете за Грифид Болеро и Арабела. newsm78 Колебая се за тях за гергъовден, или да си заложим на сигурно (Азалия - К & Е). Хвърлила съм поглед и на
Нептун Бийч - Сл. Бряг, Иберостар Съни Бийч, пак там, Сол Луна Бей Ризорт - обзор
Приемам и други предложения, задължително с вътрешен басейн, ALL inclusive и СПА център
Благодаря   bouquet Ще ми се да чуя лични мнения.

# 33
  • Мнения: 303
Записвам се да следя, защото и ние сме решили да ходим на Златни пясъци, но повече от 7 години не сме посещавали курорта. Представям си колко се е променил. Аз съм предпочитам хотели, които са на първа линия и близо до центъра. Ще се радвам на помощта Ви!

# 34
  • Мнения: 246
Години наред отсядаме за по две седмици лятото в Астория бийч ( споменат е в предните постове ). Много ми харесва, на 30м. от плажа, близо до центъра, храната е хубава, басейна също. Изобщо, нямам никакви забележки.   Wink

# 35
  • Мнения: 506
Много се чудя къде да почиваме тази година-бях се насочила към Албена,но за хотела "Елица",който си избрах не мога да намеря никакви отзиви  Sad и се пренасочих към Златни пясъци-Харесах си хотел "Морско око".
Виждам хубави мнения за него в темата  Grinning Бихте ли ми казали само,който е бил там-дали наоколо има много шумни заведения?И изобщо самия комплекс много ли е пренаселен?Ходим по принцип в Слънчев бряг-Несебър,но тази година се отказах точно заради голямата лудница там.В златните как е в това отношение и по-конкретно около този хотел?

# 36
  • София
  • Мнения: 1 402
Много се чудя къде да почиваме тази година-бях се насочила към Албена,но за хотела "Елица",който си избрах не мога да намеря никакви отзиви  Sad и се пренасочих към Златни пясъци-Харесах си хотел "Морско око".
Виждам хубави мнения за него в темата  Grinning Бихте ли ми казали само,който е бил там-дали наоколо има много шумни заведения?И изобщо самия комплекс много ли е пренаселен?Ходим по принцип в Слънчев бряг-Несебър,но тази година се отказах точно заради голямата лудница там.В златните как е в това отношение и по-конкретно около този хотел?
Морско Око е в тихата част на Златните, там и плажът е по-спокоен и широк, няма заведения, дискотеки и т.н., курортът като цяло е огромен и никога не съм имала усещане за пренаселеност; става пренаселено вечер точно в зоната с дискотеките, където човек не може да се размине от малолетни, раздаващи флаери за дискотеки и групи почерпени чуждени, навсякъде другаде в златните е спокойно денонощно, ако сте в морско око, има шанс изобщо да на стигнете до зоната с клубовете, защото се намират на противоположния край на курорта

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
Много се чудя къде да почиваме тази година-бях се насочила към Албена,но за хотела "Елица",който си избрах не мога да намеря никакви отзиви  Sad и се пренасочих към Златни пясъци-Харесах си хотел "Морско око".
Виждам хубави мнения за него в темата  Grinning Бихте ли ми казали само,който е бил там-дали наоколо има много шумни заведения?И изобщо самия комплекс много ли е пренаселен?Ходим по принцип в Слънчев бряг-Несебър,но тази година се отказах точно заради голямата лудница там.В златните как е в това отношение и по-конкретно около този хотел?
Ние бяхме в Морско око преди две години и беше много спокойно, не се чуваше никаква музика, намира се малко навътре от крайбрежната алея  Peace
Слънчев бряг ни е любим курорт и всяка година сме там задължително, шума и лудницата са много по-голями, в Златните е много по-спокойно и културно!

# 38
  • Мнения: 126
ronisum  , bolero e super ili pone beshe predi tri  godini  ...dva pati biahme tam , sori za latinoto

# 39
  • Мнения: 2 401
Супер за каква клиентела? Ергени, семейства с деца, пенсионери? Дай повечко инфо.

# 40
  • София
  • Мнения: 2 044
В петък заминаваме за Адмирал,ще ти пиша отзиви ако искаш,но ми се струва че за дете ще е супер,на плажа е,затова ще сме там Peace-http://www.goldensands.bg/admiral/

# 41
  • Мнения: 2 231
ronisum  , bolero e super ili pone beshe predi tri  godini  ...dva pati biahme tam , sori za latinoto
Ами понеже никой не ми отговори навреме (за Гергьовден) отидохме на сигурното - Азалия на Константин и Елена. Наистина беше ултра, имам впредвид, че е включен и вносен алкохол, пробвахме няколко вида марквово уиски (Тюламор, Грантс, джим биййм, а също така и джин Бийфитър) Имаше и много други, които не мога да изредя, но някакви мацки си взеха и бутилка шампанско.
А за Болеро се радвам на положителното ти мнение. А дано и Най-вероятно и него ще пробваме идния месец. Ще видя дали мъжо ще ходи командировка, та и аз с него Flutter

# 42
  • София
  • Мнения: 1 402
ronisum  , bolero e super ili pone beshe predi tri  godini  ...dva pati biahme tam , sori za latinoto

след няколко питания, най-сетне мнение за болеро - благодаря   bouquet

# 43
  • Мнения: 206
В чуденка съм за Морско око,изглежда ми доста добре на снимките,каква е цената на шезлонги,чадъри на плажа и има ли ивица за собсвени чадъри(не че ще носим де ,но да знам).Дават ли плажни кърпи от хотела?
Мерси.

# 44
  • София
  • Мнения: 1 402
когато бяхме отседнали в Морско око (преди 4 г.) си бяхме стандартно с нощувка и закуска, не даваха кърпи за плажа, басейнът с бара към него, които са на хотела, се намират точно на плажната ивица, до басейна шезлонгите и чадърите бяха безплатни за гостите на хотела (мисля, че и там нямаше кърпи от хотела - все пак не е такъв клас), но сега може да са се променили нещата; когато бяхме на почивка там все още комплексът беше разделен на два хотела - гардън и бийч (тризвезден и четиризвезден) с топла връзка, отседнахме в четиризвездния; сега виждам, че са го обновили изцяло и се води един хотел, което е още по-добре:) най-голямото предимство на хотела за нас беше именно местоположението и офертата беше атрактивна директно от рецепция, нямам спомен какви бяха цените обаче

навсякъде по Златните се плаща за шезлонг, чадър и шалте, дори и да сте отседнали в морско око, ако искате може да сте на чадърите срещу адмирал например (дървените шезлонги); зоните с чадъри и шезлонги бяха около 4-5 по цялата плажна ивица ако не се лъжа и само някои имаха разлика с по лев на чадър/шезлнг/шалте, цените бяха 5-6 лв на чадър, 5-6 лв на шезлонг и 2-3 лв на шалте, по принцип не е проблем да си боднете и ваш чадър, но последните години местата за собствен чадър са все по-ограничени

сега прочетох на едно място за хотела: ALL INCLUSIVE НЕ ВКЛЮЧВА: Вносни напитки, винена листа, листа с коктейли, сейф на рецепцията, хавлии на басейна, телефонни обаждания, пране, шезлонг и чадър на плажа

# 45
  • Мнения: 6 301
Мисля, че  ЛТИ Берлин голдън бийч предлага безплатни чадъри и шезлонги на плажа.

# 46
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Миналата година на Златните чадърите бяха по 7 лв., а шезлонгите - мисля, че по 6. Имаше и някакви промоции - плащаш наведнъж за 6 дни, а ползваш 7.

Забравих да похваля хотела - Иберостар Обзор и Изгрев. Разположен е до плажа, на тихо място, много е удобен за семейства с малки деца.
Определено съм доволна - настаняване и храна - отлични. В офертите бяха включени и безплатни СПА - процедури.

Последна редакция: ср, 26 май 2010, 13:09 от Скубиду

# 47
  • Мнения: 206
Blaжодаяр ви момичета.ще пробвяам да резервирам за Морско око.Иберостар много ми харесва,но ми надхвърля бюджета на този етап-мъжо иска да ходдиме и на язовир,та правя някакви акробатики.
Колебая се между по евтината почивка в Поморие -Слънчев бряг,нбо май няма да рискувам.

# 48
  • Мнения: 2 401
Има ли място за свободно ползване на плажа или да приготвям по още 20 кинта на ден?  Rolling Eyes 

# 49
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
В този край на плажа, където са хотелите Морско око, Иберостар и Берлин, в началото на юли не беше много населено и се намираха свободно места.

# 50
  • Мнения: 2 401
Аз ще съм в Болерото, там как е положението? Дали ще има къде да си паркираме и каручката?
На плажа по принцип предвидено ли е свободно от чадъри място до вълните, или са боднати направо на мокрото?  Simple Smile
Миналата година го видях това на Албена в един участък, вълните миеха първия ред чадъри.  Mr. Green

# 51
  • София
  • Мнения: 3 271
Здравейте,

Може ли да ми кажете как стои въпроса с паркинг местата в комплекса в хотелите на първа линия - имат ли си към хотела или се плаща допълнително?

# 52
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Jujka, отваряш сайтовете на хотелите, които те интересуват и проверяваш какви са условията. Нашият хотел имаше паркинг, но се заплащаше допълнително - 5 лв./ден.

# 53
  • Мнения: 798
Днес минахме през златните.
Плажа беше много добре,чисто, много свободни зони,чадъри 7лв
Водата беше като за края на май доста топла.
Паркинга е малко проблемен,паяка бди и жули яко-чух за 56 лв

# 54
  • Мнения: 5 140
Отзиви за х-л Белвю? Ето го http://www.belbg.com/index.php?dejstvie=stai

# 55
  • Мнения: 7 605

Той не е на Златните, а преди него, на 1км от плажа....не знам дали ви устройва  Thinking

# 56
  • Мнения: 2 401
Днес минахме през златните.
Плажа беше много добре,чисто, много свободни зони,чадъри 7лв
Водата беше като за края на май доста топла.
Паркинга е малко проблемен,паяка бди и жули яко-чух за 56 лв

И за паркиране ли ще трябва да плащам?  Shocked Че тя златна ще ми излезе почивката  Rolling Eyes

# 57
  • Мнения: 303
Не мога да намеря карта с разположението на хотелите. Може ли някои да помогне!

# 58
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
map_n, ето карти на курорта. Първата е по-нова.
http://www.goldensands.bg/map/index-bg.asp
http://www.goldensands-bg.com/public/files/richeditor/paragraphs … ldenSands.Big.jpg

# 59
  • Мнения: 303
Благодаря! Близо 6 години не сме ходили и колко много се е променило!

# 60
  • Мнения: 798
Днес минахме през златните.
Плажа беше много добре,чисто, много свободни зони,чадъри 7лв
Водата беше като за края на май доста топла.
Паркинга е малко проблемен,паяка бди и жули яко-чух за 56 лв

И за паркиране ли ще трябва да плащам?  Shocked Че тя златна ще ми излезе почивката  Rolling Eyes
Казвам че е проблемно.Паркинга в началото ,на ривиерата мисля че се наричаше вземат по 5лв/24ч
Свободните места за паркиране из комплекса са несигурни,защото паяка бди/както казах/ и няма никаква
гаранция ако на едно място не е забранено парирането,няма да ви бъде отнесена колата.Има много
случаи на отнесени коли без да са в нарушение.Явно плащат подкупи на полицая който придружава
паяка да вдигат наред да си пълнят гушите.За паркингите пред самите хотели си зависи от тях дали се плаща.

# 61
  • София
  • Мнения: 2 044
Здравейте,

Може ли да ми кажете как стои въпроса с паркинг местата в комплекса в хотелите на първа линия - имат ли си към хотела или се плаща допълнително?
В Адмирал където сме е 10 лв на ден паркинга,първа линия е

# 62
  • Мнения: 5 140

Той не е на Златните, а преди него, на 1км от плажа....не знам дали ви устройва  Thinking

в сайта им пише, че имат влакче от хотела до плажа, на някакви интервали от време. Устройва не устройва, ще сме 4-ри семейства, така че да се надявам веселбата да е на лице.  Hug Praynig

# 63
  • Мнения: 6 301
Здравейте,

Може ли да ми кажете как стои въпроса с паркинг местата в комплекса в хотелите на първа линия - имат ли си към хотела или се плаща допълнително?
В Адмирал където сме е 10 лв на ден паркинга,първа линия е

Не ги е срам!

# 64
  • Мнения: 798
за БЕЛВЮ давам голям - /минус/.пътя до него беше разбит,далече,цените не атрактивни.
въобще златните не се развиват правилно като курорт според мен.

# 65
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Здравейте,

Може ли да ми кажете как стои въпроса с паркинг местата в комплекса в хотелите на първа линия - имат ли си към хотела или се плаща допълнително?
В Адмирал където сме е 10 лв на ден паркинга,първа линия е
Не ги е срам!
Ами ... Адмирал е баш в центъра на всички заведения, шумотевици и народ. За петте си звезди би трябвало паркинга да е безплатен, ама ...
На "Астера" е безплатен паркинга. Ама не е много голям.

# 66
  • Мнения: 2 401
Здравейте,

Може ли да ми кажете как стои въпроса с паркинг местата в комплекса в хотелите на първа линия - имат ли си към хотела или се плаща допълнително?
В Адмирал където сме е 10 лв на ден паркинга,първа линия е

Не ги е срам!


Вече съм негативно настроена  Close ,  това е свинщина, по мутренски. 

# 67
  • Мнения: 206
Спешно помощ
Морско око гардън на Златните или хотел Несебър Слънчев бряг.
Пишете мнения

# 68
  • Мнения: 7 605
Здравейте,

Може ли да ми кажете как стои въпроса с паркинг местата в комплекса в хотелите на първа линия - имат ли си към хотела или се плаща допълнително?
В Адмирал където сме е 10 лв на ден паркинга,първа линия е

Не ги е срам!


Вече съм негативно настроена  Close ,  това е свинщина, по мутренски. 
Laughing Ами познай на кого е хотел Адмирал

# 69
  • Мнения: 6 301
На кого?

# 70
  • Мнения: 2 401
Здравейте,
Може ли да ми кажете как стои въпроса с паркинг местата в комплекса в хотелите на първа линия - имат ли си към хотела или се плаща допълнително?
В Адмирал където сме е 10 лв на ден паркинга,първа линия е
Не ги е срам!
Вече съм негативно настроена  Close ,  това е свинщина, по мутренски. 
Laughing Ами познай на кого е хотел Адмирал

Знам, знам. Аз и още няколко съфорумки сме му навити иначе  Laughing

# 71
  • Мнения: 6 301
Е кажете и аз да знам де, може и аз да се навия Laughing

# 72
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ние сме се спряли на Иберостар, но сега се разколебах заради Долфин Марина в Св. Константин и Елена. Някой ходил ли е там?

# 73
  • русе
  • Мнения: 140
Харесала съм си хотел Морско око гардън , по-назад в темата прочетох положителни отзиви за него, но не видях много мнения за ол инклузива, и дали предлагат детска анимация. Някой да има по-пресни впечатления?

# 74
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Има ли някой отзиви за хотел Helios & Spa resort ? Имаме добра оферта за него, но не мога да намеря много мнения в нета  newsm78

# 75
  • Мнения: 6 301
миналата година elleto ми беше писала на лични, защото не може да пише в този форум поради липса на достатъчно публикации, че храната е отвратителна.

# 76
  • русе
  • Мнения: 140
Има ли някой отзиви за хотел Helios & Spa resort ? Имаме добра оферта за него, но не мога да намеря много мнения в нета  newsm78

Оф, точно за него се чудя и аз!

# 77
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Има ли някой отзиви за хотел Helios & Spa resort ? Имаме добра оферта за него, но не мога да намеря много мнения в нета  newsm78

Оф, точно за него се чудя и аз!
Повече отрицателни мнения чета  Rolling Eyes Сега обмисляме и хотел Елена  Simple Smile

# 78
  • Мнения: 7 605
Сега обмисляме и хотел Елена  Simple Smile
http://www.trivago.bg/златни-пясъци-644/хотел/elena-96703/мнение-o404781 

# 79
  • Мнения: 2 401
Включ от Болеро.  Оценка - 6.   Прекрасна база, огромни стаи, чистота, много добра кухня, ресторантите на ниво, персонала е трениран перфектно (а може би и добре заплатен  Simple Smile) Анимацията - страхотна, барманите - магьосници. Ръководството на този хотел си знае работата.  Препоръчвам с две ръце.
Сега да ме почерпят една безплатна почивка догодина. Stuck Out Tongue
 

# 80
  • Мнения: 3 386
http://www.visit.bg/oferti/index.php?oferta=8353
Доста изкушаващо... някакви по-подробни впечатления все пак?  Thinking

# 81
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Вчера се прибрахме от Златни пясъци. Бяхме в Иберостар Обзор Бийч и Изгрев, беше чудесно - стаите мноого голями, огромна тераса, чисто, храната и персонала бяха на ниво. Анимацията беше повече от чудесна и децата и ние се забавлявахме с аниматорите. Препоръчвам го.

# 82
  • Мнения: 6 301
В момента върви промоция на "Грифид Арабела" 74лв УОИ, което си е повече от изгодно!

# 83
  • Мнения: 592
Вчера се прибрахме от Златни пясъци. Бяхме в Иберостар Обзор Бийч и Изгрев, беше чудесно - стаите мноого голями, огромна тераса, чисто, храната и персонала бяха на ниво. Анимацията беше повече от чудесна и децата и ние се забавлявахме с аниматорите. Препоръчвам го.
Щото не си чела наште постове с Милото. Ама и испанецът им ги чете на тия от персонала, та са се понапънали явно. Дано да е за постоянно. Единствено анимацията не мръдна през двете ни почивки там!
п.п. само пояснявам, ако има недоволни от хотела някога - този хотел е на франчайз с Иберостар, не е съвсем техен, за разлика от Съни бийч ризорт, който си е изцяло на Иберостар и е поне 5 светлинни години пред Изгрев и Обзор!

# 84
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ами то си зависи и от хората, критерии, възможности и т.н. Аз примерно не съм капризна, но не обичам мърлячи и когато плащам искам да знам за какво. Сега с ръка на сърцето мога да кажа, че персонала беше страшно мил. И в ресторанта - бяха мили, усмихнати, бързи, на рецепция също. Камериерката ни беше много мила и разбрана. Просто във всяко едно кътче ни обърнаха нужното внимание. От анимацията съм запленена просто. Grinning

Та както казах, 1000 човека с 1000 различни вкуса и възможности е равно на 1000 различни мнения  Peace Възможно е, ако отидем пак да остана недоволна, както и да остана още по- очарована. Зависи от нагласа, настроение, очаквания  Peace Просто споделих моите впечатление и му дадох моята положителна оценка. Wink

# 85
  • Мнения: 1 804
Може ли, някой, който е бил тази година на плажа на златните, да ми каже - след като си платиш чадър - важи ли билетчето за цял ден!? newsm78 Т.е може ли да се върнеш в хотела да обядваш и после отново да ползваш чадъра!? newsm78 Praynig

# 86
  • Мнения: 6 301
А, то остава и по два пъти на ден да се плаща чадър .

# 87
  • Мнения: 1 804
А, то остава и по два пъти на ден да се плаща чадър .

Ми, преди години на Несебър беше така - цената на чадъра беше за едно посещение, ако искаш след обяда да се върнеш и да си го ползваш, трябаше да си зарежеш по някоя хавлия или друга дреха. Това беше в зората да демокрацията, ама знам ли - за това реших да питам!? Mr. Green

# 88
  • Мнения: 92
да и в Поморие си плащах сутрин и след обед чадър и шезлонг

# 89
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ние на Златните сега като платихме сутринта чадъра и господина ни каза, че може да дойдем и следобяда, даже ни каза да си оставим басейнчето на малкия под чадъра. Следобяда обаче ходехме само аз и Александра и чадър не ползвахме. Иначе чадъра е 7 лв. Шезлонг 6 лв и шалте 3 лв. поне пред нашия хотел бяха толкова, но мисля, че из целя плажа са такива цените.

# 90
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Има ли някой отзиви за хотел Helios & Spa resort ? Имаме добра оферта за него, но не мога да намеря много мнения в нета  newsm78

Оф, точно за него се чудя и аз!
Повече отрицателни мнения чета  Rolling Eyes Сега обмисляме и хотел Елена  Simple Smile

От вчера сме в хотел Елена. В предвид че това ни е първото отсядане в хотел 4 звезди, и първия ол инклузив, не мога да правя сравнения, за мен всичко е чудесно  Blush
Настаняването стана изключително бързо, проблем обаче е паркинга. В крайна сметка паркирахме на платен паркинг срещу 5 лв на ден, и то не много близко до хотела. В момента има основно румънци, руснаци и по-малко българи. Общо взето е спокойно, в ресторанта също не сме чакали много за храната. Аниматори в неделя няма, днес за първи път ги видяхме, ще видим по-нататък през деня какво ще предложат за децата Simple Smile А, и стаята е доста голяма, има спалня, едно единично легло, и един разтегаем фотьойл, и остава още доста свободно място. За проблема с асансьорите - наистина е малко досадно, два са, и дечурлигата натискат всички етажи.
Не се сещам за момента друго, ако някой има въпроси, ще отговарям  Grinning

# 91
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
Аз резервирах за другата седмица по препоръка на наши приятели Грифид  Арабела   http://www.grifidhotels.com/gallery_bg.html хотела е с ултра ол инклузив, дано оправдае очакванията ни Mr. Green
Ако някой е отсядал там, моля да сподели впечатления си Hug

# 92
  • Мнения: 1 804
Аз резервирах за другата седмица по препоръка на наши приятели Грифид  Арабела   http://www.grifidhotels.com/gallery_bg.html хотела е с ултра ол инклузив, дано оправдае очакванията ни Mr. Green
Ако някой е отсядал там, моля да сподели впечатления си Hug

И ние резервирахме за там! Дано да е хубаво! Peace

Ако някой знае и някой по евтиничък паркинг - да казва! Simple Smile

# 93
  • София
  • Мнения: 572
Ние резервирахме за Грифид Болеро. Сега остава да стискаме палци за хубаво време и здраве Simple Smile

# 94
  • Мнения: 58
Моя приятелка беше в Морско око и каза, че са много доволни от ол инклузива и от целия хотел като цяло newsm08

# 95
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
Днес се изненадах неприятно, като ми казаха от хотела, че паркинга е лимитиран и най-вероятно няма да има места, нищо че е 20лв на ден Mr. Green

Моля, ако някой е ползвал платен паркинг на Златните да даде координати  Praynig

# 96
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Платен паркинг има на Ривиера, 5 лева на ден, обаче ако мръднеш колата, плащаш наново  Mr. Green
И още един, в една пресечка срещу Ривиера, точно след стоянката на такситата на обръщача на автобусите, влиза се в една уличка, която е задънена. Но там незнам колко е цената, само минахме и видях че има.

# 97
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
Alexandra, благодаря ти  за информацията    bouquet
 Ривиера няма да ни  е много близко, но е вариант все пак,  моля се да има места на нашия, че голямо мрънкане ще отнеса специално за паркинга Mr. Green

Последна редакция: нд, 18 юли 2010, 08:44 от violenza

# 98
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Alexandra, благодаря ти  за информацията    bouquet
 Ривиера няма да ни  е много близко, но е вариант все пак,  моля се да има места на нашия, че голямо мрънкане ще отнеса специално за паркинга Mr. Green
violenza, със сигурност има и други, но просто ние бяхме в този край на Златни пясъци, и затова знам за тези двата. Иначе с влакчето като обикаляхме, видях и платен подземен паркинг някъде зад Адмирал, може да провериш ако има информация в нета.

# 99
  • Мнения: 592
Тва 20 лв. за паркинг на соц хотел сериозно ли го говорите!!!! Някой не е добре, но не съм аз! Никога!!! И това е ол инклузив!!! ???Моля Ви дами - осъзнайте се!

# 100
  • Мнения: 2 401
И аз видях, че чужденците доста коментират тия 20 лв. за паркинг. Безобразничко си е. Ние плащахме по 10 лв. за подземния паркинг на хотела.  Догодина ще правим и за колата резервация.

# 101
  • Мнения: 7 605
Тва 20 лв. за паркинг на соц хотел сериозно ли го говорите!!!!

Арабела не е соц хотел, построен е много по-късно.

# 102
  • Мнения: 547
Ние бяхме в Гларус.Хубав хотел места за паркиране имаше просто се викаше момчето на рецепция и маха и слага синджира след като се паркира колата.
Но... има вирусна зараза във Златни пясъци не ходете там с деца.

# 103
  • Мнения: 592
Тва 20 лв. за паркинг на соц хотел сериозно ли го говорите!!!!

Арабела не е соц хотел, построен е много по-късно.
Останах с впечатлението че за Морско око говорим! Сори. Да живее демокрацията! ...

# 104
  • Мнения: 1 804
Ние бяхме в Гларус.Хубав хотел места за паркиране имаше просто се викаше момчето на рецепция и маха и слага синджира след като се паркира колата.
Но... има вирусна зараза във Златни пясъци не ходете там с деца.

Ужас - само това ни трябва - ние и без това си имаме проблем със стомахчето! Sad

Значи Арабела - 20 лева паркинг! Crazy Crazy Абе тези хора луди ли са - какво като е по-нов хотел - такова нещо за първи път чувам някъде да има - а уж си на ултра ол инклуз.! ooooh! Ще търсим този с 5-те лева!

Притеснява ме факта, че ние ще пътуваме нощем - значи там сме рано сутринта, но пък настаняването било от 14 часа - ако наистина трябва да чакаме до тогава - какво ще правим с колата!? newsm78

# 105
  • Мнения: 7 605
Ние бяхме в Гларус.Хубав хотел места за паркиране имаше просто се викаше момчето на рецепция и маха и слага синджира след като се паркира колата.
Но... има вирусна зараза във Златни пясъци не ходете там с деца.

Ужас - само това ни трябва - ние и без това си имаме проблем със стомахчето! Sad

Всяка година го има този летен вирус  Sad

# 106
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202

Притеснява ме факта, че ние ще пътуваме нощем - значи там сме рано сутринта, но пък настаняването било от 14 часа - ако наистина трябва да чакаме до тогава - какво ще правим с колата!? newsm78
В хотела, до рецепцията имат стая за багаж, разтоварвате го и местите колата Peace

# 107
  • Мнения: 1 804

Притеснява ме факта, че ние ще пътуваме нощем - значи там сме рано сутринта, но пък настаняването било от 14 часа - ако наистина трябва да чакаме до тогава - какво ще правим с колата!? newsm78
В хотела, до рецепцията имат стая за багаж, разтоварвате го и местите колата Peace

Ох, това става, ако не бяхме с малката, но сега - направо ме е срам колко неща ще вземем! Embarassed Леген за нейните дрешки, котлонче за стерелизиране на вода, микровълнова за стерелизация на шишета, проходилка и още куп други неща! Crazy

# 108
  • Мнения: 592
ssiillvvyy - ние бяхме с малкия на море за първи път, когато беше в края на 6 месец на Иберостар Изгрев в Златните. Изобщо тази "техника", която сте помъкнали, не сме я носили. Чак леген отделен за дрешките и...  newsm78 Не казвай, че търкаш със спирт дръжките на вратите на 30 минути! Peace

# 109
  • Мнения: 547
Сигурно го има този летен вирус всяка  година,но децата се разболяха на втория ден и над седмица и нещо изкарахме в инфекциозна болница във Варна.Казаха,че целия комплекс е пламнал от това.Развива се в рамките на часове и ние не можахме да си тръгнем за Сафия,а направо в болницата и пак едвам ги оправиха.Започва с повръщане и след това с разстройство и много висока тем от порядъка на 38.6,7. и не минава от хидрасек,ентерол и т.н. темперетурно понижаващи препарати нищо не помага.

# 110
  • Мнения: 745
Понеже съм от Варна и виждам как ви притеснява тоя летен вирус, да ви кажа, че всяко лято го има ( поне във Варна и околностите). Не мисля, че се дължи на хигиената в хотелите или в храната, а по-скоро на жегите в комбинация с плажа и не толкова чистото море.
Вземете си смекта,ентерол и свещички за повръщане - за децата Peace
 п

# 111
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Чета 3 дена вече и  ooooh!  ...мъж ми реши - да резервираме на Хелиос спа, ризорт и квото се сетите още. С децата на 7 и 15 години ни дават оферта 1180 лв за 7 нощи олл. паркинга си е в цената, има влакче до собствен плаж..квото ще да е-утре ще резервирам и ще плащам. мен, ако ме питат не бих стъпила на нашето море след няколко чужбински, ама пусто-автото се поврежда и те така  Mr. Green
Само ще разпитам точно какви са възможностите да не се бутаме като сардели в стаите, а да ни разредят малко.Ако не резервирам сега ще изпуша от информация и даже си мисля, че от някои агенции вече съм по-наясно  Laughing Ако има други желаещи да се пробват-пишете , ние мислим от 28 юли за 7 дена. Иначе вирусът може мъж ми да го лепне. Миналата година направи инфекция в ухото и после го схвана дископатията-и така 10 дена  Joy  жива ме ореваха приятелките

# 112
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
skorpion  ще се радвам да споделиш как е там / след като се върнеш, разбира се  Wink/. Обмисляме го евентуално като септемврийско море , така че ще ти бъда благодарна   bouquet. Цената изглежда о.к. , дано всичко останало е такова!
 Хубаво изкарване  Hug.

# 113
  • русе
  • Мнения: 140
skorpion, ето няколко снимки от Хотел Helios Spa & Resort . Почивахме там в началото на месеца, по принцип сме доволни от хотела, дори бяхме първи по тази промоция! Надявам се , че барът на плажа вече работи и ще успеете да се възползвате максимално от предлагания ол инклузив!

# 114
  • Мнения: 592
Хелиос ни беше първия хотел - още някои бяха бременни.  Flutter Хотелът е много хубав, страхотни условия, а медицинските, спа и т.н. процедури и центърът им въобще е от най-добрите в БГ - с три ръце гласувам!!! Сега вече е от веригата Хилтън, ако не сте чели новината. ОБАЧЕ, НО.... просто е на майната си. Има едни стълби, които на второто изкачване ще ви скапят почивката, особено като се размрънкат децата "Мамо носи ме, изморен съм", а ръцете ви са пълни с куп чадъри, чанти, пояси и т.н. Даже и това влакче до плажа за което споменавате няма да е съвсем решение на проблема, ако не е на мах 15 минути да се движи. Такива да седнеш, да чакаш докато се съберат хора... остави, не е работа. Хотелът трябва да е на ПЪРВА ЛИНИЯ, щом има малки деца! Ще забравите нещо, ще им се прииска нещо, което е в стаята ви....

# 115
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Дами, благодаря Ви за отзивите! Супер сте! Децата не са толкова малки-на 8 и 15 години са си вече почти възрастни -да ходят, ако не им се чака влака  Naughty  Мъжът -също-направил е овален корем и скоро Гацо Бацов ще настигне-и той да ходи!
За мен не е задължително-аз мразя плаж!!!!!!!!На мен ми дай култура-да ходя по камънака чужбински и да си викам :"Бе що нашите идиоти не направят същото с нашите си красоти?"  Grinning
: stef77   чудни снимки-мерси! И буря Ви е заливала  Laughing
Направих преди малко резервация през Ник травъл-мин. год. през тях бяхме на Сл бряг с пакет+планина и сме доволни.Решила съм на връщане да се потопим в Жеравна за 1 нощ-много обичам такива места, а ми е доста далечна дестинация като самостоятелен туризъм  Peace  Сега отивам в темата за Жеравна първо да видя какво казват "патилите"  Grinning  В интерес на истината винаги се съобразявам с мнението на съфорумките, което не ме е подвеждало  Hug

# 116
  • Мнения: 7 605
Сега вече е от веригата Хилтън, ако не сте чели новината.

Аз четох че Хелиос ще го събарят тази есен и на мястото му ще построят новия Хилтън  Thinking

# 117
  • русе
  • Мнения: 140
skorpion, само да уточня, че в началото на месеца влакчето на Хелиос не ходеше до техния плаж, а до плажа на Русалка, но от хотела ни бяха организирали кола за транспорт. Сега, когато има повече хора, може и да са пуснали влакчето дотам или някакво бусче. И въпреки, че бара на плажа не беше пуснат, бяха много любезни и ни носиха на плажа безалкохолни и бира ! Аз лично съм много доволна от храната - беше много вкусна, дано не са я развалили. Аниматорите също доста  се стараят. Мъжът ми за съжаление  го лепна морския вирус, но той май е навсякъде по морето!
Междудругото, сега гледах, че е малко по-скъпо от началото на месеца, но май е включено и посещение на Аквапарка, който е съвсем наблизо! Ние резервирахме през офиса на Бутик Травел във Варна сутринта в деня на пристигане за 978лв, дамите там бяха много любезни!

# 118
  • Мнения: 1 804
ssiillvvyy - ние бяхме с малкия на море за първи път, когато беше в края на 6 месец на Иберостар Изгрев в Златните. Изобщо тази "техника", която сте помъкнали, не сме я носили. Чак леген отделен за дрешките и...  newsm78 Не казвай, че търкаш със спирт дръжките на вратите на 30 минути! Peace

Дръжките не ги търкам, защото още не може да се изправя и да ги хваща! Laughing Joy

А иначе всичко си има обяснение - детето ми е с алергия и съм принудена да му спазвам такава хигиена - за съжаление пера дрехите само с нейния прах и нейни легени, гладя и от двете страни и т.н. - това заради обривите. Шишетата и съдовете ги стерелизирам след всяка употреба - това пък заради чувствителността на червата й - не ми се обяснява какво означа детето ти да дриска цял месец по 16 пъти на ден нищо друго освен кръв и слуз и как никакво лекарство не може да й помогне! Sad Така че - ща не ща - трябва да спазвам всичко това докато го израстнем!
Иначе хич не съм манячка на тема чистота - дори бих казала, че съм леко небрежна - преди малката хич не се притеснявах дали е пускана скоро прахосмукачка и колко време ми стоят чините в мивката, но сега вече е друго! Mr. Green Peace

За това и от новината за вируса направо ми се изправиха косите - много е страшно в нашата ситуация да изкара вирус - вече писах как й се отразяват най-безобидните, ако е чак толкова страшен незнам! Cry Само се моля на Господ да ни пропусне и да изкараме една нормална почивка!

# 119
  • Мнения: 2 161
Мисля, че  ЛТИ Берлин голдън бийч предлага безплатни чадъри и шезлонги на плажа.
Аз препоръчвам този хотел.Но Грийнпарк на мен не ми харесва.

# 120
  • Мнения: 2 631
Днес се връщаме от Грифид Арабела. Само ще кажа - бихме повторили пак там отпуска.

Всичко, за което се сетите е супер - анимация, храна, персонал, чистота..всичко. Единствено - нямат чадъри на плажа и паркингът е малък. За мен това са минусите, но на фона на всичко останало се губят  Peace


# 121
  • Мнения: 1 804
Днес се връщаме от Грифид Арабела. Само ще кажа - бихме повторили пак там отпуска.

Всичко, за което се сетите е супер - анимация, храна, персонал, чистота..всичко. Единствено - нямат чадъри на плажа и паркингът е малък. За мен това са минусите, но на фона на всичко останало се губят  Peace



  Много се радвам, че писа - друго си е да прочетеш едно положително мнение от първа ръка! Peace

Моля те, дай още малко инфо. Наистина ли паркинга(колкото и малък да е) е 20 лв на ден!?
Има ли в близост друг паркинг на по-разумна цена!?
Колко далече всъщност е от плажа - бързо ли се минават тези 100 метра!?
Кога ви настаниха при пристигането!?
Мерси предварително! Hug

# 122
  • Мнения: 2 631
Отговарям   bouquet:

-за паркинга - като пристигнахме нямаше място на техния паркинг, но под хотела има друг за 10 лв на ден, което не е точно паркинг, а са сложили бариера между 2та хотела, но върши работа; друга форумка тук писа, че паркингът над 4 нощувки на хотела е безплатен и е звъннала предварително в хотела да пита за място - така, че звънкайте и вие Simple Smile
-плажът е много близо, едни стълбички, прекосява се шосето и сте там, но е много претъпкано и много шумно от баровете там, ние ходехме следобед, сядахме на 1ва линия до морето на които чадъри попаднем, никой не ни е искал левче дори Simple Smile
-ние пристигнахме към 4 следобяд, понеже имахме работа малко и веднага ни настаниха

Питай каквтото се сетиш - отговарям Simple Smile И тук да кажа - задължително мъжете с дълъг панталон за вечеря, ама дълъг - със 7/8ми връщат Simple Smile

Да допълня още нещо, последните 2-3 дни хотелът буквално се напълни с българи е много приятно Simple Smile

# 123
  • Мнения: 1 804
Много благодаря!  bouquet
Ако знаеш колко си ценна! Laughing

А тези стълбички стават ли и за количка!?
Успяхте ли да посетите някой А-ЛА-КАРТ ресторант - трудно ли става записването!?
Шумно ли е до късно вечер в хотела - дали ще може бебе да спи!?
Около хотела има ли магазин - интересувам се основно от вода подходяща за бебка и някое и друго пюренце - не, че няма да се подготвим от тук, но за всеки случай!
Дали случайно си видяла има ли в ресторантите столчета за храна за бебета?
Много станаха въпросите - но май е това за сега, което ме интересува! Simple Smile

# 124
  • Мнения: 2 631
Няма проблем Simple Smile
Стълбите стават ако сте двама, иначе за сама нагоре си мисля, че ще ти е трудно.
Ако стаята ви е странично море - шумно е малко отвън, не от хотела, но вратопрозорците се затварят плътно, можете да карате на климатик и затворени прозорци и ще ви е тихо.
Магазини има - и в самия хотел има едно малко магазинче, но честно казано не видях пюренца, но и до хотела има супермаркет Лидо, мисля, че там ще има  Peace

Посетихме Италианския, бяхме се записали и за другите два, но заради анимацията не от Peaceдохме, детето искаше да лудува по дискотеката и после по шоата. Хубавао беше, на 2рия ден си резервирахме. Дори аз си поръчах риба, но се оказа супер подправена с люто и ми дадоха възможност друго да си поръчам  Peace

Столчета има  Hug

# 125
  • Мнения: 1 804
Още веднъж много благодаря! Всичко звучи супер - както го описваш!
Сега стягам багажа и утре много рано сутрин тръгваме! Simple Smile
Нещо прогнозата е за застудяване, но пък то и много жега не е хубаво! Peace

# 126
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
Смин е обяснила всичко за Арабела, само да добава, че чадърите пред хотела се заплащат, всеки ден по 27лв за два шезлонга с шалте и чадър ми се виждат множко, а и ние ги ползваме само няколко часа, носете си ако имате чадър Peace
Храната е много разнообразна и добра Peace
Преди малко заваля, дано утре се оправи времето, в момента сме в лоби бара и пием коктейлчета, за децата има постоянно програма Mr. Green

# 127
  • Мнения: 696
Отговарям   :

 И тук да кажа - задължително мъжете с дълъг панталон за вечеря, ама дълъг - със 7/8ми връщат Simple Smile
 

Това за всяка вечеря ли е? Имам предвид за основният ресторант? Ходила съм в хотели където само тематичните ресторанти които са с предварителна резервация изискват дълъг панталон.

# 128
  • Мнения: 2 401
Всяка, всякаааа  Simple Smile Това на мен лично много ми харесва.  Понеже видях Сминчо да се радва на българското присъствие искам да споделя, че аз като бесен антифен на румънските туристи видях в Болеро съвсем друг типаж румънци.  Wink Съвсем друго отношение срещнах и от страна на румънския туроператор чрез който резервирах хотела на ужасите в Албена.

# 129
  • Мнения: 2 631
При лошо време - вътрешният басейн спасяваше  Grinning

минзухарче, да, моето дете дори се сприятели с 2 румънчета, а ное с техните родители, само руснаците бяха малко изнервящи, но добре, че бяха и малко на брой  Grinning

# 130
  • Мнения: 1 804
Върнахме се! Mr. Green
Беше наистина страхотна почивка! newsm44!
Не е имало нито един ден с лошо време - всеки ден сме се пекли, бебка също!
Много ми хареса хотела - Грифид Арабела!
Наистина всичко е на ниво - особено обслужването - за първи път попадам на толкова учтив и отзивчив персонал - хората сами си предусещаха от какво се нуждаем и веднага го получавахме!
Близо е до морето - стълбите са проблем малко с количка, но ако на човек не му се носи - спокойно може да заобиколи по уличката - не повече от 5-10 минути е. По стълбите, разбира се, е за отрицателно време! Като гледах другите хотели, колко много стълби имат - нашите 20-тина ми се видяха бял кахър.
Не е добре, че няма собствен плаж, но пък ние по принцип не обичаме да ползваме шезлонги и 7 лв. за чадър не ни се видяха чак такъв проблем. Плажа точно пред хотела е тих и спокоен - чува се музика от заведенията, но това по-скоро е приятно. Не е имало много хора никога - беше пълен релакс. В тази част дори плажната ивица е по-широка! Ако ходите след обяд - дори няма да се налага да плащате - ние обаче ходехме още рано сутринта!
За паркинга - не сме давали 20 лв - паркирахме до Ривиера за по 5! Това за мен му е единствения недостътък на този хотел!
Беше чисто - за ол инклузийв направо много чисто - здравата се трудеха хората!
Храната беше много вкусна - обикновенно на Ол-овете наблягат повече на количеството и външния вид от колкото на качеството, но тук не беше така - всичко ми допадна - имаше и разнообразие. Харесаха ми и тематичните вечери, и гала-вечерта и а-лакарт ресторантите. Може би една идея повече плодове трябваше да има, но и така мога да кажа, че винаги е имало от всичко и по много!
Анимацията - нищо не мога да кажа - не съм гледала нищо, но нашите приятели гледаха няколко вечери програмата и им хареса!
Има много други занимания, които може да опита човек - ние нямахме много възможност заради детето, но и в това отношение няма да скучае човек - има тенискорт, басейни, СПА, фитнес, билярд, и др.
Ако има някой, който още се двууми - хич да не го прави, ами да тръгва - препоръчвам го категорично!
Ех, защо не четат тук от управата на хотела - да дадат някой друг ден бонус! Wink

# 131
  • София
  • Мнения: 125
Момичета, ама вие май обсъждате само най-скъпите хотели в Златните  newsm78. За Грифид Арабела и аз съм чувала много суперлативи, но и цените там са си космически, все пак.
Та в този ред на мисли, има ли някой отзиви от по-нормалните хотели, примерно с ол инклузив около 60 лв? Може и около Златните, даже е по-добре по-далеч от лудницата.

ПС. За парк хотел Тинтява отзиви?

# 132
  • Мнения: 7 605
Космически? Май бъркаш Арабела с Астера  Thinking Арабелата е 78лв на ден.

# 133
  • София
  • Мнения: 125
Не, не ги бъркам. Точно в Арабела цената на човек за август е доста над 100 лв.:

http://www.visit.bg/sommer/photel.php?hotid=660

# 134
  • Мнения: 7 605
Ако беше отворила "Сцециални оферти", щеше да видиш че е 76лева, ама нейсе.

# 135
  • Мнения: 6 301
Ако беше отворила "Сцециални оферти", щеше да видиш че е 76лева, ама нейсе.

Това е след 24.08 .

# 136
  • Мнения: 7 605
Ако беше отворила "Сцециални оферти", щеше да видиш че е 76лева, ама нейсе.

Това е след 24.08 .

Ами тя коалката не е казала кога иска да ходи, но ако цените я смущават, може да почива след 24.8.  Peace

# 137
  • София
  • Мнения: 125
Ще почивам средата на август, но така или иначе и 76 лв. са ми множко  Whistling.

Изабелла,  Hug.

# 138
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Ние почивахме в Елена, по-нагоре писах отзиви, за 60 лв на човек на ден, децата безплатно, такава беше офертата, от 11 юли.

# 139
  • Мнения: 2 631
Ние ходихме за 74 лв/човек  Peace За силен сезон (след 15ти юли) мисля цената беше повече от добра за този хотел  Peace

# 140
  • Мнения: 1 804
Ние ходихме за 74 лв/човек  Peace За силен сезон (след 15ти юли) мисля цената беше повече от добра за този хотел  Peace

И ние бяхме на тази цена от 23 юли - не е ли валидна вече!? newsm78
Определено си заслужава! Peace

# 141
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Току-що се връщам от Златни-семеен пакет 7 олл инклузива в Хелиос спа, ризорт и т.н. Давам пълен отчет, но снимките когато успея да се разтоваря привечер  Embarassed
1180 лв 7 пълни нощувки+всичко, както писах за 2 възрастни и 2 деца /8 и 15 год/
хотелът-много добър!
персоналът-като взети под наем от местния затвор и на промоция /както и да го рабирате-описвам с приятно чувство/
разположението-не достатъчно далеч от плажа, но има на всеки час бусче до там и обратно  влакче на хотелът
храната-отговаря на тризвезден хотел, въпреки, че спокойно  ще минат светлинни години, докато стигнем поне едни съседи
плажът-точно в центъра на курорта пред Фрегатата-чудесен, ама трябва предния ден да заявиш, че искаш да ходиш -дават ти карта с
             номерче /включва чадър, 2 шезлонга с матраци, които се искат от един младеж, в сл., че е забравил/
обслужването-траурно! без усмивки и любезности
камериерките-скатават се перфектно!
басейни-2 големи, 2 малки-предостатъчни и хубави
ресторанти-3, ама единия не работи  Wink
спорт-тенискорт, ако няма организирана простотия от т. нар. аниматори се плаща на час..........
анимацията-като останалия персонал....
гостите-от всички страни, средна класа ...мляскащи и блъскащи се...
 Питайте за подробности, но в общи линии ще обобщя:САМО АКО БЕШЕ ТОЗИ ХОТЕЛ В ДРУГА СТРАНА..............
бих ли отишла още веднъж? -принципно-ДА!
Най-интересното-хората, които работят с нашите пари НЕ знаят, че ние тук си пишем и говорим зе всеки от тях /хотели, курорти и т.н./ и се впечатляват като чуят /това ми помогна да си взема и веднага първия ден карта за плажа де../Представяте ли си???? Не са наясно, че така ги избираме, обсъждаме, че от нас могат да направят най-доброто за себе си...абе нямам думи!

Последна редакция: ср, 04 авг 2010, 22:13 от skorpion

# 142
  • Мнения: 6 301
Значи чадъра и шезлонгите на плажа са безплатни? А как стои въпросът с паркинга?

# 143
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
безплатен!

# 144
  • Мнения: 2 631
Анимацията толкова ли е зле  newsm78

# 145
  • Пловдив
  • Мнения: 292
И аз да се разпиша тук, че на 23.08 трябва да сме на Златните.
Най-евтина оферта намерих за хотел Тинтява - 47,50 лв. на човек на база All Inclusive. Така за 5 нощувки за 2 възрастни и дете на 5 години ще ни излезе 475 лв. с  AI.
Някой от вас отсядал ли е в хотела, за да ми сподели какво да очаквам?
Интересувам се и колко струва чадър и шезлонг на плажа?
 Thinking

# 146
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202

Интересувам се и колко струва чадър и шезлонг на плажа?
 Thinking

Чадърите и шезлонгите са по 7лв, шалтето е 3лв, така комплекта излиза 27лв  Peace
Има и вариант обаче  да си носите  ваш чадър!

# 147
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Смин, споко-не е чак толкова зле!  hahaha  Стараят се децата, ама ...лошо е, когато си виждал истинска анимация! Хубаво е-нали все пак писах, че бих отишла отново... Grinning
Цените са точно такива на плажа 7лв чадър, 7 лв шезлонг и 3 лв матрак. Има някъде и места за чадъри на последната линия. Много често там си е сянка от заведенията и баровете пред плажа.

# 148
  • Мнения: 696

плажът-точно в центъра на курорта пред Фрегатата-чудесен, ама трябва предния ден да заявиш, че искаш да ходиш -дават ти карта с
             номерче /включва чадър, 2 шезлонга с матраци, които се искат от един младеж, в сл., че е забравил/

Как ходихте до него, пеша или с транспорта на хотела?Имахте ли в офертата безплатен ден в Аквапарка?

# 149
  • София
  • Мнения: 125
А за Калиакра палас някой да сподели отзиви?
Притеснява ме, че пише, че е на 100 м от центъра, а аз търся тихо и спокойно местенце без шумна анимация от съседни хотели по никое време.

# 150
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
soniapro , има бусче на всеки час оттам и до там
с влакчето се ходи до Русалка-в началото и после се разхождаш пеш
иначе без транспорт е 10 минутки разходка
Аквапаркът е от август явно. Ние бяхме с "Максимус" в Астория  Mr. Green
http://skorpions.snimka.bg/sea/zlatni-jeravna-bojenci.523385.19956976
снимките са от апартамента в хотела
за съжаление не достатъчно добре снимани, но се добива представа. Качени са безразборно-просто нямам време да ги оправя и са от Златни, Жеравна, Балчик, Боженци, но вие ще разберете...

Последна редакция: чт, 05 авг 2010, 15:48 от skorpion

# 151
  • Мнения: 7 605
А за Калиакра палас някой да сподели отзиви?
Притеснява ме, че пише, че е на 100 м от центъра, а аз търся тихо и спокойно местенце без шумна анимация от съседни хотели по никое време.

Той не се намира на шумно място, до Астория е, на първа линия, но малко на зад/на горе от алеята. http://www.trivago.bg/златни-пясъци-644/хотел/калиакра-палас-96249/снимка-i14018  това е снимано от алеята.

# 152
  • Мнения: 592
А за Калиакра палас някой да сподели отзиви?
Притеснява ме, че пише, че е на 100 м от центъра, а аз търся тихо и спокойно местенце без шумна анимация от съседни хотели по никое време.
Преди години имахме невероятен скандал с рецепцията и не искам да чувам това име дори. Стаите поне тогава бяха с теракот!!! Кухнята е около средно равнище с тенденция надолу!

# 153
  • Мнения: 696
soniapro , има бусче на всеки час оттам и до там
с влакчето се ходи до Русалка-в началото и после се разхождаш пеш
иначе без транспорт е 10 минутки разходка
Благодаря. Това до Фрегатата нали е до Мелия Гранд Ермитаж?

# 154
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Да!

# 155
  • Мнения: 696
Аз имам още една питанка. Къде се ползва инклузива на плажа и какво включва? И бусчетата до Фрегатата ли возят или някъде на страни остават?Благодаря

# 156
  • София
  • Мнения: 572
В понеделник(живот и здраве) заминаваме за Златни пясъци и искам пак да повдигна въпроса за паркирането Simple Smile Ще бъдем в Болеро и се надявам да ми предложите някой не много скъп паркинг наблизо. Четох за Ревиера, но ни е доста далече. Много ще се радвам, ако ми предложите вариант  Grinning

# 157
  • Мнения: 81
Момичета,
Дайте малко инфо за х-л Екселсиор....
 Simple Smile

# 158

Общи условия

Активация на акаунт