Хубав хотел ол иклузив на Златни пясъци

  • 37 894
  • 158
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 800
Днес минахме през златните.
Плажа беше много добре,чисто, много свободни зони,чадъри 7лв
Водата беше като за края на май доста топла.
Паркинга е малко проблемен,паяка бди и жули яко-чух за 56 лв

И за паркиране ли ще трябва да плащам?  Shocked Че тя златна ще ми излезе почивката  Rolling Eyes
Казвам че е проблемно.Паркинга в началото ,на ривиерата мисля че се наричаше вземат по 5лв/24ч
Свободните места за паркиране из комплекса са несигурни,защото паяка бди/както казах/ и няма никаква
гаранция ако на едно място не е забранено парирането,няма да ви бъде отнесена колата.Има много
случаи на отнесени коли без да са в нарушение.Явно плащат подкупи на полицая който придружава
паяка да вдигат наред да си пълнят гушите.За паркингите пред самите хотели си зависи от тях дали се плаща.

# 61
  • София
  • Мнения: 2 044
Здравейте,

Може ли да ми кажете как стои въпроса с паркинг местата в комплекса в хотелите на първа линия - имат ли си към хотела или се плаща допълнително?
В Адмирал където сме е 10 лв на ден паркинга,първа линия е

# 62
  • Мнения: 5 140

Той не е на Златните, а преди него, на 1км от плажа....не знам дали ви устройва  Thinking

в сайта им пише, че имат влакче от хотела до плажа, на някакви интервали от време. Устройва не устройва, ще сме 4-ри семейства, така че да се надявам веселбата да е на лице.  Hug Praynig

# 63
  • Мнения: 6 303
Здравейте,

Може ли да ми кажете как стои въпроса с паркинг местата в комплекса в хотелите на първа линия - имат ли си към хотела или се плаща допълнително?
В Адмирал където сме е 10 лв на ден паркинга,първа линия е

Не ги е срам!

# 64
  • Мнения: 800
за БЕЛВЮ давам голям - /минус/.пътя до него беше разбит,далече,цените не атрактивни.
въобще златните не се развиват правилно като курорт според мен.

# 65
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Здравейте,

Може ли да ми кажете как стои въпроса с паркинг местата в комплекса в хотелите на първа линия - имат ли си към хотела или се плаща допълнително?
В Адмирал където сме е 10 лв на ден паркинга,първа линия е
Не ги е срам!
Ами ... Адмирал е баш в центъра на всички заведения, шумотевици и народ. За петте си звезди би трябвало паркинга да е безплатен, ама ...
На "Астера" е безплатен паркинга. Ама не е много голям.

# 66
  • Мнения: 2 401
Здравейте,

Може ли да ми кажете как стои въпроса с паркинг местата в комплекса в хотелите на първа линия - имат ли си към хотела или се плаща допълнително?
В Адмирал където сме е 10 лв на ден паркинга,първа линия е

Не ги е срам!


Вече съм негативно настроена  Close ,  това е свинщина, по мутренски. 

# 67
  • Мнения: 206
Спешно помощ
Морско око гардън на Златните или хотел Несебър Слънчев бряг.
Пишете мнения

# 68
  • Мнения: 7 605
Здравейте,

Може ли да ми кажете как стои въпроса с паркинг местата в комплекса в хотелите на първа линия - имат ли си към хотела или се плаща допълнително?
В Адмирал където сме е 10 лв на ден паркинга,първа линия е

Не ги е срам!


Вече съм негативно настроена  Close ,  това е свинщина, по мутренски. 
Laughing Ами познай на кого е хотел Адмирал

# 69
  • Мнения: 6 303
На кого?

# 70
  • Мнения: 2 401
Здравейте,
Може ли да ми кажете как стои въпроса с паркинг местата в комплекса в хотелите на първа линия - имат ли си към хотела или се плаща допълнително?
В Адмирал където сме е 10 лв на ден паркинга,първа линия е
Не ги е срам!
Вече съм негативно настроена  Close ,  това е свинщина, по мутренски. 
Laughing Ами познай на кого е хотел Адмирал

Знам, знам. Аз и още няколко съфорумки сме му навити иначе  Laughing

# 71
  • Мнения: 6 303
Е кажете и аз да знам де, може и аз да се навия Laughing

# 72
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ние сме се спряли на Иберостар, но сега се разколебах заради Долфин Марина в Св. Константин и Елена. Някой ходил ли е там?

# 73
  • русе
  • Мнения: 140
Харесала съм си хотел Морско око гардън , по-назад в темата прочетох положителни отзиви за него, но не видях много мнения за ол инклузива, и дали предлагат детска анимация. Някой да има по-пресни впечатления?

# 74
  • Варна
  • Мнения: 3 243
Има ли някой отзиви за хотел Helios & Spa resort ? Имаме добра оферта за него, но не мога да намеря много мнения в нета  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт