Хубав хотел ол иклузив на Златни пясъци

  • 37 886
  • 158
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 301
Мисля, че  ЛТИ Берлин голдън бийч предлага безплатни чадъри и шезлонги на плажа.

# 46
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Миналата година на Златните чадърите бяха по 7 лв., а шезлонгите - мисля, че по 6. Имаше и някакви промоции - плащаш наведнъж за 6 дни, а ползваш 7.

Забравих да похваля хотела - Иберостар Обзор и Изгрев. Разположен е до плажа, на тихо място, много е удобен за семейства с малки деца.
Определено съм доволна - настаняване и храна - отлични. В офертите бяха включени и безплатни СПА - процедури.

Последна редакция: ср, 26 май 2010, 13:09 от Скубиду

# 47
  • Мнения: 206
Blaжодаяр ви момичета.ще пробвяам да резервирам за Морско око.Иберостар много ми харесва,но ми надхвърля бюджета на този етап-мъжо иска да ходдиме и на язовир,та правя някакви акробатики.
Колебая се между по евтината почивка в Поморие -Слънчев бряг,нбо май няма да рискувам.

# 48
  • Мнения: 2 401
Има ли място за свободно ползване на плажа или да приготвям по още 20 кинта на ден?  Rolling Eyes 

# 49
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
В този край на плажа, където са хотелите Морско око, Иберостар и Берлин, в началото на юли не беше много населено и се намираха свободно места.

# 50
  • Мнения: 2 401
Аз ще съм в Болерото, там как е положението? Дали ще има къде да си паркираме и каручката?
На плажа по принцип предвидено ли е свободно от чадъри място до вълните, или са боднати направо на мокрото?  Simple Smile
Миналата година го видях това на Албена в един участък, вълните миеха първия ред чадъри.  Mr. Green

# 51
  • София
  • Мнения: 3 271
Здравейте,

Може ли да ми кажете как стои въпроса с паркинг местата в комплекса в хотелите на първа линия - имат ли си към хотела или се плаща допълнително?

# 52
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Jujka, отваряш сайтовете на хотелите, които те интересуват и проверяваш какви са условията. Нашият хотел имаше паркинг, но се заплащаше допълнително - 5 лв./ден.

# 53
  • Мнения: 798
Днес минахме през златните.
Плажа беше много добре,чисто, много свободни зони,чадъри 7лв
Водата беше като за края на май доста топла.
Паркинга е малко проблемен,паяка бди и жули яко-чух за 56 лв

# 54
  • Мнения: 5 140
Отзиви за х-л Белвю? Ето го http://www.belbg.com/index.php?dejstvie=stai

# 55
  • Мнения: 7 605

Той не е на Златните, а преди него, на 1км от плажа....не знам дали ви устройва  Thinking

# 56
  • Мнения: 2 401
Днес минахме през златните.
Плажа беше много добре,чисто, много свободни зони,чадъри 7лв
Водата беше като за края на май доста топла.
Паркинга е малко проблемен,паяка бди и жули яко-чух за 56 лв

И за паркиране ли ще трябва да плащам?  Shocked Че тя златна ще ми излезе почивката  Rolling Eyes

# 57
  • Мнения: 303
Не мога да намеря карта с разположението на хотелите. Може ли някои да помогне!

# 58
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
map_n, ето карти на курорта. Първата е по-нова.
http://www.goldensands.bg/map/index-bg.asp
http://www.goldensands-bg.com/public/files/richeditor/paragraphs … ldenSands.Big.jpg

# 59
  • Мнения: 303
Благодаря! Близо 6 години не сме ходили и колко много се е променило!

Общи условия

Активация на акаунт