Хубав хотел ол иклузив на Златни пясъци

  • 37 883
  • 158
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Някакви мнения за Берлин Грийн Парк...една от обсъжданите ни възможности е Rolling Eyes?  Ще съм благодарна от впечатления първа ръка  bouquet.

# 31
  • Мнения: 7 605
Някакви мнения за Берлин Грийн Парк...една от обсъжданите ни възможности е Rolling Eyes?  Ще съм благодарна от впечатления първа ръка  bouquet.
http://www.trivago.bg/златни-пясъци-644/хотел/lti-berlin-green-park-13517/мнение-o379124

# 32
  • Мнения: 2 231
Момичета какво ще кажете за Грифид Болеро и Арабела. newsm78 Колебая се за тях за гергъовден, или да си заложим на сигурно (Азалия - К & Е). Хвърлила съм поглед и на
Нептун Бийч - Сл. Бряг, Иберостар Съни Бийч, пак там, Сол Луна Бей Ризорт - обзор
Приемам и други предложения, задължително с вътрешен басейн, ALL inclusive и СПА център
Благодаря   bouquet Ще ми се да чуя лични мнения.

# 33
  • Мнения: 303
Записвам се да следя, защото и ние сме решили да ходим на Златни пясъци, но повече от 7 години не сме посещавали курорта. Представям си колко се е променил. Аз съм предпочитам хотели, които са на първа линия и близо до центъра. Ще се радвам на помощта Ви!

# 34
  • Мнения: 246
Години наред отсядаме за по две седмици лятото в Астория бийч ( споменат е в предните постове ). Много ми харесва, на 30м. от плажа, близо до центъра, храната е хубава, басейна също. Изобщо, нямам никакви забележки.   Wink

# 35
  • Мнения: 506
Много се чудя къде да почиваме тази година-бях се насочила към Албена,но за хотела "Елица",който си избрах не мога да намеря никакви отзиви  Sad и се пренасочих към Златни пясъци-Харесах си хотел "Морско око".
Виждам хубави мнения за него в темата  Grinning Бихте ли ми казали само,който е бил там-дали наоколо има много шумни заведения?И изобщо самия комплекс много ли е пренаселен?Ходим по принцип в Слънчев бряг-Несебър,но тази година се отказах точно заради голямата лудница там.В златните как е в това отношение и по-конкретно около този хотел?

# 36
  • София
  • Мнения: 1 402
Много се чудя къде да почиваме тази година-бях се насочила към Албена,но за хотела "Елица",който си избрах не мога да намеря никакви отзиви  Sad и се пренасочих към Златни пясъци-Харесах си хотел "Морско око".
Виждам хубави мнения за него в темата  Grinning Бихте ли ми казали само,който е бил там-дали наоколо има много шумни заведения?И изобщо самия комплекс много ли е пренаселен?Ходим по принцип в Слънчев бряг-Несебър,но тази година се отказах точно заради голямата лудница там.В златните как е в това отношение и по-конкретно около този хотел?
Морско Око е в тихата част на Златните, там и плажът е по-спокоен и широк, няма заведения, дискотеки и т.н., курортът като цяло е огромен и никога не съм имала усещане за пренаселеност; става пренаселено вечер точно в зоната с дискотеките, където човек не може да се размине от малолетни, раздаващи флаери за дискотеки и групи почерпени чуждени, навсякъде другаде в златните е спокойно денонощно, ако сте в морско око, има шанс изобщо да на стигнете до зоната с клубовете, защото се намират на противоположния край на курорта

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
Много се чудя къде да почиваме тази година-бях се насочила към Албена,но за хотела "Елица",който си избрах не мога да намеря никакви отзиви  Sad и се пренасочих към Златни пясъци-Харесах си хотел "Морско око".
Виждам хубави мнения за него в темата  Grinning Бихте ли ми казали само,който е бил там-дали наоколо има много шумни заведения?И изобщо самия комплекс много ли е пренаселен?Ходим по принцип в Слънчев бряг-Несебър,но тази година се отказах точно заради голямата лудница там.В златните как е в това отношение и по-конкретно около този хотел?
Ние бяхме в Морско око преди две години и беше много спокойно, не се чуваше никаква музика, намира се малко навътре от крайбрежната алея  Peace
Слънчев бряг ни е любим курорт и всяка година сме там задължително, шума и лудницата са много по-голями, в Златните е много по-спокойно и културно!

# 38
  • Мнения: 126
ronisum  , bolero e super ili pone beshe predi tri  godini  ...dva pati biahme tam , sori za latinoto

# 39
  • Мнения: 2 401
Супер за каква клиентела? Ергени, семейства с деца, пенсионери? Дай повечко инфо.

# 40
  • София
  • Мнения: 2 044
В петък заминаваме за Адмирал,ще ти пиша отзиви ако искаш,но ми се струва че за дете ще е супер,на плажа е,затова ще сме там Peace-http://www.goldensands.bg/admiral/

# 41
  • Мнения: 2 231
ronisum  , bolero e super ili pone beshe predi tri  godini  ...dva pati biahme tam , sori za latinoto
Ами понеже никой не ми отговори навреме (за Гергьовден) отидохме на сигурното - Азалия на Константин и Елена. Наистина беше ултра, имам впредвид, че е включен и вносен алкохол, пробвахме няколко вида марквово уиски (Тюламор, Грантс, джим биййм, а също така и джин Бийфитър) Имаше и много други, които не мога да изредя, но някакви мацки си взеха и бутилка шампанско.
А за Болеро се радвам на положителното ти мнение. А дано и Най-вероятно и него ще пробваме идния месец. Ще видя дали мъжо ще ходи командировка, та и аз с него Flutter

# 42
  • София
  • Мнения: 1 402
ronisum  , bolero e super ili pone beshe predi tri  godini  ...dva pati biahme tam , sori za latinoto

след няколко питания, най-сетне мнение за болеро - благодаря   bouquet

# 43
  • Мнения: 206
В чуденка съм за Морско око,изглежда ми доста добре на снимките,каква е цената на шезлонги,чадъри на плажа и има ли ивица за собсвени чадъри(не че ще носим де ,но да знам).Дават ли плажни кърпи от хотела?
Мерси.

# 44
  • София
  • Мнения: 1 402
когато бяхме отседнали в Морско око (преди 4 г.) си бяхме стандартно с нощувка и закуска, не даваха кърпи за плажа, басейнът с бара към него, които са на хотела, се намират точно на плажната ивица, до басейна шезлонгите и чадърите бяха безплатни за гостите на хотела (мисля, че и там нямаше кърпи от хотела - все пак не е такъв клас), но сега може да са се променили нещата; когато бяхме на почивка там все още комплексът беше разделен на два хотела - гардън и бийч (тризвезден и четиризвезден) с топла връзка, отседнахме в четиризвездния; сега виждам, че са го обновили изцяло и се води един хотел, което е още по-добре:) най-голямото предимство на хотела за нас беше именно местоположението и офертата беше атрактивна директно от рецепция, нямам спомен какви бяха цените обаче

навсякъде по Златните се плаща за шезлонг, чадър и шалте, дори и да сте отседнали в морско око, ако искате може да сте на чадърите срещу адмирал например (дървените шезлонги); зоните с чадъри и шезлонги бяха около 4-5 по цялата плажна ивица ако не се лъжа и само някои имаха разлика с по лев на чадър/шезлнг/шалте, цените бяха 5-6 лв на чадър, 5-6 лв на шезлонг и 2-3 лв на шалте, по принцип не е проблем да си боднете и ваш чадър, но последните години местата за собствен чадър са все по-ограничени

сега прочетох на едно място за хотела: ALL INCLUSIVE НЕ ВКЛЮЧВА: Вносни напитки, винена листа, листа с коктейли, сейф на рецепцията, хавлии на басейна, телефонни обаждания, пране, шезлонг и чадър на плажа

Общи условия

Активация на акаунт