Хубав хотел ол иклузив на Златни пясъци

  • 37 887
  • 158
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 301
Тук цената миналата година  е приемлива. http://www.bulgariaholidays.net/holiday-in-LTI-Берлин-Голдън-Бийч-All-Inclusive-hotel-Bulgaria-755-bg/

Ако някой е ходил, моля да сподели.

# 16
  • Мнения: 196
sanbernarka пусни пак линка,ако обичаш,защото този не отваря нищо.

# 17
# 18
  • Мнения: 206
Да се запиша и аз. Ние бяхме септември месец в хотел Елена и останахме много доволни.

# 19
  • Мнения: 6 301
"Елена" не е ли далеч от плажа?

# 20
  • Мнения: 206
Еми да, не е на първа линия, 5-10мин пеша.Има и влакче на 10-на мин.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 402
това е официалният сайт на LTI Berlin - golden beach & green park: http://www.lti-berlin.net/bg/LTI%20Berlin-bg.htm

иначе да си призная мен ме изкушава хотел перуника

# 22
  • Мнения: 7 605
иначе да си призная мен ме изкушава хотел перуника

Пълен с англичани и много близо до нощния живот.....не знам дали е това, което търсиш.

# 23
  • Мнения: 196
И на мен ми хареса хотела предложен от sanbernarka.Включвам се в чакането на оценки Peace

# 24
  • Мнения: 592
Там сме били на няколко хотела, но търси само на първа линия, мах на 50 м от плажа, ако сте с деца. Всичко друго ще е една досада по изкачване и слизане с маса багаж. Даже и тоя измислен Кемпински не става /те май и му смениха името/ че е далеч.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 402
иначе да си призная мен ме изкушава хотел перуника

Пълен с англичани и много близо до нощния живот.....не знам дали е това, което търсиш.

не съм го виждала наживо, хареса ми от сайта, но щом е така, както казваш - със сигурност не е това, което търся

# 26
  • Мнения: 7 605
Даже и тоя измислен Кемпински не става /те май и му смениха името/

Melia Grand Hermitage е сега.

# 27
  • Мнения: 22 436
И аз искам да попитам за няколко хотела на Златни Пясъци, ако някой е ходил ще съм много доволна да даде мнение. )
Започвам с хотел Атлас, Грифид Болеро, Калиакра Палас, Екселиор, Еделвайс?

# 28
  • Мнения: 2 401
По горещи препоръки на познати ще ходим в Грифид Болеро http://www.grifidhotels.com/location_bol_bg.html
Като гледам картинките, никак не е мой тип, ама пък щом го хвалят.. Ако може някой да сподели.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 402
И аз искам да попитам за няколко хотела на Златни Пясъци, ако някой е ходил ще съм много доволна да даде мнение. )
Започвам с хотел Атлас, Грифид Болеро, Калиакра Палас, Екселиор, Еделвайс?

ходили сме в екселсиор преди доста години - само със закуска; общо взето е стандартен хотел - нямам опаквания, но не е и кой знае какво; тогава май имаше само един ресторант; басейнът не сме ползвали, защото не обичаме като сме на море да се плацикаме в басейни; намира се в централната част на последна линия, близо е администрацията на курорта, полицията и спирката на автобусите от варна към албена/балчик; до плажа се стига напряко по стълбички за 5-10 минути ходене, като цяло мястото е тихо, стига от съседни хотели да не се изцепват с дневните и вечерните анимации - тогава се вдига много шум; като цяло е ок, но и нищо специално

Общи условия

Активация на акаунт