Хубав хотел ол иклузив на Златни пясъци

  • 37 893
  • 158
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 7 605
Ние бяхме в Гларус.Хубав хотел места за паркиране имаше просто се викаше момчето на рецепция и маха и слага синджира след като се паркира колата.
Но... има вирусна зараза във Златни пясъци не ходете там с деца.

Ужас - само това ни трябва - ние и без това си имаме проблем със стомахчето! Sad

Всяка година го има този летен вирус  Sad

# 106
  • Пловдив
  • Мнения: 2 208

Притеснява ме факта, че ние ще пътуваме нощем - значи там сме рано сутринта, но пък настаняването било от 14 часа - ако наистина трябва да чакаме до тогава - какво ще правим с колата!? newsm78
В хотела, до рецепцията имат стая за багаж, разтоварвате го и местите колата Peace

# 107
  • Мнения: 1 807

Притеснява ме факта, че ние ще пътуваме нощем - значи там сме рано сутринта, но пък настаняването било от 14 часа - ако наистина трябва да чакаме до тогава - какво ще правим с колата!? newsm78
В хотела, до рецепцията имат стая за багаж, разтоварвате го и местите колата Peace

Ох, това става, ако не бяхме с малката, но сега - направо ме е срам колко неща ще вземем! Embarassed Леген за нейните дрешки, котлонче за стерелизиране на вода, микровълнова за стерелизация на шишета, проходилка и още куп други неща! Crazy

# 108
  • Мнения: 592
ssiillvvyy - ние бяхме с малкия на море за първи път, когато беше в края на 6 месец на Иберостар Изгрев в Златните. Изобщо тази "техника", която сте помъкнали, не сме я носили. Чак леген отделен за дрешките и...  newsm78 Не казвай, че търкаш със спирт дръжките на вратите на 30 минути! Peace

# 109
  • Мнения: 547
Сигурно го има този летен вирус всяка  година,но децата се разболяха на втория ден и над седмица и нещо изкарахме в инфекциозна болница във Варна.Казаха,че целия комплекс е пламнал от това.Развива се в рамките на часове и ние не можахме да си тръгнем за Сафия,а направо в болницата и пак едвам ги оправиха.Започва с повръщане и след това с разстройство и много висока тем от порядъка на 38.6,7. и не минава от хидрасек,ентерол и т.н. темперетурно понижаващи препарати нищо не помага.

# 110
  • Мнения: 745
Понеже съм от Варна и виждам как ви притеснява тоя летен вирус, да ви кажа, че всяко лято го има ( поне във Варна и околностите). Не мисля, че се дължи на хигиената в хотелите или в храната, а по-скоро на жегите в комбинация с плажа и не толкова чистото море.
Вземете си смекта,ентерол и свещички за повръщане - за децата Peace
 п

# 111
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Чета 3 дена вече и  ooooh!  ...мъж ми реши - да резервираме на Хелиос спа, ризорт и квото се сетите още. С децата на 7 и 15 години ни дават оферта 1180 лв за 7 нощи олл. паркинга си е в цената, има влакче до собствен плаж..квото ще да е-утре ще резервирам и ще плащам. мен, ако ме питат не бих стъпила на нашето море след няколко чужбински, ама пусто-автото се поврежда и те така  Mr. Green
Само ще разпитам точно какви са възможностите да не се бутаме като сардели в стаите, а да ни разредят малко.Ако не резервирам сега ще изпуша от информация и даже си мисля, че от някои агенции вече съм по-наясно  Laughing Ако има други желаещи да се пробват-пишете , ние мислим от 28 юли за 7 дена. Иначе вирусът може мъж ми да го лепне. Миналата година направи инфекция в ухото и после го схвана дископатията-и така 10 дена  Joy  жива ме ореваха приятелките

# 112
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
skorpion  ще се радвам да споделиш как е там / след като се върнеш, разбира се  Wink/. Обмисляме го евентуално като септемврийско море , така че ще ти бъда благодарна   bouquet. Цената изглежда о.к. , дано всичко останало е такова!
 Хубаво изкарване  Hug.

# 113
  • русе
  • Мнения: 140
skorpion, ето няколко снимки от Хотел Helios Spa & Resort . Почивахме там в началото на месеца, по принцип сме доволни от хотела, дори бяхме първи по тази промоция! Надявам се , че барът на плажа вече работи и ще успеете да се възползвате максимално от предлагания ол инклузив!

# 114
  • Мнения: 592
Хелиос ни беше първия хотел - още някои бяха бременни.  Flutter Хотелът е много хубав, страхотни условия, а медицинските, спа и т.н. процедури и центърът им въобще е от най-добрите в БГ - с три ръце гласувам!!! Сега вече е от веригата Хилтън, ако не сте чели новината. ОБАЧЕ, НО.... просто е на майната си. Има едни стълби, които на второто изкачване ще ви скапят почивката, особено като се размрънкат децата "Мамо носи ме, изморен съм", а ръцете ви са пълни с куп чадъри, чанти, пояси и т.н. Даже и това влакче до плажа за което споменавате няма да е съвсем решение на проблема, ако не е на мах 15 минути да се движи. Такива да седнеш, да чакаш докато се съберат хора... остави, не е работа. Хотелът трябва да е на ПЪРВА ЛИНИЯ, щом има малки деца! Ще забравите нещо, ще им се прииска нещо, което е в стаята ви....

# 115
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Дами, благодаря Ви за отзивите! Супер сте! Децата не са толкова малки-на 8 и 15 години са си вече почти възрастни -да ходят, ако не им се чака влака  Naughty  Мъжът -също-направил е овален корем и скоро Гацо Бацов ще настигне-и той да ходи!
За мен не е задължително-аз мразя плаж!!!!!!!!На мен ми дай култура-да ходя по камънака чужбински и да си викам :"Бе що нашите идиоти не направят същото с нашите си красоти?"  Grinning
: stef77   чудни снимки-мерси! И буря Ви е заливала  Laughing
Направих преди малко резервация през Ник травъл-мин. год. през тях бяхме на Сл бряг с пакет+планина и сме доволни.Решила съм на връщане да се потопим в Жеравна за 1 нощ-много обичам такива места, а ми е доста далечна дестинация като самостоятелен туризъм  Peace  Сега отивам в темата за Жеравна първо да видя какво казват "патилите"  Grinning  В интерес на истината винаги се съобразявам с мнението на съфорумките, което не ме е подвеждало  Hug

# 116
  • Мнения: 7 605
Сега вече е от веригата Хилтън, ако не сте чели новината.

Аз четох че Хелиос ще го събарят тази есен и на мястото му ще построят новия Хилтън  Thinking

# 117
  • русе
  • Мнения: 140
skorpion, само да уточня, че в началото на месеца влакчето на Хелиос не ходеше до техния плаж, а до плажа на Русалка, но от хотела ни бяха организирали кола за транспорт. Сега, когато има повече хора, може и да са пуснали влакчето дотам или някакво бусче. И въпреки, че бара на плажа не беше пуснат, бяха много любезни и ни носиха на плажа безалкохолни и бира ! Аз лично съм много доволна от храната - беше много вкусна, дано не са я развалили. Аниматорите също доста  се стараят. Мъжът ми за съжаление  го лепна морския вирус, но той май е навсякъде по морето!
Междудругото, сега гледах, че е малко по-скъпо от началото на месеца, но май е включено и посещение на Аквапарка, който е съвсем наблизо! Ние резервирахме през офиса на Бутик Травел във Варна сутринта в деня на пристигане за 978лв, дамите там бяха много любезни!

# 118
  • Мнения: 1 807
ssiillvvyy - ние бяхме с малкия на море за първи път, когато беше в края на 6 месец на Иберостар Изгрев в Златните. Изобщо тази "техника", която сте помъкнали, не сме я носили. Чак леген отделен за дрешките и...  newsm78 Не казвай, че търкаш със спирт дръжките на вратите на 30 минути! Peace

Дръжките не ги търкам, защото още не може да се изправя и да ги хваща! Laughing Joy

А иначе всичко си има обяснение - детето ми е с алергия и съм принудена да му спазвам такава хигиена - за съжаление пера дрехите само с нейния прах и нейни легени, гладя и от двете страни и т.н. - това заради обривите. Шишетата и съдовете ги стерелизирам след всяка употреба - това пък заради чувствителността на червата й - не ми се обяснява какво означа детето ти да дриска цял месец по 16 пъти на ден нищо друго освен кръв и слуз и как никакво лекарство не може да й помогне! Sad Така че - ща не ща - трябва да спазвам всичко това докато го израстнем!
Иначе хич не съм манячка на тема чистота - дори бих казала, че съм леко небрежна - преди малката хич не се притеснявах дали е пускана скоро прахосмукачка и колко време ми стоят чините в мивката, но сега вече е друго! Mr. Green Peace

За това и от новината за вируса направо ми се изправиха косите - много е страшно в нашата ситуация да изкара вирус - вече писах как й се отразяват най-безобидните, ако е чак толкова страшен незнам! Cry Само се моля на Господ да ни пропусне и да изкараме една нормална почивка!

# 119
  • Мнения: 2 161
Мисля, че  ЛТИ Берлин голдън бийч предлага безплатни чадъри и шезлонги на плажа.
Аз препоръчвам този хотел.Но Грийнпарк на мен не ми харесва.

Общи условия

Активация на акаунт