Хубав хотел ол иклузив на Златни пясъци

  • 37 910
  • 158
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 3 261
Има ли някой отзиви за хотел Helios & Spa resort ? Имаме добра оферта за него, но не мога да намеря много мнения в нета  newsm78

Оф, точно за него се чудя и аз!
Повече отрицателни мнения чета  Rolling Eyes Сега обмисляме и хотел Елена  Simple Smile

От вчера сме в хотел Елена. В предвид че това ни е първото отсядане в хотел 4 звезди, и първия ол инклузив, не мога да правя сравнения, за мен всичко е чудесно  Blush
Настаняването стана изключително бързо, проблем обаче е паркинга. В крайна сметка паркирахме на платен паркинг срещу 5 лв на ден, и то не много близко до хотела. В момента има основно румънци, руснаци и по-малко българи. Общо взето е спокойно, в ресторанта също не сме чакали много за храната. Аниматори в неделя няма, днес за първи път ги видяхме, ще видим по-нататък през деня какво ще предложат за децата Simple Smile А, и стаята е доста голяма, има спалня, едно единично легло, и един разтегаем фотьойл, и остава още доста свободно място. За проблема с асансьорите - наистина е малко досадно, два са, и дечурлигата натискат всички етажи.
Не се сещам за момента друго, ако някой има въпроси, ще отговарям  Grinning

# 91
  • Пловдив
  • Мнения: 2 218
Аз резервирах за другата седмица по препоръка на наши приятели Грифид  Арабела   http://www.grifidhotels.com/gallery_bg.html хотела е с ултра ол инклузив, дано оправдае очакванията ни Mr. Green
Ако някой е отсядал там, моля да сподели впечатления си Hug

# 92
  • Мнения: 1 807
Аз резервирах за другата седмица по препоръка на наши приятели Грифид  Арабела   http://www.grifidhotels.com/gallery_bg.html хотела е с ултра ол инклузив, дано оправдае очакванията ни Mr. Green
Ако някой е отсядал там, моля да сподели впечатления си Hug

И ние резервирахме за там! Дано да е хубаво! Peace

Ако някой знае и някой по евтиничък паркинг - да казва! Simple Smile

# 93
  • София
  • Мнения: 572
Ние резервирахме за Грифид Болеро. Сега остава да стискаме палци за хубаво време и здраве Simple Smile

# 94
  • Мнения: 58
Моя приятелка беше в Морско око и каза, че са много доволни от ол инклузива и от целия хотел като цяло newsm08

# 95
  • Пловдив
  • Мнения: 2 218
Днес се изненадах неприятно, като ми казаха от хотела, че паркинга е лимитиран и най-вероятно няма да има места, нищо че е 20лв на ден Mr. Green

Моля, ако някой е ползвал платен паркинг на Златните да даде координати  Praynig

# 96
  • Варна
  • Мнения: 3 261
Платен паркинг има на Ривиера, 5 лева на ден, обаче ако мръднеш колата, плащаш наново  Mr. Green
И още един, в една пресечка срещу Ривиера, точно след стоянката на такситата на обръщача на автобусите, влиза се в една уличка, която е задънена. Но там незнам колко е цената, само минахме и видях че има.

# 97
  • Пловдив
  • Мнения: 2 218
Alexandra, благодаря ти  за информацията    bouquet
 Ривиера няма да ни  е много близко, но е вариант все пак,  моля се да има места на нашия, че голямо мрънкане ще отнеса специално за паркинга Mr. Green

Последна редакция: нд, 18 юли 2010, 08:44 от violenza

# 98
  • Варна
  • Мнения: 3 261
Alexandra, благодаря ти  за информацията    bouquet
 Ривиера няма да ни  е много близко, но е вариант все пак,  моля се да има места на нашия, че голямо мрънкане ще отнеса специално за паркинга Mr. Green
violenza, със сигурност има и други, но просто ние бяхме в този край на Златни пясъци, и затова знам за тези двата. Иначе с влакчето като обикаляхме, видях и платен подземен паркинг някъде зад Адмирал, може да провериш ако има информация в нета.

# 99
  • Мнения: 592
Тва 20 лв. за паркинг на соц хотел сериозно ли го говорите!!!! Някой не е добре, но не съм аз! Никога!!! И това е ол инклузив!!! ???Моля Ви дами - осъзнайте се!

# 100
  • Мнения: 2 401
И аз видях, че чужденците доста коментират тия 20 лв. за паркинг. Безобразничко си е. Ние плащахме по 10 лв. за подземния паркинг на хотела.  Догодина ще правим и за колата резервация.

# 101
  • Мнения: 7 605
Тва 20 лв. за паркинг на соц хотел сериозно ли го говорите!!!!

Арабела не е соц хотел, построен е много по-късно.

# 102
  • Мнения: 547
Ние бяхме в Гларус.Хубав хотел места за паркиране имаше просто се викаше момчето на рецепция и маха и слага синджира след като се паркира колата.
Но... има вирусна зараза във Златни пясъци не ходете там с деца.

# 103
  • Мнения: 592
Тва 20 лв. за паркинг на соц хотел сериозно ли го говорите!!!!

Арабела не е соц хотел, построен е много по-късно.
Останах с впечатлението че за Морско око говорим! Сори. Да живее демокрацията! ...

# 104
  • Мнения: 1 807
Ние бяхме в Гларус.Хубав хотел места за паркиране имаше просто се викаше момчето на рецепция и маха и слага синджира след като се паркира колата.
Но... има вирусна зараза във Златни пясъци не ходете там с деца.

Ужас - само това ни трябва - ние и без това си имаме проблем със стомахчето! Sad

Значи Арабела - 20 лева паркинг! Crazy Crazy Абе тези хора луди ли са - какво като е по-нов хотел - такова нещо за първи път чувам някъде да има - а уж си на ултра ол инклуз.! ooooh! Ще търсим този с 5-те лева!

Притеснява ме факта, че ние ще пътуваме нощем - значи там сме рано сутринта, но пък настаняването било от 14 часа - ако наистина трябва да чакаме до тогава - какво ще правим с колата!? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт