.КОМ= Клуб на Оправните Мами

  • 28 356
  • 670
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 322
Лиле, жива и здрава да ти е маминката!   bouquet
На мен ако може приз за най-оправна крадла  Joy

# 31
  • Мнения: X
След малко лягам, днес прекалих с ученето, главата ми пуши и е празна, празна, празнааааа. Утре съм на училище след дълга пауза, мама поема двете малки да позакрепнат след боледуванията последните месеци. Иначе нормално по план-график ги мъкна всеки ден с мен на курс.

Желая на всички ви хубава, спорна, късметлива седмица!

И аз искам грамота пък Simple Smile

# 32
  • Мнения: 1 410
Дръжката,дръжката ,на ТСлата - дръжката   http://vbox7.com/play:26af9060   ама за мен и песен имаааааааа  ....ядеееец!
Джулка ,много си опасна ...майсторка на грамоти и какво ли още не . newsm10

Как па никой не пусна една биричка тази вечер? newsm78

Аз още кърмя ,ние с Феята сме от биренокърмаческата партия .Ни свекървата ,ни майка ми правят на проблем ,защото и те са от дългокърмещите.В яслата ми казват ,че е време да спирам ,ама на мен вятър ми минава покрай ушите.
А по отношение на свекървите - тактичност при мен няма.Така и не го овладях това нещо .Затова по-добре по -рядко да е около мен  Laughing само дето е  на съседната улица  Mr. Green

Вечи ,това за оправната крадла ми хареса.

Лусия ,кой не пие ?Джулката ли? hahaha

# 33
  • Мнения: 66
Танчее ,ама нещо не довиждаш,душо  newsm78 .Аз нарочно само едно емотиконче турих,ама ся за тебе

# 34
  • Мнения: 972
Юлияяяя, специални благодарности за грамотата...Може да сме ПОСРЕДСТВЕНИ,ама сме и ПО-СРЕДСТВЕНИ...При това с талантлива челяд... Mr. Green

Татянааа, айде стига моля ти се с тая бира... Не издавай слабостите ни...  Blush Сега гледай и за голите мъже да споменеш... Mr. Green Че някои високопоставени персони с благородническо потекло,синя кръв и шапки с пера ,ще вземат да ни низвергнат...   Sick Хлъц... Ти мееене уважавашшш ли ма...Хлъц...
Дръжката,дръжката, на тслата дръжката...  Mr. Green

Лиле, да е жива и здрава мама ти...мамата ти...и твойта майка също...  bouquet

# 35
  • Мнения: 389
Юле omm страхотна е темата......не че нещо Embarassed се подмазвам, ама и аз се бутам за грамота pletka

Лил, жива и здрава да е майка ти!

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 614
БЛАГОДАРЯ МОМИЧЕТА ЗА ПОЖЕЛАНИЯТА КЪМ ДВАМАТА МИ ИМЕННИЦИ.
ДНЕС НЯКОЛКО ПЪТИ се мъчих да влезна но безуспешно .
От обяд имам гости в къщи едни идват други си отиват  ooooh! та до сега. Mr. GreenТолкова много хора се извървяха че ooooh! краката ми треперят от сервиране и отсервиране .

Да  почерпя   макар и късно за АНДОН СТАРШИ И АНДОН МЛАДШИ .Много си ги обичам и нека  здравето да пръщи  във тях.

     

ЮЛЕ грамотите са трепач да знаеш  smile3501 smile3501 newsm51 всеки ако получи такава просто ще е чудесно. Hug Hug Hug




# 37
  • Мнения: 803


Тъще, честит ти имен ден!Приеми сърдечните ми пожелания за всичко най-хубаво!
Остани си все такова очарователно момиченце със закачлив блясък в очите и лъчезарна усмивка, която грее сърцата на всички!
Много те обичам!
  kiss

Честит празник на всички именици днес!Да ви е свято името! smile3525

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Честит празник днес на всички празнуващи  Атанасов ден.

ТЪЩЕ честит имен ден миличка.
Да ти е живо и здраво името, със здраве го носи, да не свършва виното и дръзките мечти!

# 39
  • Мнения: 1 035



Благодаря ...трогната съм !!! Целувчици ....

# 40
  • Мнения: 66
Добрютрууу!При нас от снощи вали дъжд и навън е едно тегавооо.Дано обаче и моето настроение не се скапи като времето.
Честит имен ден на Тъщичката!Мнооого здраве,щастие и късмет!

# 41
  • Мнения: 803
  animal037
Днес няма да се мяркам тук.Би било мазохистично от моя страна да гледам всичките тези софри и да слюноотделям. Mr. Green

Тананикам си...
Хубава си, моя горо, миришеш на манджа! Crossing Arms
Рецитирам си...
-Защо тъй жално, тъй милно плачеш?
-Защото съм гладнаааа! Twisted Evil

Мисля си...
За какво ли?Ми за храна, много ясно! Cry
Измъчвам се...
Либето ми каза, че ако той ме подлага на такива изтезания, мигом ще изпълзя от пазвата му, ще изсъскам зловещо и ще му изпия очите.
Може и да е прав... Thinking

# 42
  • Видин
  • Мнения: 961
Ехеее, имеме си нова темичка, а аз да пропуща Crazy
Бях без компютър събота и неделя та затова Crazy
Ха добър ден! Hug


Честито на патерици на всички празнуващи вчера!
Лиле, Зиче, да са ви живи и здрави любимите хора!




Тъще, честит имен ден!
Много здраве, късмет, любов...




Сега и аз да почерпя, че преди 13 години се взехме с мой Данчо Mr. Green




Отивам да ви прочета назад да не пропусна нещо важно Wink

Последна редакция: пн, 18 яну 2010, 10:52 от ღ Жаклин ღ

# 43
  • Мнения: 2 022
Честит имен ден на Тъщичка.
Много здраве, щастие, любов и поводи за весел блясък в очите.




Честито на всички Атанасовци.
Това било ден на ковачите - затова ето нещо, което е по темата и оснве това носи щастие.




Жаки, пожелавам ти още дълги години любов и щастие заедно с Данчо.

# 44
  • Мнения: 334
Честит да е именния ден на Тъщата! Здрава и щастлива! Само с добро да се споменава името ти!
Честито на всички именници днес!
Жаки, честито и на вас! Нека цари мир, любов и разбирателство поне до златната ви сватба!

Общи условия

Активация на акаунт