Помогнете на майка ми!Имаме нужда от кръводарители!

  • 6 292
  • 49
  •   1
Отговори
  • Плевен
  • Мнения: 2
Мили приятели,на майка ми и предстои кардиологична операция за смяна на митралната клапа в Кардиологична  клиника в София,и ни е необходимо да намерим четирима кръводарители за да се извърши операцията.Датата вече е определена 01.02.2010 г. така че и времето ни не е много за да  успеем.Проблемът е ,че кръвта трябва да бъде дадена в Кръвна Банка-София(градът в който ще бъде извършена операцията),а ние с майка ми сме от Плевен при това аз съм с много ниско кръвно и съпругът ми е с автоимунно заболяване ,което също не ни оставя възможност да дадем кръв.Затова сърдечно ви молим срещу заплащане да ни помогнете ако проявите желание,ще ви бъдем много благодарни!Кръвната група няма да бъде от значение в случая,защото майка ми е с (B положителна).Моля ви отговорете ни ,наистина имаме нужда от вас!

Последна редакция: нд, 17 яну 2010, 00:56 от мама Петя

# 1
  • Мнения: 11 747
Дано се отзоват хора от София! Аз съм във Варна, иначе бих дала кръв.

Днес активността във форума е ниска, но в понеделник доста хора ще видят темата, само да е на първа страница. Вярвам, че ще откликнат поне 4-ма души, дори без заплащане.

# 2
  • Мнения: 9 441
Мила,от Ловеч съм, ако могада помогна съм на среща 0 положителна съм Hug

# 3
  • Мнения: 379
Ако се издаде някакъв документ ,че е дадена кръв точно за майка ти няма ли да стане....да се даде и от тук... fingerscrossed

# 4
  • Мнения: 46 518
Брой ме, без заплащане, тъкмо ми изтече препоръчителния срок след последното даряване.
Пиша на лични за данните.

# 5
  • Мнения: 379
Брой ме, без заплащане, тъкмо ми изтече препоръчителния срок след последното даряване.
Пиша на лични за данните.

 newsm20

# 6
  • София
  • Мнения: 2 958
Колко време преди операцията трябва да се дари кръвта? И аз съм подходяща за кръводаряване!

П.С. Някой знае ли какво е работното време на Кръвната банка?

# 7
  • Мнения: 46 518
...
П.С. Някой знае ли какво е работното време на Кръвната банка?

В делнични дни от 9 до 18 часа
Събота и неделя от 9 до 15 часа

# 8
  • София
  • Мнения: 2 958
Дано другата неделя не е късно! В събота съм на работа и неделя ми е единствения шанс!

Моля авторката на темата да ми напише данните на майка и!

# 9
  • Мнения: 145
Аз ти писах и на лично, но ще ти пиша и тук! И на мен ми изтече срока и вече мога да кръводарявам, така че ме брой и мен! Пиши на лично Simple Smile

# 10
  • някъде
  • Мнения: 979
Минахме скоро по този път.Стискам ти палци и много кураж на майка ти.
Мисля,че не става от друг град да се даде и само да се каже за кого е кръвта Искат директно в София ooooh!
Човечето вече спасява живота на втора майка на съфорумка Hug Heart Eyes

# 11
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Бих искала много да помогна но съм от Варна.
Давала съм кръв когато са ме молили без парички и за твоята мама бих го направила. Съжалавам, че съм далече Sad
Успешна операция на майка ти!!!

# 12
  • Home is where the heart is...
  • Мнения: 60
Бихте ли ми казали дали става въпрос за кръвната банка дето е на ул. Братя Миладинови № 112 (близо до Централна Гара)? Ако е тази (или става въпрос за някоя друга, дайте ми адреса), бройте ме и мен без заплащане. Утре мога да отида да дам кръв, тъй като в другите дни не мога да излезна заради зверчето в подписа ми.  Crazy

Ще Ви пиша и на лични, ако може може да ми пратите данните за майка Ви.

Момичета, тъй като за първи път ще ходя - бихте ли ми казали какво се носи (освен лична карта и данни за човека за който се дава кръв)?

Дано се съберем достатъчно хора.  fingerscrossed


P.S. Аз съм А+, нали не е проблем?

# 13
  • София
  • Мнения: 2 958
Май се събрахме 4 човека, сега остава и авторката на темата да даде информация за майка и!

Елде, и аз съм А+. Когато се дава кръв за планова операция не е важно каква е групата и резус фактора!

# 14
  • Мнения: 145
Да, амй наистина се събрахме 4 човека. Ето индормацията за майката, публикувам я с позволението на авторката. Прати ми я тя на лично съобщение:
 Маргарита Пенчева Дабова  ЕГН********** ,а операцията за смяна на митралната клапа ще се извърши в УНСБЛ ,,Св. Екатерина''-София на 01. 02. 2010 г. От клиниката искат да им бъде занесена бележка ,че е дарена кръв в Кръвна банка -София.
Тя каза, че по-късно ще влезе във форума Simple Smile

Последна редакция: нд, 17 яну 2010, 20:27 от mandarinka_91

Общи условия

Активация на акаунт