Помогнете на майка ми!Имаме нужда от кръводарители!

  • 6 291
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Home is where the heart is...
  • Мнения: 60
Мерси джуджанкаHug

Аз също получих данните, претполагам че само това е нужно, заедно с лична карта на дарителя.

# 16
  • Мнения: 759
Браво на отзовалите се! Дано всичко е успешно!  Hug

# 17
  • Мнения: 145
Мерси джуджанкаHug

Аз също получих данните, претполагам че само това е нужно, заедно с лична карта на дарителя.

Точно така Simple Smile

# 18
  • Плевен
  • Мнения: 2
Страхотни сте!!! Нямам думи за да изразя  благодарността за  невероятния жест на благородство ,който оказвате на моето семейство.Възхищавам се  от силата на израза в този акт на милосърдие ,мили момичета и от увереността с която искате да дадете част от себе си на друго,непознато,нуждаещо се от помощ човешко същество.За първи път в живота си търся помощ  по този начин и за толкова близко за мен сърце,като майчиното ,но  съм уверена в това че за цял живот ще запазя вашата  благородна решителност за помощ.Целувам ви и знам че Бог вижда това,БЛАГОДАРЯ ВИ !!! Hug Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 139
ако не бях толкова далеч на драго сърце! пожелавам  ви успех и бързо оправяне на майка ти!

# 20
  • Мнения: 4 195
ако нещо се обърка или някой в последния момент не успее да дари пиши ми на ЛС, аз също мога да даря Peace

# 21
  • Мнения: 108
И аз така, като Moon Walk.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 9 724
Невероятни сте момичета newsm20

Преди години, когато исках да даря кръв ми казаха, че лица под 48кг не е препоръчително да даряват. Има ли все още подобно изискване?

# 23
  • Мнения: 145
Невероятни сте момичета newsm20

Преди години, когато исках да даря кръв ми казаха, че лица под 48кг не е препоръчително да даряват. Има ли все още подобно изискване?

Да, още има такова изизксване

Мацки, само да ви питам, това е центъра, който е близо до Централна гара, нали? Да знам като отивам, да не се объркам Simple Smile

# 24
  • Home is where the heart is...
  • Мнения: 60

Мацки, само да ви питам, това е центъра, който е близо до Централна гара, нали? Да знам като отивам, да не се объркам Simple Smile

Да, аз питах също, за същият център става въпрос. Адреса е ул. Братя Миладинови № 112, на bgmaps видях къде е точно.  Peace

# 25
  • Мнения: 2 353
  Страхотни сте мацки!
  Мама Петя, успех на майка ти!

# 26
  • Мнения: 654
  bouquet  bouquet  bouquet за всички мили и добри същества.
 Praynig всичко да е наред при мама Петя.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 819
Аз, естествено, малко късно видях темата. Ако авторката има нужда от още кръводарители, моля да ми пише на лични. Ще се включа с най-голямо удоволствие.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 762
И аз едва сега виждам темата. Ако има нужда ще даря и аз. Пиши на лични.
Дано всичко е ок при майчицата ти  Praynig

# 29
  • Плевен
  • Мнения: 2
Джуджанке,снощи ти писах на лични след като Мандаринка ти изпрати данните на майка ми и ти оставих телефоните си за връзка,но после се отплеснах с децата и забравих да те предупредя-дано да си ги видяла.Целувам те от сърце и още веднъж ти благодаря,мила!!!

Общи условия

Активация на акаунт