Парочистачка

  • 260 012
  • 756
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 495
Здравейте! Не съм използвала и виждала парочистачки на живо, само в ТВ реклами. Интересува ме за коридор и кухня с плочки, дали само парочистачката е достатъчна за ежедневно почистване? Аз вечер чистя с  моп като гъба, с която обирам и прахови частици, косми и мръсотии по плочките. Ако се чисти с парочистачка, трябва ли да се мине предварително с прахосмукачка?

# 676
  • Мнения: 28 456
Здравейте! Не съм използвала и виждала парочистачки на живо, само в ТВ реклами. Интересува ме за коридор и кухня с плочки, дали само парочистачката е достатъчна за ежедневно почистване? Аз вечер чистя с  моп като гъба, с която обирам и прахови частици, косми и мръсотии по плочките. Ако се чисти с парочистачка, трябва ли да се мине предварително с прахосмукачка?
Да, трябва да се мине с пракосмукачка. Мопът обира по добре, защото го плакнеш във вода.

# 677
  • Мнения: 495
mimi.7299, благодаря!

# 678
  • Пловдив
  • Мнения: 689
Взех Керхер SC 2 Easyfix. Що така много мокри? Нещо да не правя грешно? Направо ще ми се наддигне ламината

# 679
  • София
  • Мнения: 6 010
След като изгасне лампата за загряване задръж маркуча с натиснат спусък над мивката. Идеята е, че докато маркучът е още студен парата кондензира и става на вода, затова мокри. Като спре да тече започва парата.

# 680
  • Мнения: 489
Все си мокрят повече да знаете.

# 681
  • Пловдив
  • Мнения: 15
Здравейте! Моля да ми кажете при използване на парочистачка трябва ли преди това да се чисти с прахосмукачка или само с парочистачка е достатъчно? И в този смисъл прахосмукачките две в едно ефективни ли са, с вакум и пара имам предвид?

# 682
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Аз винаги първо пускам irobot, и после минавам с парочистачката.

# 683
  • София
  • Мнения: 6 010
Винаги трябва първо да се почисти с прахосмукачка преди паричистачката. Няма как парата да изчисти прах, косми, трохи и т.н.
Както се пуска прахосмукачка преди да минеш с парцал или моп, същото е.

# 684
  • Мнения: 3 096
Взех Керхер SC 2 Easyfix. Що така много мокри? Нещо да не правя грешно? Направо ще ми се наддигне ламината

Лоритка, как върви при теб? Успя ли да обикнеш парочистачката? Grinning

# 685
  • Пловдив
  • Мнения: 689
Взех Керхер SC 2 Easyfix. Що така много мокри? Нещо да не правя грешно? Направо ще ми се наддигне ламината

Лоритка, как върви при теб? Успя ли да обикнеш парочистачката? Grinning
Оооо, дааа.....хванах й спатиите. Обаче тая джаджа четката малката, прави чудеса! Изчистих си всички врати и шкафове. Всичко светиии. Обичам това чудо от 2-рото ползване.

# 686
  • Пловдив
  • Мнения: 15
Аз винаги първо пускам irobot, и после минавам с парочистачката.
Благодаря за отговора!

# 687
  • Пловдив
  • Мнения: 15
Винаги трябва първо да се почисти с прахосмукачка преди паричистачката. Няма как парата да изчисти прах, косми, трохи и т.н.
Както се пуска прахосмукачка преди да минеш с парцал или моп, същото е.
Благодаря! А имате ли информация за комбинираните уреди, които съчетават двете операции в едно?

# 688
  • Мнения: 3 096
Еее Лоритка, супер! Значи вече не оставя толкова мокри следи?

# 689
  • В центъра на тайфуна
  • Мнения: 18
Здравейте !Случайно някоя от вас да има парочистачка 2in1 concept2000? 
И ако да-някакви отзиви за нея?

Общи условия

Активация на акаунт