Юлски бебета - тема 23

  • 20 465
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 580
Цветен прашец, хубави био моркови има в двата Биомага http://www.bio-bulgaria.com/biomag
Аз съм купувала картофи и моркови от там и съм много доволна, вкуса е коренно различен от тези, които купуваме масово.  Hug

# 691
  • Мнения: 453
Здравейте  Hug
Нахлувам в темичката ви да ви кажа как ме просълзихте от щастие като видях честитките за моя малък Камен  Hug  Hug  Hug
Страшно са ви порастнали бебоците, страхотно е, зачетох се за захранването, интересни теми, макар и да ми е раничко за тях  Party
Аз да се отчета, че от неделя сме си вкъщи и Камен засега е много добричък, кърмя си го, дано и занапред да сме така  Praynig
Пожелавам ви на всички здравички, добре похапващи и палави деца  Hug

# 692
  • Кърджали
  • Мнения: 10 271
Да сте здравии Камен да расте като послушно и засмяно бебче

# 693
  • София
  • Мнения: 1 635
Здравейте, момичета.

Днес успешно заведох Калина да й вземат кръв, а преди това събрах и урина в колекторче. Хич не беше трудно

Сириус, радвам се да те видя. Как ти даде сърце да ни пускаш такова кафенце, цял ден бълнувам за моренце.
Сафо, пожелавам ти Лил да е жива и здрава, много засмяна и късметлийка.
Роси, и аз съм като теб с килата и умножаването им.
Жани, може и да не е готово детето. Все пак, според мен, е хубаво да предлагаш и друга храна освен кърмата. С Калина храненето още ми е много трудно, но като че ли взе да поддава малко по малко. Имат нужда да се научат какво се прави с лъжичката. Иначе съвета, който са ти дали да забъркваш пюретата и кашите с повечко кърма, е добър.
Мама Диди, малеее, твойте деца като тръгне и Катето, всяко в различна посока... ooooh!
Емили, не знам в Пловдив, ама явно и аз съм задръстена, също не бях чувала за Сани. Сега ще погледна в нета, че сърчицето ми ще се пръсне вече за море.
Цветен, аз купувах картофи от био щанда на ХИТ, за да приготвям пюретата на Инето и са си ОК. Мисля, че бяха немски. За морковите не знам.
Една от нас, честито ви изписване. Леле, радвай му се на Камен сега колко е мъничък, че изведнъж стават такива големи и с претенции. Аз още съжалявам, че не знаех как да й се зарадвам на Калина в болницата и само я гледах отстрани.

# 694
  • София
  • Мнения: 15
Една от нас много се радвам, че влезна да ни съобщиш сама добрата новина, нищо че я бяхме разбрали от източниците Laughing. Дано сте здрави и всичко да е наред при вас. Навестявай ни от време на време, ще ни е приятно.
Цезари благодаря за инфото, изглежда доста зареден този магазин ще трябва да го навестя. Видях, че единия е на ул. Уневерситетска, но другия не разбрах къде е. В интерес на истината не съм ги мяркала къде се намират.
Джил о.к., може и да се престраша в един момент и от Хит да взема морковляци.

# 695
  • Мнения: 1 208
Една от нас  Hug Hug Hug

Радинка , аз през цялата бременност си носих моите си дрехи - не бременни  Mr. Green С това проблем нямах но тези дънки ,в които се вмъкнах днес са сигурно от преди 10г. но много си ги харесвам и не съм ги хвърлила. А за паласките  ooooh! ooooh! ooooh! - нали за това я почнах я  Mr. Green

Джил
, то сега вече е така а не ми се мисли като съвсем тръгне Катето  Mr. Green
[/color][/b][/b]

# 696
  • Мнения: X
Една от нас  Hug Hug Hug Hug Hug

Ето, че вече си една от нас. Много здраве на теб и малчо.

# 697
  • Мнения: 37
Честити месечинки  bouquet
Сафо,честита ти рожденика  bouquet
Като ви чета как отслабвате ви завиждам благородно.Аз съм   261uu и май няма да отслабна smile3514
А4,аз въведох глутена като почнахме попарата. Grinning
Една от нас Hug

# 698
  • Мнения: 1 208
И аз от 01.02 почвам попарата та да видим - Петя изобщо не я обичаше. А на мен сега как ми се хапва една попарка със сиренцееее  Twisted Evil

# 699
  • Мнения: 119
Жани, пробвай да правиш пюретата с кърма. Аз захраних Борето с оризова каша с кърма и я прие много добре, защото вкусът му беше познат, после продължих с картофено пюре пак с кърма, но мноооого разредено почти течно и така, докато се адаптира към другите вкусове.

Сафо,честита ти рожденика!  bouquet
Една от нас ->->->  Heart Eyes

# 700
  • Мнения: 76
Една от нас, да ви е жив здрав Камен!!! И добре дошла отново сред нас Hug Hug Hug

Сафо, да ти е живо и здраво порасналото момиче!!! Money

Честити месечинки!!!

Миме, от "Света" е застроен само един от островите, а те са триста и е затворен за посещения! За конското месо - точно за месо в бурканчета говоря, че го имало в Елемаг. Иначе моя приятелка беше в Италия и от там си купи. Снимките са ви много много хубави!!! Чудя се аз, защо в ЛаРедут няма нищо налично, а тя Мимето изкупила всичко Joy
Тани, опитай с Дюкат само един ден и ще видиш как ще мръдне кантара Wink
Линет, Диди ме изпревали и грабна приза "най-бързо влязла в дънките си мама" Браво Диди!! Следвам те, скоро и аз Wink

Последна редакция: чт, 28 яну 2010, 17:28 от djidjito

# 701
  • Canada
  • Мнения: 649
Само да се отчетем: 8700 гр; 64 см. Пуснахме изследвания, утре ще са готови. Като гледам май с Невичка вървим почти еднакво....  Hug Но се оказа, че подсеченото на крачето, с което се борим от 1 месец и ту минава, ту пак се появява било атопичен дерматит.... Странна работа! Та сега ще мажем със специлно кремче.
Някой питаше за глутена - аз още не съм го въвела.
Мамо Диди, а попарките откога трябваше да ги въвеждаме, а и не трябва ли да имат зъбки?

# 702
  • Мнения: 1 089
Чочо-сан, честита ти месечинка, както и на останалите пораснали дечица!
Една от нас  Hug
Сафо, да ти е жива и здрава рожденничката! Много щастлива и усмихната!

Моника също засега уважава само кашите и плодовите пюрета. Всичко останало хапва по ок. 50-60гр, макс. 100гр. и после си иска млякото. Ама аз не се притеснявам затова, колкото толкова.
Има ли някой който вече е сложил пневмококова ваксина? А някой, който сега ще слага? Ние другаат седмица като ходим на консултация се уговорихме да сложим Превенар.
Относно глутена, ще го въведа не по-рано от 10м.
А в проходилката ще я пробвам към кр. на 8-я месец.
Прави ми впечатление, че с каката бяхме доста по-смели във всяко едно отношение. Сега го даваме по-плахо и по-спокойно. Може би с увеличаване на годинките смелостта започва да намалява.
Относно килограмите, аз вече съм си в старите дрехи. Е, имам тук там по килце-две да свалям, малко паласки и коремче, ама се надявам до лятото и с тях да се справя. Нещо обаче тези студове и заседаването в къщи не ми се отразиха добре, все покрай хладилника се въртя, все по-често поглеждам в готварския форум и от там едни последствия...

# 703
  • Мнения: 32
Четох и ме домързя да водя записки, само да кажа, Оляяяя, не беше любезно туй с тортата Naughty, направоооо ми изтърга стомаха, ами и киселини ми излезнаха Crossing Arms. Радвам се, че е била много вкусна, все така да ги правиш.
Сафо, да ти е жива и здрава рожденичката, да те слуша и да расте жизнена и палава, но да слуша мама и тати Hug.
Честити месечинки на всички бебоци, ама Чочо- сан, ама коса за завиждане имате Grinning.
Една от нас, много се радвам, че ни навести да се похвалиш и лично за страхотната новина, да ти е все така кротък Камен Hug.

# 704
  • Мнения: 250
тази вечер аз съм хубава
и още по-хубава

Julsko bebe,все се каня поне само бретона й да подстрижа,че много й влиза в очите,ама ме е страх да не я порежа нещо-много се върти.Трябва да хвана мъжО тези дни да я държи,докато аз се опитвам да издевателствам над нея  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт