Юлски бебета - тема 23

  • 20 466
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 39
Хей, Една от нас, много се радвам за вас. Бъдете здрави!!!

# 706
  • Canada
  • Мнения: 649
Опс грешка в см - ние ече сме 66 см...
Както и да е...
Една от нас, всички много се радваме за вас! Hug Бъдете здрави и много щастливи! Peace
Тан, ти отдавна питаш за пневмококовите и даже май сме го обсъждали, че и ние ще слагаме. Но доки ни препоръча да е след годинката... Peace А иначе за това, което казваш че сега си по-плаха - май и аз съм така, въпреки че очаквах да е обратното... Tired Сега повече му треперя на Нико...
Излязоха ни и изследванията - добри са. Хемоглобина му е 113. Но заради еднократно вдигнатата Т от Нико (ако си спомняте), доки препоръча да направим посявка, за да видим да няма някоя скрита бактериална инфекция...
Въпрос към мамите с момченца: мен ме питаха дали тестисите му слизали долу като го къпем?!?! Аз нямам много идея за какво ми говори, а и защо когато го къпем... Вас питали ли са ви нещо подобно?

# 707
  • USA
  • Мнения: 675
Здравейте,момичета.

Сафо,честита рожденичка,да ти е здрава и послушна  bouquet.  

Честити месечинки   bouquet.

Нещо не съм виждала Лотус скоро,някой знае ли нещо?

Emily,да за това ставаше въпрос,мерси.

АЧ,за глутена-аз давам овесена каша.

Жана,и моята е доста злояда,но вчера крушата и хареса много.Забелязах,че обича сладки и топли да са.А кашите също взеха да и харесват правя ги с прясна кърма,по-рeдки и доста топли,но никога не е изяждала повече от 30-40gr.Само ония ден я натъпках и тя повърна,явно не може да яде повече.А и понякога хапне 2-3 лъжички и край,стиска устата,изчаквам 5 мин.,взимам я в мен и пробвам и си го изяжда.

Тук освен на доктор я водя и на една програма за майки с деца,от там ни казаха да почвам месото сега и жълтък от 7-7.5 месеца.

Цветен прашец,био морковите трябва да изглеждат по-зле,по-криви са и не така чисти.

една от нас-радвам се за вас Hug Heart Eyes.

karelia79
,като му излезе петънце или там каквото е лишеи на Нико,слoжи една снимка да го видим,имам чувството,че в Бг всяко нещо по кожата наричат АД.

# 708
  • Мнения: 86


Въпрос към мамите с момченца: мен ме питаха дали тестисите му слизали долу като го къпем?!?! Аз нямам много идея за какво ми говори, а и защо когато го къпем... Вас питали ли са ви нещо подобно?

karelia79, мен не са ме питали, но на всяка консултация педи му проследява доста внимателно тестисите, защото единият му е асансьорен и обикновено стои горе.

Сафо, честит рожден ден на каката ви! Да е много здравичка и добра ученичка!

Честити месечинки и на всички сладки юлски бебета, които празнуват днес!  bouquet

# 709
  • Мнения: 65

Въпрос към мамите с момченца: мен ме питаха дали тестисите му слизали долу като го къпем?!?! Аз нямам много идея за какво ми говори, а и защо когато го къпем... Вас питали ли са ви нещо подобно?

karelia79, мен не са ме питали, но на всяка консултация педи му проследява доста внимателно тестисите, защото единият му е асансьорен и обикновено стои горе.

karelia79, и мен не ме е питала, но на всяка консултация си го преглежда. А  може би докато го къпете, защото от топлата вода се отпускат бебчетата.

Чочо-сан, последните три месеца от бременността имах жестоки киселини и ми казваха, че бебето ще е с коса, да ама моя се роди един плешоооо, сега виждам къде е отишла нашта доза коса, то в природата си има равновесие, едни нямат, други бол  smile3503. Много е сладка малката, спокойно можеш да й слагаш панделки или шнолички, но не от най малките, че да не вземе да си ги откачи от косата и да се задави.

# 710
  • Мнения: 250
*Роси*,аз и с Йоан имах киселини в края на бременността,но той се роди рус плешивец отвсякъде  hahaha-чак към 9-ти-10-ти месец започна да си личи,че има коса на главата  hahaha

# 711
  • Варна
  • Мнения: 323
Сафо, честита ти рожденничка! Да ти е жива и здрава!

Mime-to, да, много съм доволна от столчето, дано да се оправи времето, че зациклих в тази Варна.

Хмм, и аз не съм чувала за Съни....я дайте повече инфо?

Аз пък съм от групата на мързящите да почнат диета, а Мони е от отбора на плешитата...хи..хи..ама ще се стегна Peace Mr. Green

# 712
  • Мнения: 0
Момичета, много благодаря за съветите, страшно сте мили!
Май всичко ще опитам, няма как.
Иначе пробвах и аз по съвета ти, Маймунче, още когато преди беше споделила, да променям температурата на пюрето. Странното е, че с кърма въобще пък не иска, но може да си е променила мнението  Party
Малко се бях поразстроила, че само тя не иска да хапва, вода пък не ще и да помирише, макар че понякога посдъвква биберона с интерес, докато оттам не капне някоя капка  Laughing
Вече мислите за море!!!! Добре, че прочетох, сега и аз ще се поразмисля, че тази година пропуснах заради контракциите. Ако се преборя със страха да сме извън къщи с малката   Blush

Уютна и прекрасна вечер с любимите хора ви желая, а аз отивам да си дочета!  Heart Eyes

# 713
  • София
  • Мнения: 39
Карелия79, хубаво е, че повдигаш въпрос за тестисите. Ще го проследя малкия и ще питам педи-то. Ние сме на 5-ти на консултация... чак и след това ще споделя какво ни е казала.

# 714
  • Canada
  • Мнения: 649
Емили, Роси, благодаря за отговорите. Явно и нашите са "асансьорни", защото си спомням че спомена този термин... Трябва ли това да ме притеснява - незнам... Знам, че ако не се оправи до годинката, може да се стигне до операция. Но пък от друга страна, май нищо не зависи от нас!?!?
Маймунче, май си права за АД-то. В интерес на истината аз не съм се притеснила именно поради това. Ще го мажа действително с кремчетата, които ми изписа, защото нашите не помагат. Но пък АД ми звучи твърде серизона диагноза...
Сиско, питай пък после ще споделиш... Wink

# 715
  • USA
  • Мнения: 675
Ние пак сме със запек ooooh!.Не е акала 3 ден,а не и давам запичащи неща Crossing Arms.Днес ще и купя пюрета със сливи и грах(поотделно).
Току що прочетох,че бебетата на кърма имали по-често този проблем от бебетата на АМ.

# 716
  • Canada
  • Мнения: 649
Странна работа, маймунче... Аз пък винаги съм мислила, че е обратното...(относно кърмата, АМ и запека)

# 717
  • София
  • Мнения: 39
Ral_p и Миме-то дайте повече инфо за Сани бийч. Доста ме заинтригувахте. Пък може да си организираме срещичка по Гръцко  Grinning

# 718
  • Мнения: X
sisko_75 ето:

http://www.sani-resort.com/en_GB

Ние платищаме 468 евро за двама в хотела - двойна стая с изглед към градина, закуска и вечеря за 8 нощувки. Това е с 30% отстъпка за ранни записвания. Ю
Ако дадеш мейл ще ти пусна ценовата листа на Алма Тур - там направихме резервацията.

Последна редакция: чт, 28 яну 2010, 21:46 от Анонимен

# 719
  • София
  • Мнения: 39
Маймунче, това със запека е много неприятно. Аз имам лоши спомени с каката - 5 дни. Тя тогава беше на 7 месеца и бяхме за четири дни на Витоша. Носех най различни пюрета - сливи, круши... никаква полза. Сапунче в дупето - нищо. Мушкато - нищо. Накрая се престраших и й дадох едно парче масло (тя тогава вече ядеше сандвич с масло и сирене). И стана работата. Но стигнахме до там, че като пръц... пищеше. Сега с бебчо, при положение, че беше само на кърма на 3 месеца се спече за близо 3 седмици. Сапун, Дуфалак - резултата беше О. Био гайята ни оправи. Пробвай с най-различни разхлабващи - успех!

Общи условия

Активация на акаунт