Юлски бебета - тема 23

  • 20 463
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Canada
  • Мнения: 649
Това за Сани бийч звучи доста добре... А и от сайта ми хареса как изглежда... Peace

# 721
  • USA
  • Мнения: 675
Карелия,това е при захранването,а не по принцип.

http://www.wholesomebabyfood.com/constip.htm

Последна редакция: чт, 28 яну 2010, 21:52 от maimun77

# 722
  • София
  • Мнения: 39
Маймунче, пробвай гимнастика и масаж.

# 723
  • София
  • Мнения: 423
sisko_75 ето:

http://www.sani-resort.com/en_GB

Ние платищаме 468 евро за двама в хотела - двойна стая с изглед към градина, закуска и вечеря за 8 нощувки. Това е с 30% отстъпка за ранни записвания. Ю
Ако дадеш мейл ще ти пусна ценовата листа на Алма Тур - там направихме резервацията.

Ние сме в двойна с изглед към морето,но само за 6 дена.Няма повече свободни дни,а аз мислих тука 3 дни и ето,закъснях  ooooh!.Сестра ми има туристическа агенция и въпреки,че не продава Гърция,ни резервира за там през нейната.Ще ни спести и нейната комисионна, и ще стане съвсем на прилична цена.

# 724
  • София
  • Мнения: 4 025
Новият колаж:

http://www.flickr.com/photos/32927416@N02/4311900365/sizes/o/

Надявам се да ви хареса.

Не смогвам да пиша напоследък, чета ви от време на време.Благодаря за поздравите за половин годинката ни PeaceКакто и на тези дето питаха къде съм   bouquet
Оля, страхотна торта, аз не умея, затова си поръчах да ми направят, но искам да опитам някой път най-вече заради Михаела, че има влечение.Би ли споделила рецептата?
Мила, Джиджи, благодаря ви че споделихте личните си снимки, много се забавлявах да гледам.




# 725
  • София
  • Мнения: 6 142
Ели,благодаря! Hug  bouquet  bouquet

# 726
  • Мнения: 755
Здравейте,най-после и от нас!  Hug
ЕлиГ страхотен колаж!!! Само мога да съжалявам, че нас ни няма , но здраве да е другият път! Hug
Много теми пропуснах и не мога да се включа адекватно, но мога да разкажа за Йоана...
И така... Йоана калпазана е вече захранена както бях писала по- рано . Яде каргоф, морков, тиква, и смесени заедно тези зеленчуци. Също и карфиол с картофи и броколи с орис. Всичко томва от пюретата на ХИП. С плодовите обаче нещо удряме на камък така да се каже Laughing, защото Йоана не харесва , нито крушата , нито ябълкатаи не мога да и вкарам един основен плод поне на базата на който да хапва и смес от два.
 Днес ще провам с банановото пюре , дано то и хареса. Яде ги все едно и давам лимон толкова кисели и се струват. Rolling Eyes
Иначе, както са видяли някой от вас от facebook вече седи и става все по-стабилна, лендзи се и въобще е голям веселушко. Пак там видях, че други сладурковци са пораснали и нахитрели.
Поздрави от нас и вече ще гледам по-често да се включвам! Hug Peace

# 727
  • София
  • Мнения: 4 025
Fortune , има ви, има ви  Laughing С Катрин на Цветен прашец си правите компания Laughing
Не съм махала снимки на бебчета, само има добавени 3 броя нови Peace

# 728
  • Мнения: 651
EliG,колажът е супер,но няма ли да сменяме снимките?Бебоците са се променили много.
Знам,че трудно се прави, ама...да питам  Embarassed

# 729
  • Мнения: 49
EliG Колажът е страхотен! Благодаря Hug

# 730
  • София
  • Мнения: 15
Добро утро мамита!
Елиг благодаря за колажа разкошен е.
Хотела Сани резорт е много хубав аз съм ходила преди 3-4 години. От всички места където съм ходила това е мястото на което съм видяла най-невероятно богатите шведски маси за закуска. Ние бяхме в марината и да ви кажа внимавайте с децибелите като вършите разни упражнения защото стените са много тънки и всичко се чува. Laughing До нас имаше една двойка която така ни озвучаваше, че чак мен ме хващаше срам. Embarassed Не знам може и мацката да е била много гласовита, но чак пък толкова не ми се вярва.

# 731
  • Мнения: 123
Ели, колажът е много хубав. Браво!   bouquet Благодаря  Hug

Честити вчерашни и днешни месечинки на гооолемите бебоци  Hug

# 732
  • Мнения: 1 054
Момичета, моля ви, ако някой знае да каже какво има на 16ти етаж във военна болница в София?

# 733
  • Мнения: 1 208
Добро утро и от нас  Hug

Ели, благодаря за колажа - страхотен е  Hug

Аз днес се събудих със силиконова горна устна  Mr. Green Много съм готина  Crazy и стана без пластичта операция и разход на пари  Laughing Вчера ме наболяваше нещо а днес като се събудих - цялата надута  Thinking


А днес мъжа ми ме зарадва,макар че той не го приема така. Гледа ме като се обличам и ми вика " ти още колко ще сваляш, глист такъв - мани тази диета вземи качи малко,че да приличаш на човек"

# 734
  • Мнения: 40
Радина - браво, че си влизаш в дрехите. Паласките ще изчезнат, сигурна съм. И аз не ям до обяд, пия само кафе и не усещам глад.
Жани - казали са ти момичетата, слагай кърма в пюрето, за да е по-близък вкуса. Макар че не съм привърженик на пюре от шише, можеш и така да пробваш, като слагаш по-малко пюре.
Mime-to е права, че конското и магарешкото са едни от най-чистите меса. Аз, да си призная, съм яла магарешки кюфтета и наистина има голяма разлика.
Emily - и аз се замислям, колко е леко, все пак това конско. Захраних с пуйка на Гербер. Имат едно с царевица, толкова е вкусно и така хубаво мирише, че ти се иска ти да го изядеш. После дадох заек и телешко. Скоро ще дам и пилешко. И мен все още ме е страх да давам домашно приготвено, точно заради боклуците, с които успяват да наблъскат и месата.
А4 - глутена го въведох, като първо дадох няколко трохички хляб. После от една бисквита трошички. След това една каша, но не я хареса и да е изял от нея най-много 5 лъжички. Но я смесвах по малко с друга каша. Нашата педиатърка каза, че не трябва специално захранване. Та като изключим трошичките и 2,3 пъти по 5 лъжички каша, дадох после направо попарата.
Една от нас - честито ви изписване.
djidjito - направо го почвам от днес. Ти си опасен зарибител. А, дано да покаже резултат  Praynig
karelia79 - когато се къпят момченцата и са с асансьорни тестиси като са във водата и те слизат надолу. Има една тактика - потапяш го във водата все едно е клекнал и те трябва да слязат. АЗ още не съм го пробвала. При моето мъниче левия не беше слязъл - уж го наблюдавам и ми се струваше, че има моменти, в които слиза, но не съм сигурна. Ако въобще не слиза е крипторхизъм, т.е. трябва да се отстрани една ципа. Засега нищо не може да се направи.
Ели - страхотен колаж!

Общи условия

Активация на акаунт