
ТРЯБВА да се поправи Благодаря ти за милите думи, адашони Много си ми сърчице 
Ане,
мъчно ми стана - Добре ли сте вече? Нелка, хайде идвай си, че липсваш
Инка, все по-страхотен става този нашият Стилианчик

ТРЯБВА да се поправи Благодаря ти за милите думи, адашони Много си ми сърчице 
мъчно ми стана - Добре ли сте вече?
Дано бързо премине болестта.
), така че сега, просто й намирам гласа позаякнал
. малко обучение ,като да не е без хич..
Рисува по стените, разтребва, бърка по шкафове и долапи и други все така интересни детски дейности.
, то на теб надали ти е било де. 


Тази работна седмица ми е доста дълга,- в неделя имаме втори концерт и двете седмици ще се прелеят една в друга, та няма да успея особено да си почина.
Тук имаме няколко августовски "септемврийчета". Надявам се да ти допадне в нашата тема! 
Ради хубавее все повече!
Много ме умили описаното от теб и адашката Ири как мъничетата си искат галюшкане по главичките. 

Стискам палци хомеопатията да помогне да преодолеете бързо херпангината!
Не съм спряла млякото, защото си го обича и си го търси преди лягане, но намалих малко количеството.
, толкова ме трогнаха.






То уж беше неофициален празник, а такива скъпи подаръци получи и толкова пари събра...
,ама и аз вече нямам сили-не е от зъби неговото вече,а от глезотия.Ида видите сега през деня спи 2 пъти по 1ч.30м.
