СЕПТЕМВРИЙЧЕТО лудува у дома, чака пак да дойде пролетта

  • 32 776
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 1 357
Честит празник-да сте много обичани жени и майки.

# 691
  • Мнения: 770
Честит празник, много здраве и щастие на всички и весело изкарване!
Моарейн мерси!   bouquet

# 692
  • Мнения: 1
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!ДА СТЕ ЖИВИ, ЗДРАВИ, ЖЕЛАНИ И ОБИЧАНИ СЪПРУГИ И МАЙКИ!
СУИТИ, ТОВА Е РЕЦЕПТАТА НА ТОРТАТА ГОСТИТЕ МНОГО Я ХАРЕСАХА.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=297129.60
ЛЕК ДЕН И ВЕСЕЛ ПРАЗНИК! Hug

# 693
  • Мнения: 1 267
Честит празник, мили дами и виртуални приятелки!

Бъдете обичани, уважавани, обгрижвани...
Всъщност всичко, което ние правим.   bouquet

# 694
  • Мнения: 2 658
Честит праzник, малки и големи момичета Пожалавам на всяка от вас не само на праzник, а и всеки ден, да бъде в очите на мъжа, който обича най-, ама най-красивата жена на света   bouquet    bouquet    bouquet

 Снощи и аz ходих на женско БГ събиране, по случай 8ми март.
 
Раzгледах снимките от партито, естествено - прекрасни. Децата голеееми, мале, растат си и това си е  Wink  ..
Обаче е то таzи ме сраzи http://september2008.multiply.com/photos/photo/137/6 Асе, нали това си ти, душа? Като не поzнаваш никой лично, мнооо тъпо ама  Embarassed Както и да е, иzглеждаш zабележително.. Иzискана, строга, но много крсива. И(мое мнение де  Wink  ), поиzправената коса много ти отива, или аz прекалено много обичам гъсти прави коси, не zная  Crazy

Иначе, може и да си права zа Любака. Не zнам от това ли, не е ли.. Ана Мари е била почти всеки дена навън, поне по веднъж. Може би сумарно й се събират десетина дни zа цялата zима, в които не е иzлиzала. Но все пак, като се zамислих, на мен пък ми стана чудно как толкова дълго не беше се раzболявала иzобщо. Не че се оплаквам де, о не. Просто на нейната въzраст брат й се беше спукал от какви ли не настинки, вируси и тем подобни други гадове. Както и да е.

 Пуснах и аz "На кафе", бях гледала реклама.. И Може да ми се смеета, ама нали ви бях писала zа приятелката ми, която роди наскоро.. Е, сега съм й като... подвижна библиотека/енциклопедия zа кърменето  Embarassed Може аz да не успях в моето такова, но след всичката таzи информация, която Асето ни даваше, отделно всичко друго намерено и иzчетено от мен... така де, поне да е от полzа на някого. Каzвам, обяснявам, линкове търся, пращам. И zа сега се справят повече от похвално, чак се гордея (пу пу). Въпреки услужливите им БГ баби, които са така добри да съветват, раzбира се, добронамерено "може кърмата да не ти стига/не е хранителна вече, давай й чайчета, еее скоро zапочвате и сокчетата... " и още мноооого  Laughing

# 695
  • Мнения: 822
Сович, как ще се смеем бе?  Heart Eyes  Много ти се радвам аз лично, че се опитваш да помогнеш на приятелката си, това е страхотно просто!
Малко ще продължа темата, дано не ставам досадна... Аз тука в последните месеци, помагах на две жени, едната е кумата ми, другата - дъщеря на колежка на баща ми. С първата нещата май приключиха, с кърменето имам предвид, май са се отбили там... (не се чуваме мн често), втората продължава да кърми, но пък захрани със сок на 2 месеца  Rolling Eyes  Както и да е, де, да не се правя на по-голям светец от папата  Mr. Green  Просто наистина ми е хубаво, като се опитвам да помогна на който има нужда и е потърсил помощ... така че напълно те разбирам, Деско  Hug Желая на приятелката ти дълго кърмене (ако това иска)  Simple Smile

И да кажа, че и аз гледах снимки от купона ви, много хубаво е било! Някои дечица не можах да позная  Embarassed  Колко бързо растат, пиленцата...  Heart Eyes

# 696
  • София
  • Мнения: 7 673
Някои дечица не можах да позная  Embarassed  
Веднага казвай на кои номера на снимки и ще ти ги издадем кои са пиленцата.  Hug

# 697
  • Мнения: 822
Иринко, ето това сладурче не успях да позная  Blush  http://september2008.multiply.com/photos/photo/137/9
и това http://september2008.multiply.com/photos/photo/137/12  ....

# 698
  • Мнения: 4 615
Второто и аз не го познах, но първото не е ли параходска Марта? Очарователна е. Както и всички наши пораснали бебета.

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК ДАМИ! МНОГО ЛЮБОФ ВИ ЖЕЛАЯ!  Hug

# 699
  • София
  • Мнения: 7 673
1. Симонка на Анамар.  Heart Eyes
2. Милинка на Бора.  Heart Eyes

# 700
  • Мнения: 4 615
Хаха аз пак се проявих. Куца, саката, кьорава...въобще що не ме изгоните от тая тема. Сменям имена, бъркам децата. #Crazy

# 701
  • Мнения: 822
Ейй, боже, астралната ни близначка съм объркала! Ама наистина много е пораснала! И Симонка, каква коса!!!  Heart Eyes 

# 702
  • София
  • Мнения: 7 673
Хаха аз пак се проявих. Куца, саката, кьорава...въобще що не ме изгоните от тая тема. Сменям имена, бъркам децата. #Crazy
Простено ти е, защото не си виждала децата на живо.  Wink
То аз трудно ги познах, че не ги бях виждала от няколко месеца.  Embarassed
Да не говорим как изобщо не познах Асето и Анамар.  Embarassed Ама и на мен ми е простено, защото ужасно са се разхубавили.  Heart Eyes

# 703
  • Мнения: 1 267
на сега виждам снимките на Асето във фейса.
малиии, Асе не мож те позна.
пак си красива, но с много променена визия.

Анамар, стори ми се по-различна и на мен.
май килограми липсват:)

момичета, не е честно.
ами ние от провинцията сме така изолирани  Rolling Eyes
завижда. как обичам сладките, женски приказки  Heart Eyes

Шмати, голяма, чаровна усмивка имаш.

Боре
, Мила много голяма, хич не я показваш.

Радвам се за Флу и Ели,
въпреки алергията към АБ.
Флу, това е важен фактор да търсиш класически хомеопат в София.
Там поне има, стига човек да иска.

Пиаффф, много чаровен, бе, много чаровен Крумче.
Тия езерни очи Бобето няма да ги стигне,
дори и след като спра да го кърмя. Неговите сивеят.

Ники, гадно време, няма да можем да се видим тази седмица.

Иринче, Радито със жилетката много ИлИгантен  Heart Eyes

Последна редакция: пн, 08 мар 2010, 16:40 от Анe

# 704
  • Мнения: 3 926
http://www.facebook.com/profile.php?ref=profile&id=1255854109#!/album.php?aid=2036567&id=1255854109

Ето линк и тук - празникът ми беше много, много хубав Heart Eyes
А визията Blush много ме изчервихте и ще вземете да ме накарате по-често да си изправям косата  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт