СЕПТЕМВРИЙЧЕТО лудува у дома, чака пак да дойде пролетта

  • 32 777
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 615
И аз това си мислех. Все едно мама и татко не са ми дали пари за екскурзията, на оято така искам да ида. После чакам да видя снимки и завиждам. ooooh!
Ане, ужасно съжалявам. Кошмарно време, днес ни е първият ден, в който Маги не си е подала носа на вън. Хич не ми се разправя какво е у нас. #Crazy

# 706
  • София
  • Мнения: 3 115
Привет, скъпи на сърцето ми дами! Heart Eyes Независимо дали празнувате днес или не, аз ще си ви поздравя и ще ви пожелая винаги да бъдете обичани и ценени, да постигате най-съкровените си мечти и да бъдете щастливи такива, каквито сте сега, в момента!  bouquet

Галето беше на преглед при педиатърката с баща си, предписала е АБ /Цефзил/. Гърлото й е доста възпалено, освен това три дни държи температура между 37.2 и 37.7. Педито смята, че може да слезе надолу към дробовете. Сутринта и на обяд не искаше нищо да яде; добре че следобяд й дойде апетитът и хапна. Та така...досега не беше пила АБ, но...винаги има първи път. Доверявам се на преценката на педито- все пак, трето дете ми лекува.  Wink Надявам се бързо да започне да се оправя. Praynig

# 707
  • Мнения: 125
Честит празник, мили ми момичета!   bouquet
писах, писах....близо час на пресекулки....и взе, че ми се рестартира компа (трябва да го почистим ама...), та ще съм лаконична този път:
Много се радвам, че видях хората, които видях на пролетното събиране. Яд ме е, че не видях повече...и ми беше късо откъм време...толкова неща не можах да кажа....
Ето снимки:
http://picasaweb.google.com/marinova.evelina/GWIIF#

Викам следващата сбирка да е в някоя градинка...наистина пролетна! И ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да сме повече...и за повече време.

# 708
  • Мнения: 63
Здравейте и Честит празник и от нас!
Знаете ли аз как гледам снимки? Чета поста на Миленка, където е написала кой е ходил и ги търся по снимките. Опитвам се по децата да позная майките, сравнявам със снимки от ФБ.
Дааа, и аз се чувствам някак изолирана.... Искам пък да ви познавам на живо  Crossing Arms
Асе, искам да съм ти приятел във ФБ, иначе не виждам снимки  Praynig То много отдавна съм те питала "ще ми станеш ли приятелка", ама сега виждан, че още не ме искаш  Laughing Бистра Станева съм. И аз да ти похваля визията с права коса  Heart Eyes

При нас всичко е ок. Живо-здраво (ДНЧД)!
Тази сутрин излизахме по женски, да заведа майка ми на кафе с бивши колежки. Та детето нали не може да стои на едно място, реших да я разхождам по снега. Обаче тя едва стъпва - пързаля се, лепне сняг по ботушите... не я кефи да ходи по снега. И влязохме в друго кафе. Седна, пи вода, яде солети, закача се с бабите от съседната маса и махаше на всеки, който си тръгва. Беше едно послушно и усмихнато детенце. Никога не е била такава , напълни ми душата  Heart Eyes
Тя все трябва да се сърди, да не дава да я държа за ръка, да иска да ходи в обратната посока, да не е на тротоара и т.н Но най-голямата ни мъка е, че пищи като я закачат хората. Като се развика "не, не" и всички подскачат като ужилени. Обикновено се чувстват неловко, че са ми изплашили детето, а уж са му се радвали, говорили са й нежно или са й подали нещо.
А тя от проклетия го прави. Разбра, че това е начина да се отърве от досадници и започна да вика за щяло и нещяло, дори и само да я погледнат. Наскоро забелязях, че като разгони едни баби с викове, се измя ехидно зад гърба им  Twisted Evil
Това ли бил бебешкия пубертет?
Ама тя този номер го прави от преди да проходи, само че преди беше по-избирателно, а сега го прилага, на абсолютно всеки, който й каже нещо и на някои, които само гледат. Мисля си, че от повечето прекарано време вкъщи, съвсем издивя.
Надявам се сега като ходим по площадките и се радва на децата, да възприема и родителите им и полека да отмине този пищящ ужас  Praynig

Айде, стига съм се обяснявала, нали?  Wink
Гушки за Ели и Галето  Hug

# 709
  • Мнения: 2
Честит осми март на всички дами,
Бъдете все така женствени и хубави мами, бъдете себе си повече от всякога,
бъдете щастливи и много любов в домовете 

На празника изкарахме добре, радвам се че се запознах с всички, надявам се да се виждаме по-често и да има много сбирки

Хубав ден

# 710
  • Мнения: 57
Прекрасни сте пак на срещата! Да не повтарям и аз, че ние от "провинцията" (много мразя тази дума употребена в бг контекст, ама нейсе...) само точим лиги   Heart Eyes

Да ви разкажа случка. В събота чистим с Крумчо у дома, а таткото при едни приятели , които живеят в близка кооперация. За секунди излязох на терасата за нещо и Крум хоп дръжката на вратата надолу и аз се озовах заключена отвън. Виках, виках да ми отвори, ама как да се справи детето, все още не разбира толкова, че да проумее какво да прави. Отделно външната врата на етажа (2ри) заключена отвътре, за да не излиза на стълбището... изобщо и той се озова сам и заключен отвсякъде. Почнах да се оглеждам дали няма да мога да скоча от терасата долу - високо; по улицата почти никой не минава, студ... След известно време, за мой късмет, една съседка се появи, пратих я да извика таткото. А той се наложи набързо да прави друг ключ за етажа, хубаво че има всякакви джаджи и те се оказаха на първия етаж, до който имаше достъп и добре че успя да избута другия ключ да падне от вътрешната страна, даде ми и едно старо яке да се пооблека докато чакам.. И така не знам колко стоях, но като се прибрах вътре разбрах, че съм доста измръзнала. Слава богу, пих един чай, полежах и свичко се оправи.
Няма как да предвидим всичко, колкото и да внимаваме!  #Crazy

Ане, мерси за милите думи! Simple Smile Скоро едни младежи на улицата му се радваха на Крумчо, че очичките му били като на хъскито им Simple Smile

# 711
  • София
  • Мнения: 1 357
Здравейте.
Чудесни снимки.
Гардения-щом ти си Б.Станева,коя е Иванка Ламбова?
По повод написаното от Гардения за поканите за прятелство - аз лично съм много разочарована от Фейсбука.Направих единственно регистрация там само ,за да мога да  Ви гледам снимките.Като 4 дена си парвих труда да направя и аз албуми на децата ми.Но се оказа,че няма кой да ми види снимките,тъй като масово не ме приемат и аз отключих албумите си -та поне да не ми е напразен труда,ако някой реши да разгледа ooooh!Оказа се ,че 8 души не ме приеха-3 ме игнорираха многократно,5 ме държаха с месеци неприета.Разбира се никой не е длъжен,но защо тогава пускате линкове във форума?Една позната ми каза,че отдавам голямо значение на това,но май не е така,защото аз единственно исках като Ви разгреждам снимките и да напиша един мил коментар под тях-нищо повече,но явно за другите "приятел " е нещо повече във Фейса.Най-странното е,че с тези,с които съм контактувала най-много не ме приеха-на 35г. явно не познавам още хората.Благодаря на всички,които ме приеха и поканиха Hug,аз спрях да каня вече от страх за игнориране.Извинявайте за отрицателният ми пост,но това е истината за мене.

# 712
  • Мнения: 2 658
Аz (поне zа себе си пиша) като не zнам кой кой е, бая им се чудя  Embarassed Та ако някой не съм приела, да zнаете нищо лично, просто съм решила, че не се поzнаваме, това е. За мен пък приятел си е приятел, чак се чудя на хора, дето "приемат" наред, zа какво им е тогава....  Peace
Ама не съм му чак много zапален фен на ФБ аz...

Стеф, не се връzвай, нямаш причина. В таzи връzка, не съм сигурна дали аz те имам, zагубих края вече отдавна  Crazy

Шмати, ти също се предаде  Wink , а?
Раzгледах твоите снимки, нямам думи. А теzи страхотни куклички от макарони, кой ги направи?? Съвършени са. Мале, въzхищавам се от все сърце на такива идейни неща. Това ме иzпълни, браво и поклон, zа който ги е иzработил  Hug

# 713
  • Мнения: 1 267
Леле, Пиаф.

Все от това ме е страх,
Борис винаги удря вратата набалкона,
кога ли ще хартисам.
на приятелка синът й затворил баба си,
жена стояла, стояла, накрая намерила опакавка от
нещо си в боклука, съблазнила внука и той отворил,
но разбира се той е по-голям.

Гардения, Борис и той-винаги в обратната посока,
винаги в тинята, калта, локвите...

Стефина, не се коси.
А като пращаш покани представяш ли се?
Аз получавам покани от хора, които не познавам,
набор 90 и нагоре.
Изтрих всички.
Винаги, когато каня пиша по реплика,
дори да е видно, коя съм, от'де съм.

Има снимки на децата ми, които споделям само тук и с вас,
не и във фейсбук,
него за други цели ползвам.
Там представям себе си, макар и не със снимков материал  Mr. Green

# 714
  • Мнения: 262
Здравейте, мамита! В неделя следобед ни изписаха от болницата и тази седмица ще сме си у дома. Ще се гледаме вкъщи с малката. Болницата беше истински кошмар.
Не ми се връща назад. Обещавам да разкажа, но не сега. Важното е, че малката е добре - храни се нормално, няма температура, изхожданията се стабилизираха, играе си,
пак си е моето малко пате! Искам сърдечно да благодаря на всички ви за безкрайната подкрепа и предложената помощ! Нямате представа колко много означава това за мен. Всичките ви есемеси, позвънявания, предложения за съдействие във всяко едно отношение ме накараха да запазя самообладание и да не се побъркам от ужаса, в който бяхме.
От цялата си душа ви благодаря! Адиктед, Юник, Суити, Шмати, Анамар, Ане, Иринка, Дианченце, Григчо, Дидка, Мона, невероятни сте! Както и всички, които сте ми писали тук във форума! Просълзих се, докато ви четох сега  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ане, страхотни снимки си показала на Бобо! На тази малко ми прилича на Миташки на мама Ради - http://asiveva.multiply.com/photos/album/29/29#photo=7
Пиаф, Крумчо е станла още по-красив! ПУ-ПУ!
Снимките от партито са невероятни. Децата стават все по-усмихнати, а майките им все по-слаби и хубави! Анамар, много ти отива новата прическа!
Жуже, за алергиите: кожен тест се прави на 3г., а сега можем да направим някакъв кръвен ако не се лъжа. Днес ще ходя за направление за алерголог и после ще пиша. Иначе преди приема на всеки антибиотик правеха тест на ръчичката на малката - драсват с игла, потичка кръв и отгоре капват лекарството. Изчакват 1 час и ако мястото не се подуе и не почервенее слагат антибиотика. Въпреки това Елинка правеше реакция и то при положение, че биеха АБ успоредно с урбазон Sad Наблъскаха детето ми с какво ли не. Зиртек и Фенистил също пи 3 пъти Sad Остана само една група антибиотици, която не изпробваха, но нито на мен нито на тях им се рискуваше повече.
Сега ставам. Прегръщам ви, милички! Много ми липсвахте!

# 715
  • Мнения: 822
Стефина, не се коси.
А като пращаш покани представяш ли се?

Тъкмо това щях да напиша. Аз например си спомних, че те добавих, защото те познах на снимката и като знам, че си Теодора и така. Наистина, пиши коя си и съм убедена, че хора, с които се познавате, няма да те игнор-нат.
Аз например, колко пъти се случваше, канят ме някакви, гледам, гледам, чудя се, накрая добавям, разглеждам профила и като не ми звънне звънчето в главата, трия от листата...  Blush  А съученици мен едва ме познаха, гледат една такава спретната и с дете на снимката...  Mr. Green  Разбирам ги  Laughing

Отивам да гледам снимките на Шматарока.

П.С. Флу, прегръдки от нас! Хайде, бързо да забравяте лошото!  Hug   Hug  М/у другото аз точно за тия тестове с драсването на ръчичката си мислех, но явно не са достоверни и те.  Confused  Целувки на малката душичка! 

Последна редакция: вт, 09 мар 2010, 14:35 от моарейн

# 716
  • Мнения: 343
Много хубави снимки разгледах от партито. Браво момичета! Всички дечица много са пораснали (аз пък всички познах Wink)
Не посмях на своя глава да дойда, защото при положение, че се обаждам от година на година, и по никакъв начин не съм допринесла с организацията, не е редно според мен. Иначе надничам от време на време да видя докъде сте я докарали Wink Сама съм с двете деца и съм тотално сдухана, затова не пиша. Иначе Зойката е добре, прави бели, боледува като кака й донесе някой вирус и така Simple Smile Ето я маймунката да й видите бретончето след фризьор Wink



Флу, радвам се, че вече сте си вкъщи. Хайде, Ели да се оправи бързо напълно и лошият спомен да остане зад гърба ви Hug

Аз Фейсбук не ползвам и затова оставам назад със събитията, но не се кахъря Wink

# 717
  • Мнения: 1 267
Флу, радвам се, звучиш по-добре.
писах вече, след всичките алергични реакции,
само хомеопатия би помогнала на Ели за в бъдеще.
в софия класически хомеопати бол,
само да ги търсиш.
естествено би било да е взм най-близо до вас.

Снимките са...
нямам думи.
Всички много сладки и пораснали.
Е това е "мъжка" снимка

http://picasaweb.google.com/marinova.evelina/GWIIF#5446301741831418626

Флу, ти оприличи Борис и Миташки,
аз пък оприличавам Симонка на анамар и Марта.
какви са тия сладки носленца като копчета:)
въобще всички дечица са ни хубави.
Ей, пред монитора ми израснаха  Mr. Green
без да съм ги виждала.

Днес се скъсах да снимам Борко.
сега почвам да качвам снимки.
На много снимки е усмихнат,
ама то е щото съм си сложила неговите очила  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green
Иначе не мога си изпроси усмивка.
Е, няма да ви се показвам какъв съм Тотодил
с тия очила, както до скоро казваше Стефчо.

Григчо, ама ти щеше по-добре от фризьора да се справиш.
Покажи я Зоя, забравих й трапчинките вече. Simple Smile
За фейса, кахъри не трябват.
Тя, Юник не сгреши като си изстри профила.
Аз съм прекалено любопитна да го направя.

Lucicy, все забравям да пиша за забелването.
при двамата го постигнах бавно, бавно, безболезнено.
има още за отлепване, но се надявам саи да го постигнат.
как е Тино сега?
 не разбирам твърдението, че не бива да се пипа до не знма коя си възраст.
това място трябва да се почиства, мие,
само външно не става.

Момичета, борис не дава с нищо да му бъркам в устата,
с цел установяване на зъбния растеж  Crazy
обаче откак мием зъбите...всичко е под контрол.
контрол, контрол, но вчера при "чесаето" щото понякога на такова прилича,
даже по-често, открих пробил горен десен кътник.
само 2 ръба се подават.
та сега никнат едновременно 4 кътници с по 4 ръба,
демек 16 ръбчета им викам аз.
горкото!
но по нищо не личи, не е нервен, неспокоен, няма лиги.
нито един от двамата ми сина не се е лигавил.

Сови, извини.
сутринта не прецених времевата разлика
и те нападнах от сабахлем  Blush

оффф, няма ли кой да ме изгони?
отивам да правя кафенцето

ПС. Шмати, много мил подарък си направила.
толкова е лично всичко направено от ръце.

Последна редакция: вт, 09 мар 2010, 15:05 от Анe

# 718
  • София
  • Мнения: 7 673
Тц, Ане. Флу оприличи Борко с Миташки на Ради, не с Ради.  Wink На показаната снимка наистина си приличат много.  Peace
Флу, радвам се, че сте си у дома и, че хубавата Елена е вече по-добре.  Hug Heart Eyes
Стефина, я стига глупости. Стегни се, скъпа.  Hug Със сигурност никой не те е пропуснал умишлено. Особено, ако са се зачудили коя е тази Теодора. Аз и досега се чудя коя е Иванка Ламбова. Явно не съм само аз.  Wink Аз идея нямам кого съм аднала, защото не ползвам ФБ. Ако ми се види познат - адвам го. Да ме питаш защо, като не влизам там.  Mr. Green
А красивите макаронени произведения са на Шмати.    bouquet

# 719
  • Мнения: 1 267
Ирина, да разбрах, че за Миташки иде реч,
но сигурно за мама Ради съм си мислела,
затвоа и така писала:)
Мамо Ради, как си?Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт