Как да помогна на баща си

  • 9 241
  • 121
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 74
Преди да помоля модератор да заключи темата,искам да ви кажа на всички,които защитават един абсолютен егоист,какъвто е баща ми,че миналата седмица дойде да види дъщеря ми уж нормален,после излезоха навън и скапаният гаден комплексар се напил пред нея и като се качи да ми върне няма и 4г момиченце се заваляше.Крис ми каза:"Мамо,той отиде да ми вземе сок,а за него лимонадка."После последва:"Мамо,той нещастник ли е?"Последното беше на база хленчето на баща ми пред вратата,колко е нещастен и тъжен.Благодаря на Господ,че е опазил детето ми да ми го върне живо и здраво!АЗ БЯХ ДО ТУК!Оправяме си нещата да заминаваме и Крис да живее в нормална среда.Няма да съм майка мъченица!А на мъжа във форума(сори,не помня ника),относно абдикацията ми като дъщеря искам да ти кажа,че аз не съм дъщеря,защото той не се държи като мой баща и това не е само сега.Целия ми живот ми е дал толкова порочен и слабохарактерен пример,че още не мога да се отърся от липсата на силно бащино рамо,което така и не ми беше подкрепа в живота ми!Случаят,в който връща дъщеря ми пиян му се случва за втори път..на добрия татко и добрия дядо!
Той има приоритети-майка ми,аз имам също-детето ми и страхотния ми мъж!!!Нямам търпение да изкарам дъщеря си от тези лайна и ще го направя с мисълта,че взимам най-важното и правилно решение в живота си!

Благодаря на всички,които ме подкрепиха!Сложила съм ви в приятелската ми листа и с удоволствие ще поддържам контакт с вас на лични!Желая от сърце всичко хубаво на вас и семействата ви! Hug Hug Hug

# 121
  • София
  • Мнения: 39 814
По молба на авторката темата се заключва.

Общи условия

Активация на акаунт