Asi/Гордата Аси - тема 23 - Всичко отначалото .....

  • 65 629
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 10 240


Това да не е родата дето толкова я говорим от сума ти време?
Едната ми прилича на сестрата - фен на Мурат.

# 706
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Бреййй, много хора на балкона тази вечер, направо не  е за вярване, като едно време...в началото на сериала е тогава бяха три реда.

# 707
  • Мнения: 0
Ау, на стената в къщата им има негов плакат Simple Smile

# 708
  • Мнения: 56
От това което е изнесено в турския форум за Туба и съмненията и кой ги е изнесъл,още ли продължавате да мислите,че е имало нещо м/у Туба и Мурат.Или може да има в бъдеще.Аз не съм сигурна. newsm78
Да оставим Мурат да си живее с избранницата в живота му и да пожелаем на Туба да намери ако не  е намерила любовта си.Много  творчески успехи и много,много фенове.И рейтингови сериали. newsm51

# 709
  • Мнения: 8


Това да не е родата дето толкова я говорим от сума ти време?
Едната ми прилича на сестрата - фен на Мурат.


Ау.... какво виждат моите очи/уши!!!  ooooh!  ooooh!  ooooh!  Laughing Каква е тази грозотияяяяя!!!! #Crazy
Стига моля ви се!!!! Ще ми докарате инфаркт!!! #Crazy
И като допълнение да не забравим майката и тъща КОМПИРИЦА!!!!
Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 710
  • Мнения: 10 240
по повод снимката на семейството - пише " кланът Терзиоолу"

# 711
  • Мнения: 0
Нали кучето на Туба беше на снимките на сватбата? Кога го е изпратила в Истанбул?
А, това не знам. Grinning
Но ми попреведоха по смисъл преди малко статията.

# 712
  • Мнения: 2 156
Момичета, нали не мислите че в Турция няма жълта преса. Хич и не вярвам на всичко, което се публикува в пресата, не само в жълтата. Съмнявам се, че по време на снимките се е влюбила 2 пъти. По скоро е било прикритие на истинския пламък, който се е разгорял. Тъй, че спокойно - ще доживеем до нещо хубаво, което ще се случи на нашата принцеса. Дали ще е Мурат или някой друг - ще видим на сватбата й.

# 713
  • Мнения: 10 240
Тъй, че спокойно - ще доживеем до нещо хубаво, което ще се случи на нашата принцеса. Дали ще е Мурат или някой друг - ще видим на сватбата й.

Така е! Но Мурат най и приляга! Не губете надежда!

# 714
  • Мнения: 0

в началотона филма. 

при мен номера с изключването винаги ми се получава  newsm78 пробвайте отново  Peace

# 715
  • Мнения: 22 867
Тъй, че спокойно - ще доживеем до нещо хубаво, което ще се случи на нашата принцеса. Дали ще е Мурат или някой друг - ще видим на сватбата й.

Така е! Но Мурат най и приляга! Не губете надежда!

Ей, не се отказваме! Никаки доводи и логики не могат ни накара да се откажем! МураТуба forever!   bouquet

# 716
  • Мнения: 28

Ууу, тука й е пипан носа  Stop Нейния си нос си е по-хубав, изглежда плашещо на тая снимка... И аз пробвах с изключването на нета - не стана  Sad

# 717
# 718
  • Мнения: 56
На мен ми харесва на тази снимка.Но точно заради това,че няма никакви корекции Туба е търсена за много реклами. newsm10

# 719
  • Мнения: 2 156
Тъй, че спокойно - ще доживеем до нещо хубаво, което ще се случи на нашата принцеса. Дали ще е Мурат или някой друг - ще видим на сватбата й.

Така е! Но Мурат най и приляга! Не губете надежда!
Съгласна съм! Ама Бурчин не го дава!

Общи условия

Активация на акаунт