Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 216
Здравей, Цвети, добре дошла при нас, а искаш ли да ни се представиш, откъде си, колко ти е голямо детенцето, какво е, кога е родено, нещо за себе си, такива неща Simple Smile

# 46
  • София
  • Мнения: 66
-това е от ларедут
Нашата ни е подарък от едни съседи и говори на английски
Това й е любимата играчка от около 10месеца вече. Никога не й омръзва  bowuu

# 47
  • Мнения: 89
 Скоро гледах снимки в един вестник и имаше тази на Райна като мис и сватбена снимка на майката и бащата на Коцето.Едно към едно бяха на тези снимки! (с майката  Laughing )А най-интересното е,че всички тези звезди стават по-красиви с възрастта...

# 48
  • Мнения: 1
Диде кажи нещо душата,как се чувстваш.Някакви неразположения?

Мими, много съм добре, скъпа, никакви неразположения нямам, пълна съм с енергия, даже съм отслабнала 1 кг  Crazy . А иначе не пиша, защото не съм чета и не съм в час със случващотото се, но няма как да пропусна нашите бебета-рожденници! Тия дни имахме гости и още имаме, де, ходихме на именни дни, рожденни дни, кино (гледах "Аватар"- хареса ми), дочитам една книга, която хич не ми харесва, но щом съм я почнала не мога да я оставя не прочетена  и утре пак сме на детски рожден ден и сигурно ще откараме там цял ден! Та, все хубави неща се случват при мен!
Заринка започна вечер да пие по 100 мл АМ, но след това пак си се кърмим по цяяяла нощ!  Confused
Може ли да се пие чай от салвия от бременна? Embarassed

Нашите любими играчки се сменят през седмица - сега много обича да гушка едно плюшено котенце, а до преди 3 дни не му обръщаше никакво внимание. Преди това хранеше едно бебе по цял ден (пусках клипче тогава) и най-вероятно след 3 дни, ще се заиграва с нещо друго!

Отивам да чета, докато дзвера спи!

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Честит първи рожден ден на Плами и Ачко!

# 50
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 779
Цоп и аз в новата тема  Mr. Green
Честит рожден ден на Ачо и Пламена ,да са живи,здрави и растат обгрижени с много любов  newsm51 smile3525 newsm51

# 51
  • София
  • Мнения: 216
Хей, Вени, здрасти, как сте с малкото Танче-сладуранче, защо смени ник-а, вече имате повечко зъбки сигурно Simple Smile))))

# 52
  • Пазарджик
  • Мнения: 725
Честит първи рожден ден на Плами и Ачко!С пожелания за упоритост, за да следваш мечтите си
смелост - да ги осъществяваш; търпение, за да ги постигаш
и много любов, за да дава смисъл на всичко това!

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Ха,зъбче вече е Вени  Hug

# 54
  • Мнения: 5
Здравей, Цвети, добре дошла при нас, а искаш ли да ни се представиш, откъде си, колко ти е голямо детенцето, какво е, кога е родено, нещо за себе си, такива неща Simple Smile
ЗДр.аз съм от Бяла Слатина едно малко град4е до Враца.Детенцето ми е мом4е ,казва се Никола роден е на 25.08.08г.Ве4е е на 1г.и 4м.Аз все още съм по майчинство,живеем сами с мъжо.С голям интерес следя темите и се надявам тук да открия мами с които ще си допаднем Hug.

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
cveta nikolova karadjova ,я го покажи тоз левент Никола.Тука има много свободни моми,може някоя да го хареса.

# 56
  • Мнения: 5
4ЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЛКИТЕ СЛЪН4ИЦА smile3510

# 57
# 58
  • Мнения: 2 829
Дидерончо, не, НЕ МОЖЕ бременна да пие чай от салвия! Не помня точно защо, помня че не бива. Можеш да слагаш зелев лист в сутиена, но то физиологично ще ти намалее кърмата в 4-5 месец, много бебета се отбиват сами или със съвсем малко помощ тогава.

# 59
  • Мнения: 263
Янa, как сте, душа? Има ли подобрение, новини? ВКлючвай се, когато можеш, че ви мислим  Hug

Общи условия

Активация на акаунт