Отговори
# 720
  • Мнения: 56
Вени, много е хубава тортата, и аз бях харесала подобна , но в крайна сметка нашата торта ще я прави лелята, това ще й бъде подаръка за рожденника, сигурна съм, че ще стане хубава, защото й се отдава да твори така че ще пусна снимки след празника Wink
Цветка, ще видим довечера кви ще ги сътворя Crazy ще пусна снимки ( само ако станат като хората, иначе сраамм Embarassed)
Хамелионче, верно ли 16 зъбчета, ти ме разби #Crazy Да е жива и здрава  bouquet
Деска, що не излизате за по 15-ина-0 20 минути, ние преди малко се прибрахме- точно по часовник сме стояли 23мин, Crazy колкото да овършея магазините и той да придреме и събере сили за оледното папу Wink

# 721
  • Мнения: 95
Честит рожден ден на порасналият Венци,с пожелания за здраве и много весели игри!

Честит рожден ден на Алекс,да расте весело и здраво дете!

Честит рожден ден и на принцеска Белослава,да рава мама и тати!

Деска,честити първи крачки на Йоан Hug
Миме,честит ти племеник  bouquet

# 722
  • София
  • Мнения: 311

Да са живи и здрави, весели, пакостливи и да радват мама и тати днешните рожденици! Момичета, честит празник, весело изкарване и чакаме снимки!
Пети, да са ти живи и здрави мама и баба!
Карбо, успешен работен ден! Дано всичко е ок с твоя приятел!
Вени, тортата изглежда чудесно!
Инче, може ли и на мен координати на "психопата". И аз съм доста скептична, но за вс. случай.
Десика, честити първи крачки, май е време за прощъпулник Simple Smile И аз я извеждам Мишката за по 30-40 мин и още толкова обличане и събличане и сме отметнали 1 час Simple Smile

# 723
  • Мнения: 56
Момичета, май сме за нова темичка вече newsm78 Аз  не мога, не се научих толкова време Rolling Eyes, но ще бъда благодарна на някоя можеща мама  bouquet

# 724
  • Мнения: 592
За зъбките наистина не се маитапя - трябва да я снимам тези дни да покажа Simple Smile Обикновено излизаха 2 по 2 и наи много се узорихме на предкътниците, предполагам е нормално. Сега в момента последния предкътник прорязва и докато си направи път мисля че доста я поузорва. Но да са здрави - това е най-важното.
Десика чесити първи само мостоятелни стъпчици - само напред да бягат тези сладки пухкави крачета.
Момичета имайте милост с тези торти, спираме диетите и подпукваме сладичко - то за здраве - да са живи и здрави февруарчетата ни Simple Smile

# 725
  • Мнения: 24
Честит първи рожден ден на малките сладури Венци, Алекс и Бела! Много усмивки им желая на тях и семействата им.

# 726
  • Мнения: 945
Честито на сладките ни рожденници! Да са живи и здрави!


Голяма еуфория са рождените дни. На нас ни е раничко, но отсега се чудя как да го организирам, колко торти да поръчам. Абе, да са здравички децата. Всичко ще мине и замине.

# 727
  • Мнения: 649
Еми, аз докато излезна да дръпна по една цигарка замръзвам, пък камо ли да излезнем.  Confused То най-малко трябва да си намеря повод, защото мързелът е по-голям от всичко.

Много любопитно ми стана какви са тези октоподчета. Дано са успешни, та да пуснеш снимки.

Деси, с малко закъснение ти пожелавам много любов, разбирателство и по-мало грижи по случай рождения ден.

Дани, вашата торта колко парчета е? И колко фигурки има оторе или сте с фото-плака?

Мерси за поздравленията и пожеланията за първите ни крачици. Много е сладък Йоан, напрово не мога да му се нагледма как пристъпва.

Момичета имайте милост с тези торти, спираме диетите и подпукваме сладичко - то за здраве - да са живи и здрави февруарчетата ни Simple Smile
И аз чакам да мине рождения ден та да се вкарам малко в пътя, че то дегустация на торти не бяха, рожденни дни, последващи рожденни дни. И аз както обичам сладко на нищо не прощавам.

# 728
# 729
  • Мнения: 71
Честит Рожден ден на Алекс и Венци, да са живи и здрави, палави и щастливи!!!

Честит рожден ден на Белослава, да е жива и здрава, умна, упорита и много лъчезарна!!!

Честит празник и на майчетата им - Дани, Инчето и Миленка - много радост да ви носят!!!

Честито попълнение в семейството Миме! Да ви е живо и здраво мъничкото бебенце - племенниче!!!

Пете, да са ти живи и здрави рожденичките и да са по-дълго време покрай Яна, за да и се радват!

Наде, успешен първи работен ден.  Hug Hug Hug Дано да намерят приятеля ти и всичко да е ок.

Болничките мъници да оздравяват по-скоро и да няма повече такива.

Десика, май е време за прощъпулник за Йоан,  Laughing Hug

Вени тортата изглежда чудесно.
Елфитка, благодаря за отговора, ще направим необходимото.
Ей, чудя ви се как издържате да си стоите в къщи, аз и да не беше кухнята, пак щях по малко да го измъквам, то иначе не се трае. Днес го люшках на люлките и го пусках по пързалките.

# 730
  • Мнения: 945
Аз го извеждах за 1 час, колкото да му дойде апетит преди обяд, но ми се стори ужасно студено. И сега сополчето виси ли виси, даже позеленяват, а сме на антибиотични капки.

Йоанчо да е жив и здрав, и много пъргав. Много са готини малките човечета като ходят.

Общи условия

Активация на акаунт