Отговори
# 705
  • Sofia
  • Мнения: 2 489
Много много благодарим за прекрасните поздрави!!!  Hug

Аз сега да се разпиша, че не знам кога пак ще успея днес. Сама съм, а трябва да стягам за посрещане на бабите и дядовците. Големия купон с младите ще е в събота  Grinning

Наде, успешен първи ден! И стискам палци за твоя приятел! Praynig Дано се е отнесъл с някоя мадама и скоро се обади!

Пети, да са ти живи и здрави мама и баба!   bouquet

Дано всички болнички най-после оздравяват!  Praynig Praynig Praynig

Гея, а опитвала ли си с хомеопатия? Аз и този път Венци за 1 ден го оправих (е, хапченцата се пият 3 дни, но още след първия ни следа от 38.3, колкото поддържаше почти цялия преден ден). Както си бях Тома неверни, така все повече започвам да се доверявам на "психопата" (както казваме на хомеопата у нас  hahaha)

# 706
  • Мнения: 89
Еми,искаме подробно и надлежно документиране на вечерята на Рая! newsm18

Инче,весело изкарване! Дали ще е проблем да ми дадеш координатите на "психопата" ви...Евентуално да се възползвам...Ралица вече е пила три АБ,а няма годинка...Да не забравяме и АБ в болницата,когато беше на 4 месеца... ooooh! Боян досега не е пил толкова!

Гея,защо не пуснете стерилна урина...Гърлото червено ли е?

# 707
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Честит рожден ден на Венци,Белослава и Алекс! Много ,много здраве и късмет им пожелавам!  newsm51 newsm51 newsm51
Миме,честит ти племенник ! smile3525
ГеяHug
Искам да ви покажа тортата ,която съм харесала за Таничка за РД !

# 708
  • Мнения: 57
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ!  newsm59

Алхимикова, да ви е живо и здраво новото човече!

Наде, за теб едно голямо  Hug

# 709
  • Мнения: 263
Честит празник на порасналите ни мъници Бела, Венци и Алекс! Чести празник и на прекрасните им майки!



 Ламтурник, много гот се е получила рибката  Peace Еми, умриам си от любопитство да го видя това кремвиршно морско чудовище  Crazy

 Карбо, дано съученикът ти просто е забравил да се обади или му е баднала батерията на телефон. Вярвам, че всичко ще си дойде на мястото  Peace

 Вени, чудна торта! Нашата днес вечерта ще ни я докарат и нямам търпение да я видя.

 И мен ме тресе една еуфория за първия ни рожден ден (даже вече закачих надписа, не издържах  Blush). Освен това клипчето, което разказва за първата годинка на Дара, вече е готово и двата пъти като го гледах се скъсах от рев  Mr. Green Страхотно го е подбрал с кадри, застъпени с подходяща музика. Трябва да се мобилизирам, че да не правя драми пред гостите  Crazy

 

# 710
  • Мнения: 592
Здравейте мацки, първо да честитя на всички едногодишни февруарчета - да са живи и здрави, все така усмихнати и щастливи.
Ние се поизгубихме от хоризонта, май май не ми остава много време да чета и пиша тук. Хубаво поне че съм си добавила някой от мамите във facebook за да съм в течение на новините около сладурчетата. При нас общо взето всичко си е по старому. Поозабихме се доста - имаме си 16 зъбчета, направихме прощапулник точно когато Никол направи 11 месеца. Сега сме само в белята, очи мама трябва да и ма и на гърба Simple Smile Иначе относно мерки и теглилки - ходихме преди няколко дни на консултация и резултата е 10.500 кг. и 77 см. Да са живи  и здрави толкова бързо минава времето, докато се обърнем и те вече проходили, скоро ще започне и шоуто около яслата Simple Smile Надявам се да и мам повече време за да пиша и чета тук, но определено е доста по-трудно с две дечица - всяко си иска неговото и време почти за нищо друго не остава. Обещавам да съм по-редовна, пожелавам ви приятен ден и много усмивки в това Brrrrrrrrr време.

# 711
  • Мнения: 143
Честит рожден ден на Белослава, Алекс и Венци! Честит празник и на майчетата им!

Миме, честит племенник!

Наде,  Hug Hug Hug

# 712
  • Мнения: 0
Хамелеонче сериозно ли 16 зъбчета?

# 713
  • Мнения: 649
Честит празник на Алекс и Венци,
пожелавам им здраве, много усмивки и щастливи мигове Simple Smile


Честит рожден ден на Белослава,
да бъде все така упорита, лъчезарна и целеустременна. Wink


Честит празник на Дани, Инчето и Миленка.

Честити бебешорски попълнения  Hug

Пете, да са ти живи и здрави рожденичките и много да помагат с хубавата Яна.

Наде, успешен първи работен ден. Моля те , пиши как е минало и как си се чувствала, че мен от сега ме стяга стомаха, а представям си след месец-два.
Надявам се, да намерят твоя приятел и всичко да е ок.

Болничките сладурковци и сладурки да оздравяват.

Йоан от вчера си повярва, че може да ходи и сега доста уверено крачи. На моменти дори го улавям, че се чуди да ходи ли или да лази.

Друго интересно при нас няма, седим вкъщи, аз полудявам, а той само мрънкоти.
Да вземе да се стопля това време, че поне въздух да дишаме  Wink

hamelionche
включвай се по-често

Вени страхотна торта

# 714
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 717
Инче, дадоха ни туя, това помагало да се свали температурата. И ние за сега използваме хомеопатия, ама да ти кажа нищо не помага в момента, дано поне се задържим без диария Confused
Толо, говорихме с доктора, че ако и днес е така, няма подобрение, утре ще им нося урина да я изследват. Да видим какво ще излезе. Иначе й пуснаха кръвни изследвания, ц-реактивния протеин е завишен - над 8 е, което си говори за някаква инфекция. Ще я видим.

# 715
  • Мнения: 238
Честит рожден ден на днешните сладки рожденици!
Бела, Венци и Алекс, растете здрави, щастливи и умни деца! Радвайте мама и тате, обичайте ги и правете мъъъъъничко пакости!



За скъпите ви майки


Наде, кураж, мила! Ще се справиш!  Hug

Миме
, честит ти племенник!   bouquet

# 716
  • Мнения: 5
Честит рожден дем на Венци и Алекс и на нашата малка снаха Бела !!! Да растат мн щастливи и засмени деца !!!

Весел празник на техните семейства!!!

Миме честит племенник!!!

# 717
  • Мнения: 4
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЧАРОВНИКА ВЕНЦИ, НА СЛАДУРА АЛЕКС И НА КРАСАВИЦАТА БЕЛОСЛАВА!!!
Да са здрави и усмихнати деца!



На техните щатливи майки


Отивам да ви чета, че съм изпуснала доста...

# 718
  • Мнения: 2 784
Ламтурниче, как успявате и с такива дейности да се занимавате  Outta Joint аз имам чувството, че цялото ми време отива в кухнята, събиране на чорапи (търсене на другарчетата им), подреждане на купища играчки и носене и миене на разляти работи..... Confused после децата като заспят, лягам и аз, че не мога на изкарам нощната смяна  ooooh!
Ами, те двете спят по различно време, та когато малката легне към 12 часа, се занимаваме нещо с каката, за да седи тихо- майсторим, рисуваме, играем домино, карти и т.н. Когато каката спи пък, играем с малката. За мама са часовете след 22.30, когато и двете спят.  Mr. Green
Еми, октоподчетата са голям хит у нас и много лесно стават. Аз само ги попарвам, не ги запичам, че не ми се събират в парти-грила. Много интересно стават коктейлните кренвиршчета- като много, малки октоподчета и се ядат на две хапки.
Гея, дано я излекувате по-бързо тази инфекция. Динозавърското парти звучи интересно, май аз ще искам ноу-хау.  Laughing
Честито на прясната леля Алхимикова! Мая ли е единствената принцеса сред това мъжко царство?
Честито на рожденичките на Пети, да са живи и здрави и на пра-правнуци да се радват!

# 719
  • София
  • Мнения: 83
Момичета, мерси много за поздравите.
Да почерпим сега и ние



Честит първи рожден ден и на сладкия Венци и на красавицата Белослава.Нека растат едно безгрижно и щастливо детство!

Честито и на техните мамчета Ина и Миленка!

Миме, честито, да ти е живо и здраво племеничето.

Деска, честито за първите самостоятелни крачки на Йоан.

Честито и на рожденичите на Пети!

И при нас партито ще е в събота.Днес само тримката ще сме, но мисля да му приготвя малка бисквитена торта на Алекс да хапне.


Общи условия

Активация на акаунт