Отговори
# 60
  • Мнения: 4
Цвети,

Надявам се да ти хареса нашата компания. Имаш си страхотен бонбон!

Леле, при нас снеговалежа продължава с пълна сила. Преди малко гледах от прозореца един мъж как газеше в пряспа до средата на бедрата му, а това всъщност е пътеката м/у двата блока  #Crazy

# 61
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Хей, Вени, здрасти, как сте с малкото Танче-сладуранче, защо смени ник-а, вече имате повечко зъбки сигурно Simple Smile))))
hahaha
Ивка,ами обичам промените.От време на време получавам факсове и променям по нещо за разнообразие  Mr. Green ooooh!
Цвети,добре дошла ,тук ще ти хареса със сигурност  smile3521

# 62
  • Мнения: 14
Ехо, варненки , как е положението! Излизайте да правите снежни човеци, ако самите вие не сте станали такива!  Laughing Надявам се да няма обидени от леко черния ми хумор! Heart Eyes
Фонтанелката на Митето, също още не е затворена, и ние като Стани на Ива сме на повечко капки (4бр.)заради изпъкнали ребърца, но се надявам да няма проблеми! Аз съм чула , че до годинката трябва да се затвори, но явно не е точно така при всички деца!
За звездите просто нямам думи, пък и ние си ги знаем какви са...
Цвети,  welcome ! Много ти е сладък малкия мъж! Heart Eyes
Исках да ви попитам, до кога трябва да преваряваме водата на мъниците?

# 63
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Хм,и на Таня фонтанелата не е затворена.Много е малка вече ,но си я има.Аз съм чувала ,че до година -година и половина трябва да се затвори  newsm78

# 64
  • Мнения: 356
Благодаря ви,момичета,за бързите отговори  Hug И на нас най-любими са ни всички чашки,хартии,шишета,щипки,орехи и т.н.,но все пак ми се щеше да купя нещо като за първи рожден ден!Ето и нашите любими


Мрм,за ваксините не вземам отношение - просто пуснах статията за който му се чете  Wink

За фонтанелката  - на консултацията декември казаха че е почти затворена,а сега ми се струва напълно затворена като я напипвам.Вит.Д нсме пили никога.

Васи,вода никога не съм преварявала - давам розов Девин.

Добре дошла на новата мама   bouquet Детето ти е голям сладур!

Ето и снимки от днешната ни разходка



# 65
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 698
Салвията предизвиква контракции, затова не се препоръчва за бременни.

# 66
  • Мнения: 5
Диде кажи нещо душата,как се чувстваш.Някакви неразположения?

Мими, много съм добре, скъпа, никакви неразположения нямам, пълна съм с енергия, даже съм отслабнала 1 кг  Crazy . А иначе не пиша, защото не съм чета и не съм в час със случващотото се, но няма как да пропусна нашите бебета-рожденници! Тия дни имахме гости и още имаме, де, ходихме на именни дни, рожденни дни, кино (гледах "Аватар"- хареса ми), дочитам една книга, която хич не ми харесва, но щом съм я почнала не мога да я оставя не прочетена  и утре пак сме на детски рожден ден и сигурно ще откараме там цял ден! Та, все хубави неща се случват при мен!
Заринка започна вечер да пие по 100 мл АМ, но след това пак си се кърмим по цяяяла нощ!  Confused
Може ли да се пие чай от салвия от бременна? Embarassed

Нашите любими играчки се сменят през седмица - сега много обича да гушка едно плюшено котенце, а до преди 3 дни не му обръщаше никакво внимание. Преди това хранеше едно бебе по цял ден (пусках клипче тогава) и най-вероятно след 3 дни, ще се заиграва с нещо друго!

Отивам да чета, докато дзвера спи!
мила,неможеш да пиеш,защото може да  предизвика леки контракции или ако кърмиш спира кърмата.Аз това знам за салвията.Дано да съм ти полезна Simple Smile
[/b][/i][/u]

# 67
  • Мнения: 1 134
Честит рожден ден на Ачо и Пламена! Да са много здрави, много щастливи и да радват мама и тате!

Весел празник!  bouquet

По повод играчките - имам вече тикове от кучето и от ковчега на Ной. Съпругът ми върви след мен вечер и повтаря: "Ти си ми приятел!" Laughing Най - хубавото на всичко от Фишер Прайс е, че има бутон за изключване. Mr. Green
От кака му има също около 3 кашона играчки. Тя никога не е предпочитала кукли, така че всичко е подходящо.
Но, ето вместо почерпка за днешната ни месечинка, нагледен материал с любимите занимания:

1. Това са предпочитаните играчки - http://lh4.ggpht.com/_QnXAhiWJtn4/S1XOurHA0uI/AAAAAAAAARI/_mnX7d … s512/SDC12900.JPG

2. Любимото занимание - http://lh6.ggpht.com/_QnXAhiWJtn4/S1XPH7gROuI/AAAAAAAAARM/rVhoNk … s512/SDC12903.JPG да ги пуска зад дивана, или да удря с нещо тежко по стената - вижда се голямото, обелено петно, нали?! Cry

3. Най - любимата играчка - http://lh3.ggpht.com/_QnXAhiWJtn4/S1XQPqoDHWI/AAAAAAAAASA/jMv2YH … s512/SDC13183.JPG  Heart Eyes

Не пиша много тези дни - зъби се показват от всякъде и положението е  ooooh!.

# 68
  • Мнения: 5
  love001 newsm51 smile3525благодаря на всички мами за топлото посрещане[/b]

# 69
  • Мнения: 2 784
Нашите играчки са тенджери, дървени бъркалки и капачки и всичко, което е на баткото  ooooh! настава бой и вой за играчки, защото и баткото харесва тези на Руси  Rolling Eyes Затова съм се засилила да купим един камион за яздене за р.д.  Thinking

Нашите  са същите. Има едно чекмедже, дето редовно го тършува, докато ние вечеряме. Там и слагам силиконовия лигавник, пластмасови купички с капачета, завързаната торбичка с капачките за детските буркани, лъжици, бъркалки и т.н.  Тубите от вода с капачки и тапи в тях бяха любимата играчка на Калина. Сега всичко на каката е любимо на малката и обратно. Никоя не си играе със собствените си играчки, но пък и не ги дава на другата. Хубавото е, че малкото будало взе да си пази вече интересите, че по едно време се бях уплашила, че вечно ще бъде обирано и тормозено. За РД и ние ще вземаме от тези камиончета, дето се карат с крачета и стават и за бутане, и за дърпане.
Честит рожден ден на Ачко и Пламенка! Да растат здрави силни и умни за радост на страхотните си майки!   bouquet   bouquet   bouquet

Добре дошла на новото майче, дано да намери нови дружки тук!
Още един ден у дома отмина без да се избием, слава Богу!  Mr. Green Хич не ме кефи тоя сняг, поне да можех да ги изведа, а то е -7 и вятър.... И като знам каква киша ще е като се разтопи...
Фонтанелата на Ралица не е затворена, капки не давам.

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
cveta nikolova karadjova,много ти е сладко момченцето.Сега видях,че е на 1 г и 4 м.Изглежда стабилен като стои и си личи,че е малко по-големичък

# 71
  • София
  • Мнения: 311
Найема,  Peace. Просто го прочетох и ми се стори прекалено. Много е сладка малката. Мишката нещо се страхува от снега, гледа да стои далече от него, а тук определено е по-малко от при вас. За Варна да не говорим (като гледам по тв)
Добре дошла на новата мама! Много готин е бонбона.
Аз още преварявам вода по навик. Ще взема да питам на сл. консултация докога.
А за фонтанелата - докторката никога не ми е казвала как е, но и аз не съм питала.
Това с тенджерата работи и при нас. Е, вече не...
Момичета, кажете пак за тортите. Гледам каталозите и не мога да се спра на никоя - т.е. много ми харесват.

# 72
  • Мнения: 356
cveta nikolova karadjova,много ти е сладко момченцето.Сега видях,че е на 1 г и 4 м.Изглежда стабилен като стои и си личи,че е малко по-големичък
И на мен ми се видя по-големичък,но ме досрамя да попитам  Laughing Да ти е жив и здрав,Цвети!

Мама З,страхотна ви е "любимата играчка"  Hug

Мрм  Hug

# 73
  • Мнения: 5
 newsm51 наистина всеки казва,4е изглежда по-голям за възрастта си,мн.е стабилен и див Laughing

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
mrm ,аз се двоумя между торта във формата на единица и торта правоъгълна със снимка на бебето.Май нещата се накланят към тази със снимката,защото и на татито тази му харесва.Ще правя мини бебешка тортичка за рожденичката,да хапне и тя.Ще се състои от бисквити плазмон,отгоре крем от царевично натурално нишесте,с АМ и пасирани плодове,пак бисквити и пак крем.Отгоре може да поръся с натрошени бисквити /дава ефект на орехи/ и плодове.
Вода не преварявам от 6 я месец.Само я затоплям в каната,за да й направя млякото.

Общи условия

Активация на акаунт