Отговори
# 30
  • Мнения: 24
Няма нужда да го променяш остави го за после. Пък както си решиш де, мен просто сега ме посети вдъхновението Wink

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 2 497
Честит рожден ден на сладките Плами и Ачо!!! Да са живи и здрави и много палави и игриви! Да растат умни и добри за радост на мама и тати!!! На майчетата - честито!   bouquet   bouquet   bouquet Hug Hug Hug



Калинче, супер заглавие!!! Peace

И нашите любими играчки хич не са играчки Simple Smile Шише от минерална вода, леген, пластмасовите лъжици за сервиране на салата, е, има и тук там някоя играчка дето писука, но най-много 2 минути да си поиграе с нея  ooooh!

Затова подаръкът за рождения ден е столчето за кола. Ще има и някоя друга дрънкулка, но не нещо особено  Grinning

Аз днес така сецната се събудих, че направо свитки ми излизат всеки път като се размърдам  #Crazy Слад малко тати тръгва по задачи и как ще го вдигам малкия направо не знам  Confused

Отивам да чета за ваксините...

# 32
  • Мнения: 566
Честит  първи рожден ден на Плами и Ачо,и на вас техните мами честит празник !!! С пожелания за едно прекрасно детство изпълнено с много радост и игри .
За играчките и Александра е от тези които си играят със пластмасови бутилки от бира или сок,щипки,но най и е любимо с кутийка от крем.

# 33
  • Мнения: 9
По темата за играчките-Ицо най-обича да си играе с жирафа на Фишър Прайс, отскоро се научи и да пуска кубчетата където им е мястото и е много щастлив от това си умение LaughingДобре че са Памперс, иначе според мен изобщо не си заслужава парите, за които се продава.Другата любима играчка му е един дървен влак и дървен конструктор. Умира да ги разхвърля, а аз да прибирам след него. Това е най-новата игра, на която се радва. На музикалните също се радва, но е на настроение, веднъж му харесват, друг път реве от тях.И май няма дете което да не обича "забранените" предмети като дистанционно, фотоапарат, телефони и кабели.
А ние за РД ще му вземем едни хубави обувки, защото така или иначе ще му подарят играчки и не виждам смисъл и ние това да вземаме.

# 34
  • Мнения: 1
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА АЧО И ПЛАМЕНА! ДА СА ЖИВИ, ЗДРАВИ И ДА РАСТАТ ЩАСТЛИВИ! ДА РАДВАТ И СЛУШКАТ МАМА И ТАТЕ!

# 35
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 789
Честит рожден ден на Пламена! Много щастие, късмет - невероятно детство й желая и по-малко щуротии, че да не побелява бързо на мама главата! Hug Миа, весел празник!  bouquet

Честит рожден ден и на Ачо! Да расте весело и послушно дете за радост на мама и тати! Писче, весел и прекрасен празник!  bouquet

# 36
  • Мнения: 360
Калински,страхотно заглавие си замислила,аз викам другата тема да я кръстим така,тъкмо ще сме стигнали пика на рождените дни. Hug
Диде кажи нещо душата,как се чувстваш.Някакви неразположения?
Мечи днес трябва да е била на доктор,чакаме отчета Grinning да видим кой къде и кога ще ражда Mr. Green
Пускам снимка на нашия топ 5,с кравичката спим,в тенджерата джуркаме манджи от сега,с бутилките вдигаме шум,а ако в тях кима щипки най-добре Laughing,книжката на Фишър прайс,но ни омръзва и почва да се опитва да я счупи и кораба на Ной,с него наистина се забавлява много.И при Еди има едни фигурки Гормити се казват,е полудява като ги види,ама малкия стисльо не си ги дава много много,та май ще и купя един два,че много им се кефи,те са мънички и гумени,много удобни за чесане на венците Mr. Green

# 37
  • Мнения: 4
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПЛАМИ И АЧО! ДА РАСТАТ ХУБАВИ, ЗАСМЕНИ, РУМЕНИ, ЧЕРВЕНИ, ПАЛАВИ И БЕЗГРИЖНИ!
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И НА СЕМЕЙСТВАТА ИМ И ОСОБЕНО НА МИА И ПИС!
Докато не съм забравила - Лори, и нашата фонтанела не се е затворила, но бях чела, че се затваря до 18/я месец и не се притеснявам засега. За твое успокоение се консултирай.
Моите мили съседи над нас днес се опитват да ни наводнят - помолих сзседката да ги пита какво става, а отговорът беше "Ами крана се развали". Имат кзсмета, че Краси спи и не мога да се кача до тях - те май с бременна жена работа не са си имали
Момичета, благодаря ви за хубавите думи за балончето, което е на мястото на корема ми - аз и предната бременност не бях с огромрн корем, предполагам, че и сега ще е така. Единствената разлика от предния път е, че това пумпалче ме рита доооооста повече от Краси - почти непрекъснато. Не че се оплаквам, само констатирам.
И Краси вкъщи ходи с тези чорапки като цървулки и на малкия така му е най - удобно, както и с маратонки. Купих обувчици на КиК, но той хич не се справя с тях и затова сме с маратонки. Нашите са Пума и съм много доволна(добре, че има кой да ни подарява от чужбина - тук никъде няма хубави и удобни маратонки за тази възраст). В неделя ходих и в Сити центъра и в Мола - е никъде не намерих, всички бяха супер тежки и с много твърда подметка. Ако някой види някъде подходящи да сигнализира,  Praynig
Стига съм ви досаждала м- засега

# 38
  • Мнения: 4
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СЛАДУРИТЕ ПЛАМИ И АЧО!!!
Да са много здрави, усмихнати и винаги да радват мама и тати!



А за най-щастливите мами днес


Във Варна положението е почти бедствено. Такъв сняг не е имало май в последните 5 години. Колата ни милата почти не се вижда вече  ooooh!

За любими играчки аз май не мога да напиша. На Ванеса вниманието не се задържа повече от 5 минути в/у нещо. Най-любимо занимание и е да дърпа на батко си играчките от ръцете. Бори се със зъби(дето ги няма още) и нокти. Май се очертава по-бойната от двамата и май бате, миличкия, доста ще го отнася занапред

# 39
  • Мнения: 263
Аууууу, не мога да се стърпя. Стара, но много добра смешка. "Звездите" преди и сега: цък  Joy

# 40
  • Мнения: 529
Нашите играчки са тенджери, дървени бъркалки и капачки и всичко, което е на баткото  ooooh! настава бой и вой за играчки, защото и баткото харесва тези на Руси  Rolling Eyes Затова съм се засилила да купим един камион за яздене за р.д.  Thinking

Ей, варненки, ще оцелеете в този сняг, само горкия ви кмет, че сега пак ще се окаже, че снегът не е завалял в правилното време и на правилното място Simple Smile) аз много обичам да се рина в сенга. Случвало ми се е да не си намеря колата също, много яко Simple Smile

# 41
  • София
  • Мнения: 2 508
Ауууу, Волен ме кефи! #Crazy

# 42
  • Мнения: 242
Аууууу, не мога да се стърпя. Стара, но много добра смешка. "Звездите" преди и сега: цък  Joy

Аууу,Дим Дуков трепе,а Глория е вкарала супер фешън грим Laughing Великият Георги Калоянчев си остава ВЕЛИК!!!! Марчето пък явно понякога забравя какъв бурсук е била.Волен Сидеров никога не съм си го представяла в такава светлина Laughing Звезди ме кефи повече сега,ама не заради дрехите  Laughing
Бе общо взето всички фолкпевици в момента изглеждат прилично благодарение на екип професионалисти,които се грижат за тях,благодарение на някой чичко Паричко и благодарение на тия добри хора-пластичните хирурзи.
Останалите снимани са си добре и преди и сега Peace Без Юлиан Вучков.Той е признат красавец и сваляч и не може да заема място при останалите "не толкова големи звезди" Laughing

# 43
  • София
  • Мнения: 216
Лори, на Стани фонтанелата е почти затворена, ние даваме по 2-3 капки вигантол, заради ребърцата, че са му малко изхвръкнали, но вече видимо се подобрява положението, педи каза, че не е проблем вече ,ако се затвори, аз едва я напипвам, на племеницата ми обаче фонтанелата се затвори след 2 години, водиха я на какви ли не доктори, дали не са изпуснали някой рахит, нямаше такова нещо, здравичка си е, пу-пу-пу, било наследствено се оказа, и всъщност се оказа, че на брат ми малката фонтанела не е докрай затворена и до ден днешен, съвсеееем малко, но не е, така че не се притеснявай, няма страшно, на малката вече е затворена, тя е на 4 и всичко й е наред  Hug

Хахаха, нали според Волен място за хомосексуалисти в парламента няма Simple Smile)))) Браво, Марте, как го изрови това, не е истина Simple Smile

# 44
  • Мнения: 5
привет и от мен!Исках да се вкл.по рано в темата,но чак сега успях Embarassedмаето мъниче също обожава да играе с неща,които не са за тази цел,но пък настава спокоиствие,след като прерови шкафовете и си намери желаната "играчка" Laughing

Общи условия

Активация на акаунт