Сърдечни малформации- тема 6

  • 51 985
  • 742
  •   2
Отговори
# 690
  • Мнения: 92
Кураж Калина и Бог да е с вас  Praynig Praynig Praynig

# 691
  • Русе/ София
  • Мнения: 695
Калина и ние ви стискаме палци и се молим всичко да е наред с Еди  Praynig

Имай вяра на лекарите, те са страхотни не само като професионалисти, но и като хора!

Преди минутка говорих с нашия хирург - д-р Пламен Митев. Той сам звънна, за да се поинтересува от Дарина - как се развива, имаме ли притеснения, здравословни проблеми......Трогната съм! След първата операция също ни се обади, за да чуе как е малката му пациентка.... Наистина съм страхотно развълнувана, защото не всеки ден се срещат такива хора - лекари които си помнят пациентите и семействата им и поддържат връзка с тях, интересуват се от здравето и състоянието им.

Дай Боже и занапред да можем да кажем, че всичко е наред с Дари, че сме и винаги ще бъдем благодарни и признателни и се гордеем с нашите лекари, които с Божията помощ и воля направиха семейството ни цяло!

Д-р Митев желая Ви от все сърце все по успешни случаи, които се развиват в благоприятна посока и отлични резултати във Вашата специалност, защото чрез Вас ние се докосваме до силата на хирургията!  bouquet

# 692
  • Мнения: 190
Цяла седмица следя темата, Калина бяха приети с диагноза като моето бебче, виждам че засега няма информация, моля ако някой знае нещо да пише.Много,ама много им стискам палци.Моля се за тях!

# 693
  • София
  • Мнения: 7 673
nelsiana, много прегръдки за теб, мило майче.  Hug

# 694
  • Русе/ София
  • Мнения: 695
Дано вуйната на Еди се включи с добри новини.... Никой засега няма инфо от Калина, а вероятно и тя самата няма възможност да сподели. Дай Боже всичко да е минало успешно! Praynig

# 695
  • Мнения: 237
И аз чакам някой да съобщи новини за Еди. Ние влизаме в болница на 8.12 и на 10.12 ни е операцията. Отново се подготвяме ...

# 696
  • Мнения: 21
здавейте нас ни исписаха операцията я отложиха за слет нова година защото за сега му деистват добре лекарствата и няма килограми ЕДИ чакат ни поне да станем 5 кг а той е 4 кг другия месец сме пак на преглед при Велковски да види как му деистват лекрствата понеже дишането му беше 70 а периода докато бяхмя 3та градска се намали на 50 много сам спокойна че има някакво подобрение и също така сам много щаслива че ме подкрепихте в тези трудни за мен моменти

# 697
  • Мнения: 237
Ох, kalina, слава Богу! Направо тръпнех да се включиш! Дано Еди се стабилизира и се повлиява добре от лечението. Пък и ще папка повече и ще наддаде. Това е една добра новина на днешния празник!

  Момичета, честит ден на  Християнското семейство! Много топлина и уют в домашното огнище ви пожелавам!

# 698
  • София
  • Мнения: 7 673
Калина, дано да продължаваш да ни радваш с добри новини и занапред.  Praynig Hug

# 699
  • Мнения: 92
Поздрави и от мен Калина.Много се радвам за вас Hug

# 700
  • Мнения: 70
Калина радвам се за вас. Hug

# 701
  • Мнения: 9 973
Здравейте и от мен
Бях 6м. неволно наказана  Stop Четях ви,но не можех да пиша.Днес помолих комшийка да пусне тема и да ми махнат наказанието.Дълго съм чакала  Laughing
Влади е добре,станал е страхотен циркаджия.На 01.12 сме на преглед вечерта при др.Маринов.Бяхме за 08-ми,но ТЕЛК-а ни е на 02.12 и преди 2 дни висях цял ден в болницата с молба за по-ранна дата  Grinning
Дано Еди бързо наддаде килограми.Моля се за него и са всички дечица от темата ни  Hug

# 702
  • Русе/ София
  • Мнения: 695
Не ми стана ясно това "неволно" наказание на почетен форумен член как, защо и от кого е наложено, но няма да любопитствам Wink Добре дошла след 6м отсъствие Деси Wink  Hug Ние сме на преглед на 2.12 - разминаваме се с 1 ден...  Другия вариянт беше да отложиш датата за ТЕЛК, след 8.12. Поне при мен така се получи на последната комисия. Получих "писмото" в деня на явяване пред ТЕЛК комисията в 15 часа следобяд - комисията била сутринта....  ooooh! Намерих телефона на Председателката на нашия състав и й се обадих да се извиня, че са ни чакали напаразно. Освен това не бях получила епикризата от Варненската болница (за гастро проблемите на Дари), нямах подготвени документи от личната, нужните изследвания от кардиоложката.... изобщо нямаше смисъл да се явявам и да бях уведомена по -рано за датата на комисията. Жената бе много разбрана (тя е единственият педиатър в състава) - директно ми даде възможност да си избера дата за нов ТЕЛК, когато подготвя всичко необходимо. Така че и това е вариянт да знаеш. По принцип в писмото за явяване на ТЕЛК пише да са подготвени еди какви си документи и да са направени изброените изследвания иначе без тях (и без ЛАК на детето) няма смисъл да се явяваш. Този ЛАК (личен амбулаторен картон) ми е обица от първата ни комисия Wink Дари нямаше картон. Всичко при личната ни е в компютърната й база и картони няма (освен при поискване и необходимост) - издаде ни за случая Wink Но иначе от ТЕЛК-а ти влизат в положението- то не са 1, 2 неща да подготвиш от днес - за утре. Дано всичко мине успешно на прегледа на Влади и после пред комисията - да нямаш спънки и там, защото макар и в рамките на закона, преценката остава субективна.

# 703
  • Мнения: 9 973
трябваше да блокират един акаунт от моето ай-пи,а са го ключнали ай-пито  ooooh!
И аз сама тръгнах да си търся писмото-5 дни преди датата ни.Тая ми каза,че много късно съм отишла  Stop

# 704
  • Мнения: 408
Здравейте, и аз предната седмица ходих да подавам документи за преосвидетелстване. Много се изненадах като ми казаха че след мецес ще ни бъде датата при положение че нашият ТЕЛК изтича на 1.12. Предишните два пъти седмица след като подадях документите и получавах писмо с определената дата, и не знам защо сега така ги бавят датите. Дани на нас ЛАК не са ни искали да носим като сме се явявали на ТЕЛК. Искат ми документ от лекаря, кардиограма снимка от ехо на сърцето и на бъбреците защото моят син е със двоен ляв бъбрек, което се води пак аномалия.

Общи условия

Активация на акаунт