Има ли фенове на Джефри Арчър? Коя е любимата ви негова книга?

  • 32 947
  • 166
  •   1
Отговори
# 15
  • Някъде тук
  • Мнения: 168
Здравейте и от мен, аз също съм фен на Джефри Арчър, любимата ми негова книга е "Търговецът".
Тези дни си купих "Пътеки на славата", но още не съм я започнала за да дам отзиви
  Peace

# 16
  • Мнения: 1
Харесвам много Джефри Арчър. Любимите ми книги са "Каин и Авел" и "Търговецът"

# 17
  • Мнения: 505
Благодаря ти, Летен дъжд   bouquet

# 18
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Почти всичко съм му изчела. Любими- Четвъртата власт и Каин и Авел.

Пътят на славата и Аферата Ван Гог категорично не ми харесаха.

# 19
  • Мнения: 59
Здравейте Simple Smile
Един от любимите ми писатели е Джефри Арчър , а го открих с "Каин и Авел " (много ми хареса ) , чела съм също : Блудната дъщеря ( продължение на Каин и Авел ) , Синове на съдбата, Нито пени ......, Затворник по рождение и един сборник с разказите му.
Сега съм се спряла с купуването на книги , ама скоро пак се задава нова вълна Simple Smile

# 20
  • Мнения: 452
Много любим автор и за мен!  Харесвам най-много сборниците с разкази. Последно прочетох "Пътеки на славата".Прекрасна!!

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 820
Аз сега започвам с "Аферата  Ван Гог" Peace

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 820
"Аферата  Ван Гог"  е   newsm10

# 23
  • Плевен
  • Мнения: 854
Прочетох "Търговецът", а сега чета "Синове на съдбата". Страшно ми харесват и двете и ще търся и останалите книги на автора. Станах му страшна фенка - пише супер увлекателно!

# 24
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
А аз скоро прочетох "Четвъртата власт" - някак по-слаба ми се стори от това, което съм чела до момента или поне ми бяха доста чужди вестникарските и издателските вълнения.
Очаква ме "Затворник по рождение".

# 25
  • Мнения: 348
Здравейте. От Арчър съм чела само "Пръв между равни", въпреки че в семейната библиотека има много негови книги. Но тази мога да препрочитам отново и отново, още повече, че уча Политология и в много отношения беше един от факторите да заобичам материята, която уча  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 312
Чела съм всичко излязло на български, най-любима ми е Търговецът, след нея двата сборника с разкази.
Това което най-много ми допада при Арчър, е че книгите му са наистина различни една от друга, а не както често се случва с успешните автори - вариации на една и съща история до втръсване.

# 27
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 749
Като се замисля всичките,които съм прочела  Simple Smile Може би най много "Каин и Авел".

# 28
  • София
  • Мнения: 2 381
"Аферата  Ван Гог"  е   newsm10
Ей, дала си отчет в темата.  Grinning
Чела съм всичко излязло на български, най-любима ми е Търговецът, след нея двата сборника с разкази.
Това което най-много ми допада при Арчър, е че книгите му са наистина различни една от друга, а не както често се случва с успешните автори - вариации на една и съща история до втръсване.
И на мен затова ми харесва...
А аз скоро прочетох "Четвъртата власт" - някак по-слаба ми се стори от това, което съм чела до момента или поне ми бяха доста чужди вестникарските и издателските вълнения.
Очаква ме "Затворник по рождение".
Аз, пък, почнах с "Четвъртата власт", но работя в този бранш и никак не ми беше чужда. Като се замисля, може и да я препрочета, въпреки, че не чета книги по повече от 1 път.

# 29
  • Мнения: 21
Има няколко книги, които няма да забравя. "12 клопки" на Арчър е една от тях.

Общи условия

Активация на акаунт