Мама чака пролетта - с МАРТ пристига радостта!(31)

  • 16 563
  • 749
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 73
Челси, скъпа, горе главата! Строявай ги в две редици и да те слушат!  smile3513 Мисля за теб и ти стискам палци  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Всичко, ще е наред накрая, сигурна съм. Бебоците ти, като съдя по тумбачето, са пораснали много, милите. Само едничкото от твоите е по-тежко от моето едно, а и аз все мрънкам, че ми тежи.  Embarassed Възхищавам ти се, дръж се още малко - януари почти мина, февруари е къс, краят му се вижда (та чак страх ме хваща, ама това е съвсем друга тема).

Стискам палци също и на Цецинка и нейните две мънички човечета.

Обсъждали сте матраците. Нашият матрак е първият на тази страница, модел М - със средна твърдост. Надявам се да е подходящ. Не трябва да е мек, но не ми се искаше и да е от най-твърдите.

# 691
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Да, и нашият е като първия показан от Кармен.

# 692
  • София
  • Мнения: 275
Ще се ходи до Хиполенд, видях, че там ги предлагат да ги видя "на живо" Hug

# 693
  • Мнения: 454
Antoniya The One, Rosi17 моля ви пуснете линк точно кога и къде е лекцият в сряда, защото мисля и аз да дойда и ще се радвам ако се запознаем, че до сега вс енещо ставаше и не успях нито на последната среща да дойда, нито на лекциите.

# 694
  • Мнения: 723
Добро утро и от мен!
Най-после си харесах кошара, ето тази е, само че зелена на цвят, но се чудя с какъв матрак.
http://www.eshop-bg.eu/product.php?ProductID=155
Да ви питам вие какъв матрак взехте за вашите легълца?
Аз съм доволна от спортните кошари и то много
Васко спеше в такава 3-и години,сега София я "ползва",не е "мръднала",
удобство е ,че при завъртане  детенцете не си удря главичката ,защото е с мрежи, а също така се избягва възможността да си пъхне крачето между решетките,
имах и дървена ,нкоято слагах обиколници ,за да предпазя от удари детето,но пък вътре кошарата така се затопляше.....,
да не говорим,че има и предимството да се сгъва и да се пътува с нея,
за матраците -мнение нямам,ползвам обикновен-препоръчаха ми го в магазин Штъркел,като пазарен дълги години-без оплаквания Grinning,
сега и за бебето смятам да купя такава кошара.......друг е въпросът къде ще я слагам Grinning,
Челси-ти си герой и така както е тръгнало може ,и 9-я месец да преполвиш-едно бургаско майче преди дни роди близнаци две седмици преди термин...и то нормално, а беше с планирано секцио,сега се чувства идеално,много е жизнена и щастлива
пожелавам ти и на теб нейния късмет
Лек и слънчев ден момичета  

# 695
  • София
  • Мнения: 275
delight лекциите се провеждат всяка сряда от 11ч. в сградата на магазин Бейби Мол(намира се в Люлин 7).
Това е линка за предварително записване и повече информация.  Peace
http://www.ma-mabg.com/mama_babymall.php

# 696
  • София
  • Мнения: 372
много ме е яд за лекцията, но бебка е по-важна. Аз сега вдигнах страшен скандал на бюфета вкъщи, че не се е изчистил и подредил сам и той взе че го направи  LaughingИ аз съм като приказката за неволята, викам викам, пък накрая сама си го правя. Сега обаче лягам, че ме стегна корема, явно ще се чисти на час по лъжичка. А пък какъв скандал го чака мъжа ми довечера, че ТОЙ не е изчистил ... дано само пусна метлата и не яхна прахосмукачката, че тогава негово чудо та ничие. #2gunfire

# 697
  • София
  • Мнения: 372
забравих да ви предупредя да се пазите, че има много лош стомашен вирус. Майка ми е много зле и докторката й е казала за нищо на света да не се приближава до мен да не ме зарази, че било много лошо. Така че ако можете не се завирайте сред много хора.

# 698
  • Мнения: 68
здр мамчета
челси точно така мила няма да им  се даваш #2gunfire
ахони стои на топличко мила,след някои месец пък няма да се прибираме от разходки с бебчовците.
дари добре завърнала се чакаме снимчици
тинк не е писала днес.
мама ив сигурно нанка още
прим мен нищо ново
а аз пък нали незнаех за тези матраци какви трябва да са и си взехме на бертони с пяна само.не изглежда лош,но не разбирам много

и стеллето я няма да пише и мамма и много други

# 699
  • Мнения: 30
Момичета, пратете ми паролата, моля!

# 700
  • София
  • Мнения: 372
Mucinka111, изпратих ти парола

# 701
  • Мнения: 73
Момичета, аз миналата сряда бях на лекцията в Бейби Мола и много ми хареса, обаче по средата трябваше да отида да пишкам  Embarassed и изпуснах около 5 минути от лекцията, точно когато Ели обясняваше за слагането на пелени на момченцата. Въпросът ми е за посоката на ... пишката на бебето, накъде да сочи.  newsm78  Питах я след лекцията, и тя каза да сочи надолу, но не разбрах дали това е защото така е по-добре физиологично, или само защото попиващата материя на памперса е надолу.
Вчера излизах с една приятелка, която ми каза, че слагала пишката на нейния син нагоре. По тази причина за него ползвала марката еднократни пеленки Либеро, които имали ластик на кръста, така че да не си мокри блузката.

Май че има две "школи" - едната за нагоре, другата за надолу (както има и различни мнения за това колко рано да се захранват бебетата). Ако има майчета с пораснали момченца, може ли да споделят от опит накъде трябва да се слага тази така важна част от бебешката анатомия?  Wink

# 702
  • Мнения: 6
пратете ми на мен паролата, моля

# 703
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Аз я слагах нагоре. Колкото и невероятно да звучи бебетата също получават ерекция и ако пишата е надолу може да го боли когато получава такава. Друг е въпросът, че винаги като отворех папмерса си беше надолу Tired

# 704
  • Мнения: 24
Добро утро, мами  Hug

Аз станах и започнах да снимам покупките, но малко съм в застой сега, защото на камерата й падна батерията...  Rage А ние още не сме си взели фотоапарат  Sad Та половината съм ги нащракала, сега трябва да изчакам малко да се съвземе батерията и да донащракам останалите.
Относно матрачето - и ние взехме Магнифлекс. Струва 130 лв. в Бейби Мол-а, размер 120/60.
Кармен аз изобщо не се сетих да питам за момченцата и пелените на лекцията, но се надявам в клиниката да ми покажат как става  Peace

Евче  Hug  Hug  Hug няма нищо по-изнервящо от продължителен болничен престой  #Cussing out Но още мъничко, мила  Hug Много Ви мислим всеки ден и виж как чудото си стана  Hug  Поръсвам те с твоя вълшебен бебешки прашец babydust7 babydust7 babydust7

Общи условия

Активация на акаунт