Скоро всички ще сме във девети, ФЕВРУАРИ ще родим авторитети! (40)

  • 18 112
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Честит малък принц на мама Сияна, да е жив и здрав и бързо възстановяване на майчето!
Радост, успех мила, стискам палци!
Абе много ми е зле интернета не мога да изчета нищо, сега се връщам да наваксам за днес!
Мий, добре дошли! Hug

Последна редакция: сб, 23 яну 2010, 20:32 от Dallcheto

# 721
  • Мнения: 0
Честит ти син Сиянче! Пожелавам много щастие с новото попълнение на цялото ти семейство! Бързо възстановяване на теб!
Мии, добре завърнала се! Много щастие занапред на цялото ти семейство!
Преслав е прекрасен!
Радост, стискам ти много палци, всичко да се подреди при теб!
Шаманче, ще страдаш и ти откъм страна кандидат снахи при тоя красавец/пу-пу/.

# 722
  • Мнения: 98
Една приятелка в момента е във 2-ра градска и утре ги изписват с нейния бебок..та тя в момента дава по 80 лв за ВИП стая и то не за друго ми от лигавщина,защото имало циганки родилки...иначе разликата каза че е,че ВИП стаята са 2 легла с баня а другите стаи са 2 стаи с баня демек на 4 легла-баня...но все ми се струва много 80 лв само заради това че 3 дни може да си с циганка...аз за сега мисля да рискувам без ВИП-ще видя какъв ми е късмета с кой ще се падна в стая и ако е много зле положението тогава вече ще му мисля...Иначе каза че има някъде 3-4 бебета дето са се родили вчера...смисъл не е няква лудница или голям наплив...но е адски доволна като цяло от всичко...Дано и нашето време като дойде да имаме късмет и да не се разочароваме...

# 723
  • София
  • Мнения: 6 011
Моето раждане продължава да НЕ предизвиква никакъв интерес у околните.  Rolling Eyes Laughing Ако толкова ви тежи загрижеността на близките ви, пренасочвайте ги на моя номер.  Laughing Да видите, че е по-гадно на никой да не му пука.  Mr. Green
Ради, при тях толкова се раждат на ден 3-4 горе-долу, наистина е спокойно отделението, вЕрвайте ми, ако беше лудница нямаше да стъпя там.  Laughing

# 724
  • Мнения: 1
Здравейте мами  Hug

ЧЕСТИТО БЕБЕЧЕ НА СИЯНКА ,БЪРЗО ДА СЕ ВЪЗСТАНОВЯВА И ДА СА МНОГООООО ЩАСТЛИВИ   bouquet


На болните мами бързо да се оправят и да не се отпускат на финалната права  Naughty

На тези тръгнали към болницата  УСПЕХ  Hug

На мен ми е мързеливо ,четох ви досега , но утре  ще пиша . . . .  Tired

Целувки на всички . ..  . .

# 725
  • Мнения: 339
 Ееех Ника, аз чудесно те разбирам и при мен ситуацията е същата, никой не ме пита нито как съм , нито роди ли, нито справям ли се с малкия, добре че аз съм си нахална и като ми докипи звъня на на майка ми да й се пооплача, тя жената ако не друго поне ме изслушва, нищо че все едно не ме чува какво съм й казала  Laughing Днес обаче на нея не й е ден май, тръгна уж за насам, ама първо спукали гума с баща ми на път към гарата - едва не изпуснала автобуса и после тамън минали границата и той се развалил ooooh! Преди малко звънна да каже, че най накрая дошъл резервния и са пак на път. Моля се само да нямат повече произшествия и да стигне благополучно.
Шаманче, хиляди благодарности за личната доставка днес , дължа ти и услуга и почерпка да си знаеш  Hug

# 726
  • София
  • Мнения: 6 011
Роро, и аз за теб си мислех, явно и у вас няма промяна!  Laughing Дано майка ти пристигне благополучно, поне да поеме малкия, пък ти да си довършиш ремонта /евала ти за което, мен вече не ми се занимава с големи проекти, освен раждането/.

# 727
  • Мнения: 339
То и на мен не ми се занимава вече Twisted Evil По миналата вечер зациклих и седях насред стаята да зяпам стената до три часа , накрая се разревах, че на нищо не прилича Rolling Eyes, а вчера пък пак ме хвана музата и до пет сутринта съм се отнесла да мажа, накрая се прибра мъжа и как не ме натири с точилката не разбрах. Ама  на него вече отдавна му е ясно , че каквато и глупост да съм си наумила докато не си я получа или свърша няма да мирясам. Даже днес гък не каза като го разкарах за шести път до строителния да сменяме мечетата hahaha Стискайте ми палци и Стоян да заспи днес по навреме, че да довърша най накрая  redecoration
 
А на мен ли ми се струва или тука някакво затишие е настанало, да не се изнесоха всички към родилните Mr. Green

# 728
  • Мнения: 4 187
Аз съм се отдала на Джонатан и Хенри :lol ( дават Тюдорите по Нова ), нямам време да се занимавам с евентуални раждания  Joy !

Ето да изплакнете око  Heart Eyes !

Последна редакция: нд, 24 яну 2010, 00:12 от star

# 729
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Добро неделно утро, момичета!!! Hug
Хайде да закусим и да си почиваме Simple Smile (не, че не го правя непрекъснато --> чак се уморих от почивка)



Ника --> относно Глобул...
От почти две години ползвам мобилния интернет ... бавен е, когато съм някъде на почивка и няма добро покритие на мрежата. Нали знаеш, че моб. нет минава през сим карта и както не работят добре телефоните при слабо покритие - така е и с нета. Аз съм на 4 м.б. за 36 лева; не тегля през него филми и музика и ми е достатъчен, за да се забавлявам разглеждайки разни сайтове и да не скучая. В Germanos ми предложиха за 48 лв. неограничен достъп и лаптоп (Aser notebook) ... изглеждаше с добри параметри Simple Smile, но ние имаме два топ-а и един стационарен ... не ми трябва още един Simple Smile Много сме смешни като си легнем вече и заспиваме вместо с книжка ... всеки с лаптопа си Simple Smile

Иначе при мен всичко върви след вас като преживяване, че съм от последните ... и за това като си ви чета се и успокоявам, и забавлявам, и стискам палци, и се ядосвам с вас, и се радвам с вас ... По цял ден не излизам от форума, но ви "гостувам" (най-вече от мързел да се логна, защото нямам какво съществено да споделя Simple Smile)

Успех на запътилите се към "голямата" дата Simple Smile
На всички с болежки - бързо подобрение.
На малките появили се вече бебоци - да папкат и да не плачат мнооооооого Simple Smile

# 730
  • Мнения: 88
добро утро,дами Simple Smile
Добре дошли на Мии и малкия сладур,много се развълнувах като четох разказа,прекрасно е че всичко е наред вече  Hug
Аз пак ще задам един глупав въпрос-имам някакви болки като менструални,само че не са ми текли води,корема ми е твърд,но не много,това какво трябва да е?  newsm78 Защо ли вече не тръгна да раждам,толкова съм се филмирала,че само раждания и течове сънувам...

# 731
  • Мнения: 3 718
Добро утро момичета  Hug

Аз за ВИП 80 лв. няма да дам, мислех за вариант половин Вип  Mr. Green Тоест стая за двама души с баня. Аз съм си социално животно и предпочитам с циганките да друсаме маанета в стаята, отколкото сама да стоя три дни (поне). Ама като гледам, дори и това не си заслужава, наистина не вярвам да има наплив, въпреки рекламата ни  Wink

Ро, като се завърнете насам, приемам  Grinning Майка ти е много симпатична.

# 732
  • Мнения: 157
Добро утро, сладуранки Hug

Благодаря за кафенцето и закусчицата  Laughing

Би трябвало това утро да е приятно, защото мойто момче ми беше направило усмихната филийка за закуска и, естествено, аз се зарадвах, ама дотам... не се наспах, на два пъти будувах през нощта, носа ми се лигави нещо повече, бе въобще, гадно ми е Sick
Добре, че мъжо го няма, че от сутринта щяхме да се караме, то  мойто угодия няма Mr. Green

оставям ви, с пожелание за прекрасни емоции, в този мразовит ден  cold

# 733
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Добро утро !  Hug

# 734
  • Мнения: 27
Добро утро!

   Честит син , на Сианчето, много да ги радва и слушка!

  Мии, добре дошли с Преслав, прочетох с интерес разказа ти, този на Бела, също!

  
добро утро,дами Simple Smile
Аз пак ще задам един глупав въпрос-имам някакви болки като менструални,само че не са ми текли води,корема ми е твърд,но не много,това какво трябва да е?  newsm78 Защо ли вече не тръгна да раждам,толкова съм се филмирала,че само раждания и течове сънувам...

  Нали знаеш ,че не е задължително да ти изтекат водите, според мен, изчакай, още малко и ако нещата не се уталожат....знаеш!! Мисля ,че веднъж ходи вече до болницата, ако не се бъркам!  Hug С теб сме!  Heart Eyes

   la vida loca , мерси за закуската и кафенцето, ще се възползвам! За интернета на Глобул, имам същите впечатления от познати, а ние иначе сме на ADSL на БТК!

  
  

Последна редакция: нд, 24 яну 2010, 10:24 от margo_tosheva

Общи условия

Активация на акаунт