Януари си е тука вече, време е за малкото човече - 32 (2 епизод)

  • 32 622
  • 752
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 41
Честито бебче на Копнеж, да расте здрава и щастлива малката Дарина и много да слуша мама и тати Hug
Честити именник на МТВ и рожденничка на Сиер, много да ви слушат и да ви помагат за бебетата.   bigdance2
Честито бебче и на Далечна, а и на всички обебили се тези дни.
Нямаме ли майчета правили погача вече newsm78
Има, има. Ние правихме погача в събота, ако ми остане време по късно ще кача и снимки.  Simple Smile
Аз пак с въпрос като падне пэпчето какво правите? Пак лш само със спирт мажете или и още нещо? Пъпчето почти е паднало амаот долу ми изглежда кофти дали не се слага антибиотична пудра?
Ами ние мажехме със спирт и след това със топоцин, по препоръка на свеки, която е мед. сестра, ако искаш пробвай така или се обади на педиатъра да питаш.

# 751
  • Мнения: 647
Куин, на мен Минев ми каза да пия метергина от 5 до 7 дни, от януари имам останали хапчета за 6 дни и ще го пия докато свърши, днес вече ми е добре, вчера явно заради температурата от гърдите ми беше много отпаднало. После не знам какво следва - ще ми спре кървенето, или още трябва да ми тече, идея си нямам.  ooooh!
На 4 или 5 февруари ще водим бебо на безплатния преглед при неонатолог в Селена. Мисля при Молева да го заведа, тя беше дежурна при секциото, а на първия ми син пак тя ми беше ненатолог във Весела и съм с много добри впечатления от нея.

Катинче и нашето бебе е такова поспаливо, за 24 часа му се събират едва 2-3 часа будуване, и то с къпането.  Simple Smile Иначе видимо е пораснал вече, почна и да нахитрява, едва го махам от цицата, така се насмуква, че понякога след това повръща.  Laughing

# 752
  • Мнения: 0
Не знаех дали да пускам нова тема, но ето я и нея - НОВА ТЕМА - "Родени 2010"

Последна редакция: пн, 01 фев 2010, 15:49 от AnMary

Общи условия

Активация на акаунт