Директорът прави училището

  • 23 462
  • 118
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9
  bouquet Ние, родителите на учениците СОУ”В.Друмев”-град Варна, подкрепяме ръководството на училището и колектива от опитни професионалисти.
В лицето на Директора  всеки от нас намира загриженост и подкрепа за нуждите на нашите деца.Особено внимание се обръща на децата със специални образователни потребности.Под неговото ръководство училището  се превърна в едно от престижните Средно общообразователни училища в града. Подбраният учителски колектив дава най-доброто от себе си за обучението и възпитанието на децата ни.
Желанието на всички нас е нашите малчугани да пораснат  и завършат образованието си под неговото бащино крило и хуманен поглед.  bouquet

# 46
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Моите уважения, Pepsika, но така написано, изглежда или да нямаш никакъв опит с форуми или да си директора на това училище - анонимно, декларативно и приповдигнато хвалебствие с характерен стил.

Дай Боже нещата да са добре там и да стават все по-добре!

# 47
  • Мнения: 23 340
....................
Желанието на всички нас е нашите малчугани да пораснат  и завършат образованието си под неговото бащино крило и хуманен поглед.  bouquet

Crazy  Toва звучи като социалистическа реч на млад пионер.Много нескопосано,много.
Дали ,вместо да се правят 'реклами' по форумите ,няма да е по-добре да се наблегне добруването на училището?!

# 48
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
дам, и има и "неистини" май...

# 49
  • Мнения: 9
Нямам опит в писането по форуми наистина.Благодаря за препоръките!Но твърденията ми са искрени.  Изказани са  от много хора,чийто деца са ученици в училището.Хубаво е да търсим учителски грешки , но да носим и знаем собствените си отговорности като родители, да уважаваме това , което децата ни получават в българското училище.

# 50
  • Мнения: 1 310
smile3523Ние замълчахме, когато се появи анонимното писмо с упреци към нашето училище и директор. Приехме казаното като клюка от задния двор. Решихме да не даваме отговор на безименния автор...
Наистина някой колеги , не са наши учители...
ooooh!
Има и още грешки в целия пост - правописни и изобщо не спазени правила за набиране на текст /интервалите ги нямат за нищо  ooooh!/. Учителки, пишещи неграмотно, но правят жалък опит да си защитят западащото училище.  ooooh!
Още по-голяма излагация!  Crazy

# 51
  • Мнения: 23 340
smile3523Ние замълчахме, когато се появи анонимното писмо с упреци към нашето училище и директор. Приехме казаното като клюка от задния двор. Решихме да не даваме отговор на безименния автор...
Наистина някой колеги , не са наши учители...
ooooh!
Има и още грешки в целия пост - правописни и изобщо не спазени правила за набиране на текст /интервалите ги нямат за нищо  ooooh!/. Учителки, пишещи неграмотно, но правят жалък опит да си защитят западащото училище.  ooooh!
Още по-голяма излагация!  Crazy
Пипи,и аз ги видях и мислех да го отбележа. Crazy

# 52
  • Мнения: 2 898
Несериозно е да се твърди, че директорът прави училището. Той ръководи /ако умее, разбира се /. Това е институция, в която не може без участието на учители, родители, ученици, настоятелство и т.н.  Директорът сам нищо не може да направи. Иска се умение, дарба ако щете, за  да я вършиш тази работа. Да се управляват хора е много трудно и не всеки става за това. По конкретния повод  ще кажа само, че в списъка на уволнените некоректно са включени имена на учители, напуснали по собствено желание заради друга работа.

# 53
  • Мнения: 23 340
Несериозно е да се твърди, че директорът прави училището. Той ръководи /ако умее, разбира се /.
Тоест пак опираме до това,че ако не умее да управлява,то училището запада. Peace

# 54
  • Мнения: 2 898
Деси,  newsm51!
Несериозно е да се твърди, че директорът прави училището. Той ръководи /ако умее, разбира се /.
Тоест пак опираме до това,че ако не умее да управлява,то училището запада. Peace

 Така е. Лично съм свидетел как една некадърна директорка опропасти училище с 40г. история. Първо назначи своите хора, принуди 50% от персонала да си замине "доброволно", успя да прогони ученици и родители, дворът заприлича на джунгла, а накрая закриха и училището.

# 55
  • Мнения: 23
Факт е, че директорът на СОУ "Васил Друмев" по образование е начален учител, а преподава музика в 9 клас!? А от медиите и интервюто с учениците разбрахме, че за цяла година е влизал 2 пъти в час!!? Както се казва: No comment

# 56
  • Мнения: 2 898
Права си, това наистина не се нуждае от коментар.

# 57
  • Мнения: 654
Особено във времената с делегиран бюджет и властта в ръцете на директора,мисля,че точно той е човека,които прави училището.
И след като няма възможност е уместно да си ходи-къде  по собствено желание,къде по принуда.

# 58
  • Мнения: 2 898
И след като няма възможност е уместно да си ходи-къде  по собствено желание,къде по принуда.

  Не съм чула някой да си е тръгнал по желание. Виж, принудата понякога се оказва мисия невъзможна.

# 59
  • Мнения: 9
"Директорът сам нищо не може да направи. " - този цитат е обяснение на казаното по-горе от мен.  Може отново да ми се скарате, но с участието си във  форума споделих мнение в защита на едно училище и имах доброто желание  да потърся съвет за дейността на училищните  настоятелства.  Как ние,  родителите, можем да сме от полза за собствените си деца, пък и да подпомогнем училищата, в които са ученици? Някой може ли да  ми подскаже, все пак?

Общи условия

Активация на акаунт