Шоколадов сладкиш с майонеза

  • 278 818
  • 1 547
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 22 867
Kokonut, изглежда такъв един кремест, дето най ги  обичам, Heart Eyes  bouquet А за разпределението на крема - на последната тортичка, която правих, и аз така го разпределих, повечето крем беше отгоре, ама на никого не попречи. Следващия път ще меря по-точно! Grinning

# 706
  • Варна
  • Мнения: 945
И тук да ви пожелая - Честит 8-ми март!   bouquet  bouquet  bouquet

Сладка хапка специални благодарности за рецептата  smile3525
Много лесна, сполучлива и бърза  Peace
Спретнах я във вид на торта Рафаело - стана разкош. Уж за днешния празник беше, но вече е почти изядена  Wink.
За пореден път се убеждавам с колко различни вкусове сме всички у дома, за моя радост с тази торта уцелих в десятката за пореден път  Simple Smile



# 707
  • Мнения: 22 867
didnik , страхотно изглежда! Heart Eyes  bouquet Ама я дай малко по-подробно как превърна тоя шоколадов сладкиш в торта Рафаело?

# 708
  • Мнения: 622
Дидник, страхотна е тортата!  Hug

# 709
  • София
  • Мнения: 466
Дидник, страхотна е тортата!  Hug
Приказка е! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes А какво е кремчето?А пудинг сложила ли си в блатовете?Разказвайййй Laughing  bouquet

Честит празник,момичета!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 710
  • София
  • Мнения: 466
Kokonut,да ви е живо и здраво проходилото детенце  bouquet

# 711
  • Мнения: 2 803
Честит 8 март!
Страхотен сладкиш! И аз се нареждам за подробности по рецептата!

# 712
  • София
  • Мнения: 466
Ето я и мойта торта,но нямам снимка на разрез,че си забравих апарата Laughing

На външен вид не е добре Tired,но на вкус бешеее.........разкошна! Heart Eyes Рожденничката много я хареса,а мъж й още повече Laughing Laughing Laughing
С кремчето на Лабрекс е,което вече ни е любино  bouquet
В тестото за блатовете сложих 1 ромова есенция Peace Поръсих с орехи и карамелен топинг Heart Eyes

# 713
  • Варна
  • Мнения: 945
Радвам се, че ви хареса тортата момичета   bouquet
А вина за идеята за торта с тези блатове носите всички вие, които сте правили сладкиша в други вариации
преди мен   bouquet
Няма нищо особено - просто разделих дозата на две и опекох за по 10-12 мин. два отделни блата. Вътре вместо какао сложих пудинг Сметана на доктора и малко червена боя. Сиропирах със сок от компот от ананас и украсих със същия, сложих и доооста ягоди - заради децата. Иначе крема е същия по рецептата на Natalyna за торта Рафаело  Simple Smile

Лабрекс благодарско за мнението за крема - много се хареса в оригинал и за още питат  Wink   bouquet

Кафе със сметана хич недей да скромничиш - разкошна е станала тортата   bouquet
И аз исках да правя с този крем, но мъжото нещо не му се хапват извара и крема в последно време  Mr. Green

# 714
# 715
  • Мнения: 429
Честит осми март, момичета   bouquet
Отново ми потекоха лигите от прекрасните ви торти!
Кокос, страхотна торта си спретнала за чаровния разбойник  bouquet
Аз днес най-накрая се престраших да  сладкиша под форма на торта (мъфини често правя, но от торти много ме е страх Embarassed) Накратко какво се получи + няколко въпроса:
1. След изваждане от тавата леко се пукна. Дали не съм го препекла или пък е защото не беше съвсем изстинал?
2. Никога не съм рязала блатове и  не се справих. Получи се 1 хубав блат + парчета. Споделете изпитани трикове?
И накрая благодаренир на крема на Лабрекс замаскирах всичко   bouquet Тортата още не съм я опитала, защото е за   довечера, но от кремчето си хапнах -страхотно е !!!

# 716
  • Мнения: 622
Дидник, много е идейно предложението ти! Смятам да се възползвам следващият път, ще взема карамелов пудинг и ще му направя глазура от бонбони лакта, така и сина ми ще може да си хапне, че още има наложено вето над шоколада.  Joy
В момента пека сладкиша и си направих глазурата- този път не ми стана толкова течна като предния.  Thinking

# 717
  • Мнения: 180
Кафе със сметана, мерси   bouquet И твоята тортичка се е получила много добре, предполагам и на вкус се е харесала от гостите и рожденичката.

Дидник, и твоето предложение е много апетитно!

Бърборанче,чакаме от теб снимка как си замаскирала положението  Party

# 718
  • Мнения: 429
Кокос, въобще не я снимах. Няма да се излагам, я  Joy На вкус обаче беше страхотна Simple Smile

# 719
  • Мнения: 3 451
Офф,потекоха ми лигите.Мисля днес да спретна майонезения разкош.
Обаче за заливката мисля да не си играя,ами да купя един шоколадов топинг + орехи да наръся отгоре  Heart Eyes
Само ме притеснява да не се изложа,че винаги де що има сода или бакпулвер винаги първо бухва,после айдеее сплесква се,а не вадя веднага от фурната  Crossing Arms
Ако някой може да ми каже защо така се получава,а и също в средата бухва,пък краищата сплескани,аз ли греша нещо?
newsm78

Общи условия

Активация на акаунт