148 DE - Купонът продължава, Фашинг наближава!

  • 36 341
  • 758
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 605
Веси, недей да раждаш в БГ. Раждането окей, но ако не дай Боже има проблем с детето?  Confused
Да ти е жив и здрав Рони и още много години да те глези  Wink

Майра, ако не те затруднява, бих се зарадвала  Blush

Деси, добре дошла в ужасните 2  Mr. Green

# 61
  • Мнения: 3 521
Мдам, или го е затръшкал пубертета, или просто израства и за това е така изморен и раздразнителен. Ако до 2 седмици не мине, значи е първото Mr. Green. Като се сетя моята какъв крокозъбъл беше тогава Whistling Whistling Whistling

# 62
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Благодаря за топлото посрещане в клуба на въпросните "2 години"  Confused Аз разчитах това да е нещо седмично  Thinking и как човек комуникира с такова криво детенце  Rolling Eyes то няма диалог - има само тръшкане и мрънкане  ooooh! ooooh!

Веси, аз от опита си на раждала в БГ, в София, в Шейново, не че се случи нещо непростимо лошо там, но преживявайки тукашното раждане в ДЕ - не бих избрала БГ  Wink Дето има един лаф: частна частна клиника ама колко да е частна  Crazy Crazy  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 3 521
Е, Деси, то има и моменти на просветление...колкото да поемеш въздух и преглътнеш желанието да го удушиш. Mr. Green

# 64
  • Мнения: 467
Веси, ами ти както казваш си с високо кръвно, мисля, че то спада към причините за секцио. Поне в Бг съм чувала, че е така, за тук не съм сигурна.

# 65
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Е, Деси, то има и моменти на просветление...колкото да поемеш въздух и преглътнеш желанието да го удушиш. Mr. Green
Mr. Green Mr. Green Mr. Green след днешната сценка по средата на улицата ми идеше и по-тежки действия да предприема  Mr. Green Mr. Green

# 66
  • Мнения: 108
Веси, ами ти както казваш си с високо кръвно, мисля, че то спада към причините за секцио. Поне в Бг съм чувала, че е така, за тук не съм сигурна.
Тук за съжаление не е причина.Влязох да раждам Мики със 170/100 и ми се изсмяха,че искам заради това секцио.Регулираха го с хапчета.Казаха ми,че имат жени с много по-тежки случаи от моя,които вдигат над 200. Blush

# 67
  • Мнения: 108
Какви костюми ще облекат децата ви за фашинга? Grinning

Някой беше ли питал за костюми в предната тема или пак аз нещо съм влязла във филми?! newsm78
Днес видях в Кайзерс на жаби,пожарникари,спайдермен и други.В H&M и C&A също мернах.

# 68
  • Мнения: 9 052
Какви костюми ще облекат децата ви за фашинга? Grinning

Някой беше ли питал за костюми в предната тема или пак аз нещо съм влязла във филми?! newsm78
Днес видях в Кайзерс на жаби ...

Айде сега ще се дублираме ли? Кой е иzмислил пък на жаби  newsm78 Не може така. не може всеки да е жаба. Тя не стига ,  че е красива, ами е и умна  Wink

# 69
  • Мнения: 467
Коци ще бъде спайдермен. Получи костюма като коледен подарък. Той не знае кой е спайдермен и филма не е гледал, но много му харесва.

# 70
  • Мнения: 1 584
Сиренето беше ей това - аз за моята тава сложих 2 такива опаковки - 4 парчета тоест.


Аз не съм мислила костюм, при нас детската градина ще е затворена от 12ч тогава - в градината ходят ли маскирани? Чудя се дали да ги водя изобщо ..че трябва да отида на работа в 8 и да си тръгна в 11.30 че да ги взема  Crazy

# 71
  • Мнения: 7 605
При Милена от 1 седмица вече всеки ден си нарисуват лицата (дрехите, косата  Twisted Evil )  Crazy За костюм не съм мислила още но предпочитам да не е купен, а нещо по-оригинално, но едновременно не знам как ще стане при положение, че аз не мога да шия  Whistling

На мамите на деца на около 4 години искам горещо да йм препоръчвам една игра: http://detskaradost.wordpress.com/2010/01/10/wir-spielen-einkaufen/ това е новия ми блог  Wink

Майра, много, много ти благодаря!!!   bouquet

# 72
  • Мнения: 467
Татянка, тази игра много ще хареса на синът ми, сега ще потърся от къде да я купим.  Благодаря за съвета!

# 73
  • Мнения: 7 605
Татянка, тази игра много ще хареса на синът ми, сега ще потърся от къде да я купим.  Благодаря за съвета!

За нищо, в самия текст има линк към играта в Амазон  Peace

# 74
  • Мнения: 94
Не искам да изгубя темичката ви,че много интересни информации и линкове пускате,а и обсъжданията  ви са интересни..Няма друга така динамична тема(докато прочета сутринта - влизам следобед и сте навъртели цели 5 страници) Peace.
Искам да попитам някой знае ли сайт за учене на немски за малко дете..както се казва "От А и Б"?
Ще съм благодарна много.

Общи условия

Активация на акаунт